Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskornel

    addikt

    válasz hp1950 #13278 üzenetére

    Jellemző, hogy a legrégebbi, legfapadosabb módszer működik (és egyben a legbonyolultabb is. Ezért nem bizti, hogy ez a legjobb, de ez legalább müxik):
    Felraktam a QuickTime legújjabb verzióját: Első találat

    Én a VirtualDub nevű progit szeretem, de a többivel is müxik szerintem a módszer. Szóval letöltöttem a VirtualDub-ot: a 32bites verziót (mert ez még nem müxik 64bittel...)

    Aztán az avisynth nevű script nyelv értelmező: mindjárt az elsőről

    Majd még erről az oldalról kell a "QTSource" - ő egy dll file lesz kibontva... beleraktam a VirtualDub és az AviSynth program files könyvtárába is.
    Itt alul lesz még egy link a VirtualDub résznél a "qtvd_bin". Ebből meg az kell, ami a VirtualDub plugins32 könyvtárába megy... (txt file elolvas, aszerint).

    Megnyitni meg avs kiterjesztésű textfile-val lehet: notepad, bemásolom ezt:
    QTInput("MVI_2264.MOV", color=1, quality=100, audio=1, mode=0, raw="yuyv", info=0, dither=0, vfw="")

    természetesen a mov fiel nevét módosítva. Majd elmentem pl.: video.avs néven(ugyanabban a könyvtárban. Másik könyvtár esetében a teljes elérési útvonalat is hozzá kell tenni). Ezt az avs fájlt kell megnyitni a VirtualDubban.

    Kicsit bonyolult, de müxik. Közvetlen megnyitás nem működött. Az fcchandler oldala meg most nem elérhető... így a 64bites cucc ugrott.

    http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Új hozzászólás Aktív témák