Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alvaro

    senior tag

    válasz Daywalker #763 üzenetére

    Lesz autóm hamarosan (kopp-kopp), de nem tudom, hogyan hasonlítom majd össze, mert igyekszem minél kevesebbet használni - csak jobb motoron... ha nem lesz nagyon szar idő, vagy nem kell 2-nél több ember alá jármű, avagy nem lesz elég nagy/nehéz a csomagom, marad Teresa... szóval korlátozott lesz a tapasztalatom, azt hiszem.

    Mindenesetre 3 év és 60000km alapján a kilométerköltségem motoron: 13.67ft/km karbantartás, 1.74ft/km adó+biztosítás+műszaki. A benzin 3 literjével úgy 11.7ft/km. Ez eddig 27.11ft/km, a vételár leírásával egyelőre nem próbálkozom (1045000 volt a kezdeti papírokkal). A ruhák is léteznek, majd kitalálom, hogyan számoljam őket, mindenesetre a 4 éves 36k-s sisakom, meg a 3 éves huszonvalahányért akciózott nadrágom kezd cserés lenni, lassan nézegetem már az utódaikat. Egy pár csizmán már túl vagyok, ez is 30k volt eredetileg, és ez bírta a legkevesebb ideig. Az utódját szerencsére kéz alatt 15-ért fogtam.

    Autóval nem tudom, ezek hogy alakulnak. Megjegyzem, abban se utazok meztelenül, bár ott olcsóbb ruhát hordok :DDD

Új hozzászólás Aktív témák