Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akos727

    senior tag

    válasz mm89 #59564 üzenetére

    Nálam nem számít, hogy 50-el vagy 100-al jövök, egy 150-es 4t robogónak nem lesz észrevehető hangja :DDD Utana meg összetalalkoztam egy Duke 125-el, arc full páncélban, proper motoros szett, már messziről láttam az embert, ott kacskaringózott a forgalomban össze-vissza indexelgetve. Persze beértem, majd mentunk tovabb együtt, lehetett hallani, hogy gyilkolja a motort (le-fel váltás mindig redline közelében), de maga a közlekedési stílusa is árulkodott arról, hogy kezdő, aki belenyomott szerintem 1 gurigát ebbe a motorozás dologba. Balra indexelő autót jobbról megelőztük, és a balról lévő utcából bejött elénk egy másik kocsi, Dukeos meg ráfeküdt a dudára (pedig messze nem volt veszélyes a szituáció a kb 20-as tempónál.) Én elmentem az autó mellett, ő meg ott szerencsétlenkedett és lemaradt....Azt hiszem erre mondják, hogy felhigult a motoros társadalom....úgy gondolja megveszi a jó motort és felszerelést (ami persze helyes) és egyből Rossiba' van annyi kulonbseggel, hogy o veszelyesen elozget 50-60-al kozlekedo forgalomban. Sajnos egyre több ilyet latni az utakon.

Új hozzászólás Aktív témák