Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soldierboy

    tag

    Sziasztok!

    Hétfőn kezdek motorozni tanulni (A2) a Csigavér Autós és Motoros iskola által, Makó Dezsőnél. Amikor megkaptam a nevét és a telefonszámát, mielőtt felhívtam rákerestem az interneten, mert kíváncsi voltam, hogy milyen motoron fogok tanulni stb... de helyette ezt találtam. Mint látjátok nem írnak túl sok pozitívumot az oktatórol. Ti mit tanácsoltok? Van itt valakinek tapasztalata vele? Várjam meg az első pár órát, aztán ha valóban egy tapló paraszt, akkor kérjek egy új oktatót? Vagy, ha jól tanít, akkor szarjam re, hogy bunkó és bírjam ki azt a 18-30 órát vele és kész?

    Másik kérdésem az lenne, hogy felszerelést tudok bérelni az iskolától 500Ft/alkalom áron. Aki már tanult motorozni és nem saját felszerelést használt, attól kérdezném, hogy a bukósisak mennyire undorító így közös használat esetén? Hiszen a jó kis 35-40 fokban egymás után jönnek a motorozni tanulni vágyó legkülönbözőbb emberek és gondolom az ember akaratlanul is beleizzad, ami az x-edik ember után már nem lehet túl kellemes.

    Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

Új hozzászólás Aktív témák