Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz Daywalker #24932 üzenetére

    Én sem értem miért ilyen nehéz ez. Úgy tekintenek az emberek a közlekedésre mintha csak ők lennének az utakon. Szerintem a megoldás, az általános iskolákban el kellene kezdeni oktatni a kreszt, kötelező tananyaggá tenném. És aki szociálisan alkalmatlan rá nem engedném jogosítványhoz jutni. Tehát lenne megoldás, de a pénz világgal ez ütközne. Íme, adott esetben ennyit ér egy ember élet. Jól megbüntetik az illetőt. És akkor mi lesz? Lesz helyette másik kettő barom. Kíváncsi lennék egy olyan statisztikára , amiben korosztályonként mutatnák be a balesetek számát, és mellékelve az érvényes vezetői engedélyes idejét, és megtett kilométerét. Olyan rohadék gondolataim is vannak, hogy a jogsira chipet tenni, és mint az ötödik elemben szépen letiltja a járművet ha nem érvényes jogsi :D De látom azt is, hogy a megtett úttal arányosan lehetne fizetni hozzá az adót még pluszba, mert ezt is hozzá terveznék a hongatyák ez tuti:(.
    10 éve vezetek, ebből mopeddal 5 és nagy mocival két évet. De ennyi idiótát életemben nem láttam, és egyre több van belőlük. Kriminális a helyzet. Az én központú világ egyek velejárója. :(

Új hozzászólás Aktív témák