Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz Bikkrom #220063 üzenetére

    Kevesbe a konkret peldanyokra, inkabb a helyzetre reflektalva irok. Szerintem sokszor tulertekelt es ezaltal tulzottan elkerik az arat annak, ha egy koztiszteletben allo orakulum (facebook markacsoportban felhypeolt szerelo) szervizelte az autot. Ettol meg ugyanugy barmi elromolhat rajta, ok sem latnokok es josok. Egy atvizsgalas soran kiderulhet, hogy amugy mar orvosolva lettek a tipushibak, meg ha nem is a hypeolt szerelo altal, meg a nepper errol nem tud :R
    Hahura felraktam a Priust, nem volt ra semmi mozgas. Beraktam ugyanazzal a szoveggel fb csoportba, hogy “A Jenotol” van, az akku meg lett “Belazva”, aznap irtak oten, az egyikuk eljott masnap, a rahagyott alkualapot lealkudta es egymas tenyerebe csaptunk :))
    Priusnal amikor vettuk, akkor Jenoeknel kezdtunk, mert ott volt valasztek eleve es kozel is volt. Utana megneztunk meg ket olcsobbat, hulla volt mindketto, aztan megvettuk azt, amire ott megallapodtunk, hogy nap vegeig tartsak, mert amugy tetszik es vinnenk, de szeretnenk latni a masik kettot. Szemmel lathato arkulonbozet volt, de annal sokkal nagyobb volt az allapotbeli diffi. A hozzaallasrol ne is beszeljunk, maxi korrekt volt Jeno tarsa, Zsolt. :R

    szerintem Golf es Passat GTE is tud 20km-t barmilyen korulmenyek kozott. Mar a Golf is kb ugyanannyi helyet ad, mint a V60, nem kell hozza az orszag masik vegeben levo orakulum es barmennyire is szeretheto a Volvo, racionalisan nezve jobb a VW - modernebb infotainment, jobb helykinalat, szelesebb koru hozzaertes. Van a csaladban egy eGolf es egy sima dizel V60 is, ugy mondom ezt :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák