Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz rbalint88 #219713 üzenetére

    Köszönöm a választ.
    Sajnos már nagy családos támogatás nincs.
    Ha lenne csakis új autóban gondolkodnék.
    A Daciával nagyon meg vagyok elégedve.
    Automata klíma,tempomat,android autó rendszer.
    Minden benne van ami a kényelmes utazáshoz kell.

    A keretet és a lehetőségeket a komment megírása után gondoltam ki mivel eddig a hahun böngésztem.
    Alapvetően az autóm annó 4 millió ft volt új korában. Plusz a további kiadásokkal fóliázás okosítás vonóhorog stb 4.5 millió körül volt.

    Mivel két gyerekkel intenzíven volt használva az autó és látszik is rajta max 4 millió körül tudnék túladni rajta.
    Elvben még ezt az évet ki tudnám vele húzni de jövőre is hiszen elférnének benne de mivel áprilisig műszakis nem bíztos hogy ki akarnám várni.

    Alapvetően az a tervem ha eladom akkor beszámítással szeretném hogy ne kelljen kocsi nélkül maradni és idegeskedni miatta.

    2016-tól keresek autót 4-6 millió között.
    Alapvetően tágasat nagy méretűt így csapott hátút nem. Mivel csapott hátúakban sokszor nagy nagyon apró ülés és hely van hátul.
    Nem szeretnék óriás kerekű nagy motorú autót venni.
    Nem kell 2.0-ás motor vagy 150 lóerő fölötti szörnyeteg.
    Nem akarok 150-el menni folyton plusz örülök ha jó a fogyasztás.
    Nincs szükségem 18-19 colos kerekekre jobb lenne 16-os.

    Hahun ezeket a tipusokat néztem ki:

    1. Citroen C4 Picasso Grand
    2. Peugeot 5008
    3. Fiat Doblo
    4. Seat Alhambra
    5. Opel Combo Life
    6. Ford S Max

    Ezek közül ki melyik tipust vagy milyen sorrendben találja.

    Én úgy vettem észre hogy a legfiatalabbak és olcsóbbak az Opel Combo Life 1.2-es motorral. De teszteket nézve többen mondták nem túl kényelmes.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák