Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro - kitartás kartárs?

    ma WearOS 3.5, két kijelző, hosszú üzemidő, és zavaró apróságok a legújabb TicWatch modellben.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz tibbike01 #179688 üzenetére

    "Ilyenkor mindig úgy gondolkodok, hogy várok még egy évet, addig is legalább nem a leendő autómba teszem a kmreket"

    Szerintem az ilyenek tökéletes receptek arra, hogy ne cserélj autót... evvel nincs semmi baj ha elsődlegesen A pont B pont mert ha vigyáztál rá benne lehet még akár 10év is és ennél olcsobban nem uszod meg. És az 1.4 Astra alapján neked az autó pont A pont B pont.

    "illetve bízom benne, hogy 2020-ban valamelyest tovább csökkennek az árak."

    Ez a rész sztem nagyon rázós terep most. A 95gram co2/km 95eurral én nem tudok számolni. Jelenleg az EUs átlag 120gram környékén van. Ha szigorúan vesszük ebből még egy masszív áremelkedés is lehet új autóknál jövőre és ez magával fogja húzni a használt árakat. Persze lehet, hogy jövőre annyira befut a hibrid/elektromos, csak 1.0 maxmax 1.5el lesz még mondeo méret is persze kersel hogy ~senki se fizet büntetést és nem lesz emiatt áremelkedés.

    szerk: why the mpv fall
    Külön izgi, hogy eközben a SUV/Crossover vonal felfutott az eladások ~40% SUV/Crossover lett kb minden kategóriától lopja a részesedést. SUV nem praktikusabb, többet eszik.... de trendibb. És ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák