Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz n00n #68147 üzenetére

    Hat nezd, elszornyedtunk mi is, de nem nagyon vannak lehetosegek. Vagy ez van, vagy nem lenyegesen olcsobban de lenyegesen rosszabb kornyezet. En sem tartom viccesnek, hogy havi 350et kell csak erre megkeresnunk, de ez van, ennyiert is _nagyon nagyon nehezen_ talaltunk normalis lakast. Csaladrol sekmit nem tudok nyilatkozni, soha nem volt rola szo, hogy "kapnek" egy lakast akar en akar testverem, kerni meg en nyilvan nem fogom. Itt lakunk, ennyibe kerul, szerintunk is draga de legalabb elegedettek vagyunk vele. Lehetett volna ezen lefele faragni par tizezer forintot, cserebe kaptunk volna egy erezhetoen gyengebb minoseget. Itt az elso lakok vagyunk, minden uj, minden tiszta, az egesz lakasban minden gep Miele, epulet hutes-futes van szoval se radiator se klima nincs a falon, az epuletet meg egyebkent nem a lakas tulajdonsai, hanem egy belsoepitesz ceg (olasz) rendezte be, olasz butorokkal. Ergo izleses, mert vasarlasnal a tulajnak ketto lehetosege volt, van vilagos, meg sotet belso es nem vihette bele senki a tipikus magyar izlesficamot. Ez lefedi a kanapetol kezdve az etkezoasztal/szekelig mindent, az agyat-matracot mi csomagoltuk ki mikor bekoltoztunk. En ertem, hogy mehettem volna 70ezerrel olcsobban egy lelakott panelba, de nekem(nekunk) er ennyit a kornyzetunk es keresunk annyit, hogy ez beleferjen. Nagyjabol ennyire egyszeru ez a tortenet.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák