Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz EQMontoya #47307 üzenetére

    Szerintem rosszul tudod ;)

    Az E60 facelift elötti verziokkal szoktak elektronikai problemak lenni...de körültekintönek kell lenni vasarlaskor. Az en tudtommal motorikusan nincs különösebb problema velük. 325i, 330i, 325d, 330d ezeket en siman bevallalnam. A 330d az egy bitang jo motor....nyilvan sajna ma mar a korabol kifolyolag csuszik le a suttyok kezei köze, terjednek a csipptuningos, dpf nelküli, logobelü, füstöt okado "M" feliratos egyedek :( de erröl nem a bmw tehet :( Az LCi (2011 utaniak) a mai napig szepen tartjak az arukat, sokszor az elsö generacios F10 ek elött vannak....nem veletlenül

    (#47310) B-L-A-C-K attol függ milyen evjarat, motor stb röl beszelünk, de a Te eseted total mas is....de ezt beszeltük....helyedben en ra sem neztem volna az e60 ra, de amit meghuztal 160k futott dizel is az en rizikovallalasi faktoromon felül all....de ezt kitargyaltuk regebben. Drukkolok, hogy beválljon ezalatt a közel 2 ev alatt tul nagy raköltes nelkül :K Mint mondtam kollegamnak is van 2007 es asszem, pont a 325i kombi, automata verzio es nincs baja, szereti. 4 eve van nala kb vagy max 5, semmit nem költött ra a kötelezökön kivül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák