Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz rasotamas #202880 üzenetére

    Toronycsapágy? Ha ott jártok, toroncsapágy szilent is cserés, és értelemszerűen utána futóműállítás. (Emiatt is én párban csinálnám, de mások szeretnek kétszer fizetni ezekért.)

    Friss tolatókamerások, szevasztok: ha egy platóshoz kell közel tolatni (Transit, Boxer, stb) akkor marhára vigyázzatok, mert a kamera lefelé néz, és a nála magasabban lévő plató távolsága nagyon csalós, ami elsőre fél méternek tűnik, az a valóságban van vagy 10 cm :DDD

    Doki, Mycso: Baszki,magasra tettétek a lécet, nem íri, külön kategóriát kaptok :P
    Pikacsuval még összehoztam 1-2 elég elég alacsony számot, a Meganenal nem megy (múltkor este mentem haza, és az 50km-re fedélzeti szerint (ami többet mutat 2 átlag decivel) 5,4-el értem haza, saját tempóban. Pikacsuval volt az fedélzeti szerint 4,7 is (ami 0-3 decivel kevesebbet mutatott a valóstól) az ilyen kör, meg autóúton is elkonvojoztam 5 liter körül sokszor, és akar pár trip ami 4-essel kezdőtött. Igaz, a hatos váltó meg több nyomatékkal jobban akar menni a vörös dög, nem tehetek róla :DDD
    Mondjuk az is igaz, hogy mióta megvan a kisasszony, azóta a 'indulok korán hogy elkerüljem a nagy forgalmat' opció nem nagyon játszik :DDD . Meg hát amikor a hátsó ülésről kéri hogy 'Apa gyószabban gyószabban!' legalább kicsit visszaváltok és odalépek hogy hangja legyen, ha nem is megyek már nagyon gyorsabban.

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák