Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz rbalint88 #190144 üzenetére

    +1
    Sajna sok autó megy érzésre meglepően gyengén 1,6-1,8, sztratoszférában a nyomatékcsúccsal, néha még hosszú váltóval (Mazda 6, Leon), egyes lambdától alig akar eltérni.
    Civices japánbérenc kollégát múlt héten hoztam vittem, amíg az ufóján szélvédőt cseréltek, a szívó 1.6 alapmotoros (6s)(+csipsz) Megane Grandtourommal.
    Méltatta kicsit a futóművet civictől mennyivel jobban rugózik annak ellenére hogy fogja az utat és kanyarodik (15ös a téli kerék ;) ), meg kérdezze, hogy ez az erősebbik/turbós motor?
    Holott papíron -200ccm és -30ló. Most csak -16, de nem fent, hanem lentről él sokkal jobban mint a Civic.
    De Toyota 1.6 (132), Mazda 1.6 (110) és 1.8 (140?), Ceed 1.4 (109) hasonló volt, a lovak negyede érzésre nincs meg.
    Lelombozó, mikor az mx5 nb (+dob) körforgalomból lakotton kívül enyhe emelkedőn egy méter előnyt sem tud összeszedni 100ig a mögötte jövő szintén 1.6 16V (+csipsz +szolíd dob) Xsara Picassótól, ami negyedével nehezebb meg pöppet több levegőt tol maga előtt.

    Oszt egy csomó 1.2-1,4 vakarcs meg kapar, pörög, tol vidáman, jó hanggal, kéri hogy nyisd ki teljesen a folytószelepet ;] .
    Láttatlanba (nem vezettem, de Ceed volt a másik dobogós, sokat olvastam utána) nem megy rosszul, de érzésre jól sem, de tűrhetően fogyaszt, el lehet vele jól lenni, de vigyorogni nem fog az ember tőle. Arra 300ért kell egy SaxoVTS :DDD

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák