Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01758976

    törölt tag

    válasz dgyuri0123 #88391 üzenetére

    Szerintem ezeknél az EH 6922 csöveknél teljesen normális. Egyszerűen ennyi idő kell nekik és pont. 5,6,8, óra használat után, olyan füstös atmoszférát hoznak a klubb felvételeknek, hogy bepisilsz. Cseh Tamás és James Brown felvételeknél imádtam, nagyon jól ált nekik, de csak ezen stílusnak. Fűszer a javából. Amúgy meg gyenge hangszerhangok és doboz hangás klasssziknál, meg terjengős mély

    Mire cserélj? Nem tudom, de ahogy Ear írja JJ-re ne. Fillért nem ér.

    Nekem volt/van még.

    Tungsram e88cc nos, valószínű a piros, ezt sem sokra tartom. Elvoltam vele, ennyi. Azért az Elektro Hamrmonixnál általánoságban jobb cső.

    Genalex Gold Lion 6922 (no cryo) Jóval nyitottabb, levegősebb hangkép, maradt a hangszerek húsa mégis szebb hangok. Választékosabb mély, simább magas, folyékonyabb közép,nagyobb felbontás, mint eddig bármivel. Nem sok értelme van mit írni, mert magasan mindenben jobb, mint az előzőek.

    Telefunken 6922 nos, annyi jót olvastam róla megvettem. Kaptam az áráért egy száraz összképet, némi karcosságot. Lehet átbasztak, pénteken viszik tőlem, akkor kiderül.

    Egyelőre ne vegyél semmit, ahogy beszéltük, próbára adom, a Gold Liont meg, ha marad a Telefunknet és majd döntesz.

    Én is kösz Ear. Milyen ez az amcsi cső?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák