Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ClaydovE

    tag

    válasz #71562240 #37681 üzenetére

    Köszi a hosszú választ! Igazad van, de mint írtam nem nagyon adódik lehetőségem próbálgatni. Nincsenek nagy elvárásaim, nem kell profi cucc. Közben én is nézelődtem és használtan már 15-30 között vannak egész jó kis erősítők. Számomra a távvezérelhetőség egy fontos kritérium (ami manapság szerintem alap dolog) illetve lényeges funkció lenne, hogy több eszközt kezeljen, de ez egy számítógéphez készült sztereo hangfalszettől nem elvárható legalábbis a középkategóriában. Nem bömböltetni akarom, tehát nem kell nagy teljesítmény. TV nézéshez, illetve filmnézéshez és egy konzol hangjának megszólaltatásához kellene. Zenét igazából nem tervezek hallgatni rajta. Egyenlőre használtban gondolkozom, árban nem szeretnék 20e-nél többet kiadni az erősítőért, az egy pár hangfalért is max 20e-re gondoltam esetleg elmehetek 50e-ig az összköltséggel de szerintem felesleges és többet nem is szeretnék rá áldozni. A hangminősége a kis genius hangfalnak is megfelelt, de gondolom egy erősítővel és normális hangfalakkal azért biztos szebb hangzást is el lehet érni. Nagyjából már tudom mit szeretnék esetleg abban kérnék segítséget, hogy milyen márkákat kerüljek ha lehet. :R

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel: ClaydovE

Új hozzászólás Aktív témák