Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz salaam #63959 üzenetére

    Ez hülyeség. Nem csak standard létezik, wild-on tudod játszani a Freeze Maget / Miracle-t is.. Sajnos a Handolockra nincs lehetőség, mert ahhoz mountain rollback kellene, ezen felül a flurry-t és buffolhatnák 2 manára és még akkor sem lenne OP, csak simán használható.

    A patron pedig broken volt, jó kezekben 100+ burst is lehetőség volt, persze nagyon kevés eséllyel. Arról nem is beszélve, hogy kevésbé jó játékos is bőven tudott vele 60% winrate-et is, mivel bűntette a midrange paklikat.

    #63963) NyxNyxNyx
    Miért lenne jó a nem gold verzió ? Az aranyat sem veszik el, hanem tudod használni és még a dustot is megkapod... :D Én is törtem a kikerülő lapok közül a simákat.

    Szerk.: Nem szóltam, ha megkaptad a dustot utána is be tudod törni a goldent, tehát visszakapsz még 1600 dustot és akkor 400 elmegy a simára, ha dustot akarsz spórolni... :D

    Én megtartom az arany verziókat. Nekem az 2400 dust nem fog annyit érni... Van 13k tartalékban és 4k gold eddig. Nyilván packból most is be kell majd vásárolni.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák