Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Sikerült még egy Shaman arénát mennem.
    Ebben ugyan volt 2 darab HEX is de kb itt ki is merült a spellek sora. És ugyan volt benne 3 fire elemental is, de igazi late game minionom nem volt..a 3 elementalon kívül volt még egy ogre meg egy earth elemental amit 8 meccsen keresztül egyszer sem láttam.
    Azt meg nem tudom hogy sikerült de early game megint nem volt a deckbe..egyszerűen nem ajánl fel 2es minionokat..3as meg 4esből volt annyi mint a szemét, de sajna az a 3-4 kör tökölés meghozza az eredményt.
    Összességében 5:3 lett aminek nagyon örülök mert hihetetlen szar volt a mana curve és hát a spellek hiánya is látszott..hja és fegyverem sem volt egy sem pedig az sokat szokott segíteni.
    Az első két meccset nyertem..aztán 2szer kikaptam..innen már úgy nyertem még 3at hogy le se sz*rtam...majdhogynem feladtam, de aztán 3at sikerült még bezsákolnom. AZ utolsó meccsen viszont nem küzdöttem..mikor a 3. ironbarkot is kirakta, ugyan még 24HP-m volt de mondtam hogy köszi, szia ! :K

    A jutalom nem volt rossz..legalábbis én kevesebbre számítottam:

    A pakli meg..hát..tegnap nyitottam legendet (ami persze nekem sz*rt se ér de legend) így nem panaszkodom...főleg mert Aldort már rég szerettem volna beszerezni :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák