Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Cathfaern #53905 üzenetére

    Igen, ez teljesen érthető, jó az érvelésed :K

    Más:

    egy kicsit Yogg-ról.. Yoggos token druidot játszottam priest ellen. Elképzelhető hogy a priest a végén rage-elt kicsit, mert a 15. kör körül ugy álltunk hogy neki 14 hp, egy 3/5 meg egy 3/6 a boardon, nekem csak egy 5/5 sylvanasom volt és 7 hp-m, neki kézbe 4 lap, nekem egy yogg meg egy swipe. Valoszinüleg a következő 1-2 körben nyert volna mert már felhuztuk mindketten majdnem az egész paklit, és neki még volt egy 16/16os kotonja amit nem játszott még ki vagy még nem huzta fel.

    Jobb híján kitettem yogg-ot, ami megnyerte nekem a meccset, mert többek között kapott a priest arcba egy pyroblastot meg egy swipeot, ami pont lethalt vert rá. Nagyon mázlis yogg volt, ha csak ezt a mumentumot tekintjük akkor megértem ha berage-elne a másik. Azonban ilyenkor sokszor elfelejti az ember a játék egészét tekinteni. Yoggot már az első pár körben felhuztam, és volt coinom meg 2 innervate is, szóval szinte bármikor ki tudtam volna tenni ha akarom, mégis kb 10 körig a kezemben volt, mert vezettem végig. Illetve majdnem végig. Csak azért volt szükségem a végén yogg-ra mert a priest üres kézre kapott egy nourish-t shifting shadeből a 10. kör környékén, ezzel behozta a laphátrányát a kezében, utána 1-2 körrel meg volt egy power world: death topdeckje valamelyik nagy lényemre. Ha a kettő közül csak az egyik nem jön be neki akkor nincs szükségem a yoggra.

Új hozzászólás Aktív témák