Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nestor16

    senior tag

    Sziasztok!

    Csatlakoznék az itteni PH Hearthstone játékosok táborához, egyelőre csak beszéljünk róla szinten. :)
    Kb. 1 hónapja játszom és már azért eléget bontottam, de még nem állt össze egy jó pakli, mert bármit craftoltam volna le, nem lett volna rá elég vagy ráment volna minden egyéb lapom. Ezen akartam segíteni és mivel még első legendaryként kiesett Prophet Velen arany változatban így vagy be kellett volna törnöm (ezen agyaltam eddig hogy mégis mire) vagy későbbre meghagyni, úgysem lesz még egy ilyenem és arra jutottam, hogy inkább megtartom és erre az egy lapra próbálok építeni egy paklit. Pár változat után ez lett az eredmény, kellett bele kraftolnom azért 2 lapot, hogy ki tudjam használni a lap erejét. Az aggro paklik ellen nem túl hatékony, de olyan 50-50% az arány eddig.

    paklim

    Érdekelne a véleményetek és hogy még hogyan lehetne rajta fejleszteni. Az szokott a baj lenni, hogy a kombó nehezen jön ki, mert ugye van benne Reno is meg C'Thun is tehát vegyesen minden. Viszont ha a metát bírom akkor a végén nem szokott baj lenni, szép kombók ki tudnak jönni.

    Üdv, Dávid

Új hozzászólás Aktív témák