Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomazin

    veterán

    válasz whitezo88 #45594 üzenetére

    megmondták már, hogy sosem szabad feladni ;)

    (#45589) vzarmo
    RNG: igen, ebben szerintem nagyon sokan egyetértenek, hogy a mostani rng nem jó.
    viszont az opság és a nerfelésről beszélt már BB. mégpedig azt mondta el (amit én is leírtam), hogy mindig lesz legop-bb. nerfelik a secret palát, ezáltal más deckek kapnak erőre, más lesz a legopbb, megint lehet más nerfelni és így tovább.
    amit nem mondott el, de egyértelmű, hogy nem akarnak laphoz nyúlni csak akkor ha nagyon muszáj. ui. a teljes costos törés nekik rossz. pl. boomot anno úgy gyártottam le, hogy úgyis nerfelve lesz és full refund. ennek ellenére sikerült megoldani olyan módon, hogy mégsem lesz belőle 1600dustom, illetve az emberek megtanultak ellene játszani. mystchallangert is sokan le tudják kezelni, úgy hogy rosszabb boardom lesz, mint mielőtt kiraktam. (megkapja az avenget, bgh megy rá, bgh 2hp helyett 1 lesz, fenthagyja a getdownt, magában megkapja a +1,+1-et (comp spirit)) és viszlát. persze van amikor ezt nem tudja megoldani, de azért is írtam, hogy egy dr.6 kevés szokott lenni a boldogsághoz, kell még mellé valami.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák