Hirdetés

2019. március 19., kedd

Gyorskeresés

(#45501) sagem válasza whitezo88 (#45500) üzenetére

sagem
(PH! addikt)

Hehe, na igen, nekem a múltkor mákom volt, mert pappal voltam, és ahogy írtad is elloptam egy egyik Anyfint, a tag már bőszen spammelte a wellplay, well met, thank you gombokat..aztán koppant:D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#45502) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

ez tökéletesen tükrözi a mai, kb 4 órás ladderezésemet, nem is mentem egy rankot sem [link]

ezalatt 4-5x topdeckeltek rám lethalt, én 1x sem senkire.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#45503) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

(#45504) LBandi válasza NyxNyxNyx (#45503) üzenetére

LBandi
(senior tag)

Átjárja az erő, képes irányítani az RNG-t :Y

Könnyű így legendnek lenni...

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#45505) darkrock

darkrock
(fanatikus tag)

Új Meta Snapshot

A Warsong nerf óta most először Tier 1 a Patron Warrior :C

(#45506) fogtunder válasza darkrock (#45505) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

a zoo is tier-1 elvileg két hete, de én nem igazán érzem annak, vagy csak nekem sorsolja be az összes huntert és tempo mage-et ellenfélnek.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#45507) darkrock válasza fogtunder (#45506) üzenetére

darkrock
(fanatikus tag)

A patront tudom ajánlani, tempo mage, hunter, druid még a secret pala is simán verhető vele , közel 80%-os wr-rel jutottam le rank 5-re.

[ Szerkesztve ]

(#45508) KaraDani válasza fogtunder (#45506) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Lehet csak peches vagy akkor az enemykkel, vagy epp ahol vagy sok a counter, amugy nekem realisnak tunik a tier 1. Egyik haver most lett legend vele eloszor, nekem is jol ment vele akarmikor elovettem a szezonban.
En pl huntert nem sokat lattam mostanaban. Tempomaget sokat az teny.

darkrock: patron elozo snapshotban is 4. volt ha jol remlik, csak akkor egyel feljebb volt a vonal :)

[ Szerkesztve ]

(#45509) F-ECT$ válasza fogtunder (#45506) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Ez a meta néha teljesen máshogy csapódik le egyéni szinten, én pl gondoltam rank 10 felé sok az agro deck, mentem a Kolento féle priesttel, jött egy fatigue wari (mindkettőnk Deathlordja kirakta Elise-t...), egy control wari meg egy control priest.

Dive ever, work never.

(#45510) fogtunder

fogtunder
(PH! nagyúr)

jó, hát keveset is játszok, szóval nem érdemes abból kiindulni, ami velem történik, de tényleg annyira peches voltam az ellenfelekkel múlt héten, valahányszor zoo-val próbáltam játszani, hogy inkább renoztam.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#45511) ThySoul válasza darkrock (#45505) üzenetére

ThySoul
(fanatikus tag)

A Standard bejövetelével a Patron Wari nem fog eltűnni?

(#45512) mody123 válasza ThySoul (#45511) üzenetére

mody123
(tag)

Erre nem lehet addig válaszolni ameddig nem tudjuk mi lesz az új kiegben és milyen változtatások lesznek a régi lapokban.

Hearthstone: Kesebaro#2908

(#45513) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Savjz 1 órája rank4 volt, most rank2 reno dragon warrival... [link]

mod: easiest game of my life :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#45514) DaveNo1 válasza ThySoul (#45511) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Death's Bite kiesése elég nagy érvágás lesz a mostani warrior deckeknek, ennyit tudni egyelőre.

darkrock: Midrange druid + secret pala már augusztus vége óta T1 1-2. helyét kibérelték maguknak /residentsleeper.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#45515) h3lios válasza ThySoul (#45511) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

90%-ban valószínű, hogy használhatatlan lesz, mivel kiesik 2 whirlwind effekt a Ghoul és a DB miatt.

Ezt pedig nem igazán lehet pótolni. Esetleg meg lehet próbálni Wild Pyro-val, mert továbbra is maradnak olcsó spellek, pl. Patron + pyro + Inner Rage továbbra is 4 patront csinál. De összességében ha nem jönnek új WW effektek nagyon nehéz lesz életben tartani.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#45516) F-ECT$ válasza whitezo88 (#45513) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Hú de szar ez a dragon wari a tempo / agro ellen. Control ellen lehet, hogy jól működik persze rank 5 felett.

Dive ever, work never.

(#45517) HsLadolf

HsLadolf
(újonc)

Sziasztok! Nem nagyon rugózok ezért nem tudtam válaszolni arra a kérdésre haveromnak hogy: Ha van kint egy spell damage minion es elnyomod a blade furry-t úgy hogy nincs fegyvered, akkor az sebez?
Előre is köszönöm a válaszokat 😉

(#45518) ollie válasza HsLadolf (#45517) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Nem. Eleve csak akkor tudod elnyomni a Blade Furry-t, ha van fegyvered, de az eleht a rugó alap (hero power-es) fegyvere is.

(#45519) KaraDani válasza whitezo88 (#45513) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Ilyet én is kaptam már warival freezemagetől. Érdekes azért, hogy egy-ketten meg se próbálják. Goddrawval azért van pár % esélyük.

(#45520) tretyak válasza HsLadolf (#45517) üzenetére

tretyak
(fanatikus tag)

Nem, inaktív a lap, pl a deadly poison is ilyen.
Szerk.: ezért is élmény priesttel ezt a párost kapni TS-ből :D

[ Szerkesztve ]

(#45521) Chuzzlee803 válasza HsLadolf (#45517) üzenetére

Chuzzlee803
(fanatikus tag)

Nem, viszont ha van fegyvered, a plusz spell damageket hozzáadja.

"God will save Alexandria, because God has given us the courage to save ourselves."

(#45522) Chuzzlee803 válasza whitezo88 (#45513) üzenetére

Chuzzlee803
(fanatikus tag)

Deathwing kezdőkézbe, poor guy

"God will save Alexandria, because God has given us the courage to save ourselves."

(#45523) oba válasza darkrock (#45507) üzenetére

oba
(PH! addikt)

Gondolom Grommash nélkül felesleges kipróbálni... :)

I came here to drink milk and kick ass. And I've just finished my milk.

(#45524) KaraDani válasza fogtunder (#45510) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

NA-n most mente le Zooval 4-kor indulva 9 4 csillagról 5-re. 2 lose összesen, egy face és egy control hunter ellen. Azt nem mondom, hogy nem voltak lucky dolgok az én javamra :B

(#45525) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

kínaiak csináltak winrate táblát, elég sok adattal: [link]

a tábla [link] rugó elég szopóágon van.Meglepő módon a hunter egész jó.

(#45526) mateglaj

mateglaj
(tag)

Sziasztok!

Gondolom sokan szembesültetek már azzal a problémával mobil felhasználóként, hogy rengeteget eszik a játék a telefon memóriájából...A kérdésem az lenne, hogy tud-e valaki valami olyan módszert, amivel kevés/kevesebb helyet foglalna a játék. Kb 1 giga szabad helyem van hozzá a belső memórián.

Előre is köszi! :)

(#45527) KaraDani

KaraDani
(PH! addikt)

(#45528) oba

oba
(PH! addikt)

Nem akar összejönni a rank5... 6 -on voltam, 10 -ig visszaestem. Mondjatok már valami decket amivel le lehet menni 5 -ig aztán erre a szezonra hanyagolnám is ezt a kalap fost.

I came here to drink milk and kick ass. And I've just finished my milk.

(#45529) tomazin válasza mateglaj (#45526) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ram vagy belső tárhely?
btw én feladtam, kb 1,9gb hely van rajta, erre már letölteni és telepíteni se hajlandó, pedig utána meg lehetne oldani, hogy átlinkelem azt a könyvtárat ahová kicsomagolja az sdkártyára és boldogság.
szűz, frissen felrakott rendszerre felmegy, ha leszedem meg megint fel akarom rakni akkor már nem.

itt egy magyar leírás amúgy

(#45530) Shadowguard

Shadowguard
(fanatikus tag)

Komolyan agybajt kapok... Második Nefarian tényleg ennyire kicseszett random? Már az ötödik paklit próbálom rá, amit a neten találtam, de röhögve lecsap a francba, akármit csinálok... Komolyan jó lenne valami tipp, mert négy napja szenvedek ezzel a nyomoronccal :O

(#45531) h3lios válasza Shadowguard (#45530) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

A második sokkal könnyebb, mint az első. Én az elsővel szoptam sokáig, mert 3-4. körre fullos boardja van a semmid ellen.

A másodiknál OTK Priest-el EZ nagyon. Fel kell pumpálni 1 Deathlordot és ha kint van KT akkor nem fog támadni a minionjaival. Annyi csak az egész, hogy az armort nem szabad lecsapni róla, mert jön a második sárkány. Ha egyben le tudod ütni a 30 HP-t az a rész kimaradt és nyertél is.

Én mondjuk a normált úgy oldottam meg, hogy kiraktam ellene deathwing-et. :DDD Jött is az Emote Nef részéről, hogy DADDY ?!

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#45532) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

nem tudom Savjznak hogy működött ez a reno warrior, rank1en hagyta előbb abba, de elképesztően szar. Aggro kéne hogy jöjjön, erre egy se jön. Csak kontrol, amiknek jobb a lapminősége így. Most egy kb 20 perc időhúzás után DRAGON SHAMAN vert el, mert kifogytam már, WW-t és Revenget tartogattam vagy 10 körig, 6 lap volt, de még Mapot se húztam, se Executot...

(#45533) akisherczeg válasza KaraDani (#45524) üzenetére

akisherczeg
(tag)

Mikor egy szezonban elerem a Rank 5-t utana mar nem igazan veszem komolyan, csak a quest-es classokkal megyek. Igy mar ebben a szezonban is visszacsusztam 8-9-re, azonban a mai zoo tema miatt osszeraktam en is a tempostorm gormok zoo deck-et. 1 ora alatt visszaertem 5-re, sot mar 4, tenyleg jonak tunik most a zoo :DD

(#45534) akisherczeg válasza akisherczeg (#45533) üzenetére

akisherczeg
(tag)

Ezt kovetoen: zsinorban 3 Control Priest elvette a kedvem a mai napra :P

[ Szerkesztve ]

(#45535) Sdmv8 válasza akisherczeg (#45534) üzenetére

Sdmv8
(tag)

Ha zoo lock-al megyek jönnek a papok és kirakják a 2db 2/8as tauntot és vége is a meccsnek :D

(#45536) fogtunder válasza Sdmv8 (#45535) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

erre van a PO és a bran+abusive kombó :D

(#45537) Sdmv8 válasza fogtunder (#45536) üzenetére

Sdmv8
(tag)

Igen a kezemben szokott lenni :U

(#45538) darkrock válasza oba (#45523) üzenetére

darkrock
(fanatikus tag)

Elég fontos lap, sok meccset le tud hozni. Esetleg meglehet próbálni a helyére Ragnaros-t vagy talán Leeroy-t.

(#45539) NyxNyxNyx válasza Sdmv8 (#45537) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Ha ellenem játszanál, a kezedben lenne. :))

Ma játszottam sokat, ebből 1 volt ami kurva szoros volt. Priest-tel voltam Reno mage ellen. Hatalmas meccs volt a végén 24 dmg kézből és a fatigue megölte. Volt még a kezében egy Reno és én 4-et szedtem fatigue-ből, míg ő 2-t.
Nem akartam duplicateltetni a Reno-ját, ezért több körig 4 dmg-e jött arcba, aztán letradelte a deathlordomat ami Nexus-t adott neki. Na 3 nexus ellen azért nehéz volt. :D

Többi meccs vagy sima lose, vagy sima win.

[ Szerkesztve ]

Comparison is the thief of joy.

(#45540) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Na rank14 kalandok: elver egy Raid Leaderes paladin, ami ráadásul arccal tradelt (faceshaman vagyok), aztán shaman: t1 coin egg, t2 flametongue trade, t3 totemic vitality-re...

(#45541) Tomics válasza whitezo88 (#45540) üzenetére

Tomics
(PH! addikt)

most én is rank 13-15 között mozgok valahogy nem tudom semmivel előrébb menni.
próbáltam már control warit, patron warit, tempo mage-et, face shamant, renolockot.
szerintem túl sokat farmolok aztán már nem figyelek oda eléggé

[Xbox GT: Tomics] [Hearthstone BT: tomics#2849]

(#45542) F-ECT$ válasza Tomics (#45541) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Most én is megrekedtem rank 10 körül, pedig már elővettem a secret palát, mid druidot, zoo-t és control priestet is. Ilyenkor kell pihenni picit. (Mondjuk főleg csak questelnék, de ha jönne pár rank, az se lenne rossz.)

Dive ever, work never.

(#45543) darkrock válasza mateglaj (#45526) üzenetére

darkrock
(fanatikus tag)

Android\obb mappából ki lehet torolni a játék fájljait, es ezzel lehet nyerni 1 gb-t.

(#45544) JNashville

JNashville
(senior tag)

Szerintem aki nem gyűlöli zsigerből a Secret Paladint, az most tolja vele, mert elég jó (5 wines quest ma meglett 6 meccsből), és egy hónap múlva ilyenkor már nem is fog létezni. Ami kiesik:

Muster, Avenge, Minibot, Haunted Creeper
Coghammer
Piloted Shredder
Loatheb, Belcher, Boom

Wildon persze továbbra is beteg lesz.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#45545) Man0gatya válasza whitezo88 (#45532) üzenetére

Man0gatya
(fanatikus tag)

Én is azzal tolom :)
Nem olyan rossz kontrol ellen sem :D csak tudni kell mikor kell kipakolni Elist

[ Szerkesztve ]

(#45546) whitezo88 válasza JNashville (#45544) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

remélem is hogy megdöglik a deck, zoozni akarok, 2ből 2 elvert, másodiknál izgalmas volt a dr6 dr7, úgy, hogy ráadásul szarul is kezdett... hányinger egy deck. Persze consec meg ts nála volt hogy midgamem se legyen. Egyetlen deck se kavarja fel a gyomrom csak ez.

[ Szerkesztve ]

(#45547) F-ECT$ válasza darkrock (#45543) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Szerintem a fájlok 0 bájtos verzióját ott kell hagyni, különben hiányolni fogja a game.

Dive ever, work never.

(#45548) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

más is érzi, hogy a játék inkább szabad levegőre küldene, mikor freeze magenél jönnek a warriorok, papnál meg azonnal a golden rugók?

(#45549) mateglaj válasza tomazin (#45529) üzenetére

mateglaj
(tag)

Köszi, most úgy tűnik, sikerült felrakni úgy, hogy az sd van beállítva alapértelmezett tárhelyek, és miután települt a játék, nem nyitottam meg, hanem azonnal az sd-re áthelyeztem az alkalmazáskezelőben. Innentől ugye az sdre telepített mindent. Ha jól emlékszem, a belső tárhelyen kb 40Mb-ot foglal, az sd-n meg vagy 3 gigát.
Amit linkeltél azt már próbáltam rootolt telefonon, és nagyon jól funkcionált az is, így viszont marad a garim és játszani is tudok.:D De azért köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#45550) mody123 válasza whitezo88 (#45548) üzenetére

mody123
(tag)

Én teljesen kiégtem a játékból a sok ok nélkül emotoló secret palából elegem van.... Várom már a Március 9-ét addig csak küldik miatt megyek fel.

Hearthstone: Kesebaro#2908

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.