Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    Nagyon rákattantam a játékra. Az a jó tényleg, hogy viszonylag rövidek a meccsek. (volt már pár pakli kifulladásig menő is, azért az se rossz) Szóval nem kell annyira belemélyedni és ha az embernek csak egy félórája van, tök jól ki tud kapcsolódni főleg neten más játékosok ellen. Gyors a match making, nem körülményes a kezelőfelület sem, lehet én vagyok casual de szerintem ezt nagyon jól megcsinálták. Simán elférne mobilon vagy táblagépen is a játék ezzel a grafikával. (úgy tudom iPad változat tervben is van)

    Én palával megyek, sokan mondják, hogy fosgyenge, de most pl. rankedben volt egy 6-os nyerési hullámom, rugók, magek meg priestek ellen amelyek jelenleg a leginkább OP kasztok. Nyilván játékos függő is, de pl. priest lighspawn egy vicc. Írogatták hivatalos fórumon, hogy valakik diamond rankig elmentek vele vesztés nélkül. Mindenesetre ki is léptem nehogy becsússzon egy bukta a szép sorba. :D
    Persze sokat épít a játék a szerencsére is, ha az elején jó sorrendben húzod a lapjaid, meg lehet alapozni a nyerést simán, de azért mire az ember kibogarássza és összeválogatja a pakliját, összebarkácsolja a jó kártyákat, azért el lehet szöszmötölni és próbálgatni. Már a bétában is elég sok lap van, legalábbis a játék egyszerűségéhez mérten sok.

Új hozzászólás Aktív témák