Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz HussarF #125541 üzenetére

    "Akkor szépen lassan olvasd el megint azt, amit először írtam. Egészséges, fiatal embert minek akarsz roborálni?"

    Egészségeset nem szükséges, de beteg fiatalt szükséges. DE NINCS MIVEL!
    De ott a béres csepp, hátha.....

    "Te most idejöttél és kb. azt mondtad, hogy a koksz veszélytelen, bátran tolja mindenki. Nincs azzal semmi probléma, hogy ezek gyógyszerek."

    Igen, okosan, orvosi kontroll mellett teljesen veszélytelenek az anabolikus szteroidok.
    És igen, ezek gyógyszerek, mára már ILLEGÁLIS gyógyszerek.
    Voltak páran, akik nem bizonyíthatóan, hanem csak VÉLHETŐEN a szedésük következtében haltak meg?
    Nos igen, voltak páran.
    Voltak akik a legálisan kapható alkohol és nikotin termékektől haltak meg?
    BIZONYÍTHATÓAN nagyon sokan.

    Volt egyszer egy barátom, ő mondta volt, hogy a szteroidok gyógyszerek, a gyógyszereket meg azért csinálják, hogy egészségesek legyünk, szóval minél több szteroidot szedsz, annál egészségesebb legyél (kb. ezt írta Wood is, tőlem szedte ;] ). Csak ez a barátom ezt viccből mondta, te meg úgy tűnik, hogy komolyan gondolod. Ha megmondanád, hogy hol lehet jó cuccot szerezni, esetleg lenne értelme annak, hogy idejöttél észt osztani, de így elég felesleges.

    Írtam én olyat, hogy használj napi 500mg dianabolt? NEM!
    Pont az ellenkezőjét írtam, mindenki próbálja a lehető legkisebb mennyiséget használni, ami már neki hatásos!
    Ez az esetemben (140kg, 188cm) maximum 30mg naponta!
    Ez szerinted sok?

Új hozzászólás Aktív témák