Hirdetés

Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz BÁ Nutrition #32673 üzenetére

    nem én nem éltem kinn, csak van kinn ismerősöm és pont olyan helyen dolgozik ami szakmába vág és nem két éve... mellé ő neki van típusa etc... szóval csak jobban tudja mint én.
    haverok most voltak kinn shannonban és méregdrága volt, nem mondom az az 1 hónapocska, lóf@sz idő, de akikkel magyarokkal beszéltek azok is mondták, hogy nem egyszerű kijönni

    Nem nem jelentkeztem már ezt is írtam, mert másodszakmát le szeretném rakni, és pont az a baj, hogy lehet, hogy változik a képzés feltétele és akkor szopok.

    Finnországban 1800 eruot > emelnek 2400-2600 ra és a helyiek mondják, hogy a 2600 ból már lehet éldegélni...
    ami nagyon drága az mindenhol a lakás\szoba bérlés normális körülmények között, normális helyen+ finnben én is tapasztaltam az árakat... nem egyszerű... 1800 euroból 1 ember ha havi 100-300 eurot félre tud rakni akkor már nagyon ügyes...és persze akkor csak dolgozol mint a gép

    deniro2: elhiszem, hogy Bá olyan helyen volt kinn pár éve, de akivel eddig találkoztam senki se volt annyira elragadtatva a dolgoktól, biztos véletlenül... sőt aki kinn él 10+ éve az sincs hasra esve... pedig ők már dolgoztak kontraktorként 30-50font\órás órabérért is... :U

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Aktív témák