Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz proof88 #64437 üzenetére

    Olyan nincs.
    Csak a modderek golyóállók.
    Tökmindegy mivel mész ki,mindennek van ellenszere.
    Az Avenger 5-6 rpg-t biztos kibír,meg azt is kibírja ha padlógázzal lezuhansz,de ha rálősz a rotorjára egyből lehal.
    Avenger-t azért szeretem mert sokat kibír,bárhol letud szállni,könnyű vele repülni.
    Ph-s sessionban ritkán van lövöldözés,csak ha valami gyökér be jön,de általában én akkor sem állok le lövöldözni,mert pont tojok a lövöldözésre.
    Van nekem mindenféle harci cuccom,tankjaim is meg szinte az összes harci heli és egyéb cucc.
    De nem szoktam harcolni,max küldiben.Van nekem turreted limo-m is meg minigun-os insurgentem,meg a rák tudja még mi,de ökörködésen kívül másra nem nagyon használom.Turreted limo-t is csak azért vettem hogy autós talin ökörködjünk.Használtam egy autós talin és kész. :D
    Orbital cannon meg egyébként jó pofa dolog,1 ingyen lövés jár hozzá ha megveszed.De utána minden lövés ha manuális célzás 500 ezer dollár,ha automata célzás akkor 750 ezer dollár.
    Automata célzás nem fogja be a csalókat.De manuálisan úgy szájba tudod vágni hogy nem köszöni meg.
    Egyébként meg passzívban hülyére szívatni az agyhalott rambókat jó hecc. :D
    Múltkor is jól felcsesztem passzívban egy ign-est.De jó hecc vót.

Új hozzászólás Aktív témák