Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Jakab66[hun] #20749 üzenetére

    Szia,

    Eleve ha bontott volt (mint írtad) eleve megnézem (még a boltban) és úgy hozom el, hogy bizonyosan az van benne amit venni akarok, vagy aminek lennie kell benne.
    Sokat nem tehetsz, ez jó tanuló pénz volt a részedről. :U
    Bolt is hibázott és te is, mert bontott dobozba bele kell nézni mi is van benne. TV-t is vennél így? (raktárból kihoznak egy dobozt, amibe 200k-val olcsóbb TV van, te meg a "drágább" TV" árát fizetnéd?) A helyzet végeredményben ugyanaz volna.
    Max. eladod és teszel hozzá azt veszel egy olyat amilyen kell a TV-hez (bontatlant)
    Én LG TV-m is Magic Remote-s és én is Euronics -ban vettem (bontatlant, újat, 2 év garival.)

    Én 1x egy PC-s Videokártyával jártam hasonlóképp, csak azt úgy küldték le nagykertől (ott a dobozt kibontották, megcsodálták a VGA-t és nem abba a dobozba került vissza...) de ingyen küldtek le egy új/másik VGA-t és rendezték.

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák