Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    a témaösszefoglalóból cipőajánlót hiányolok még.
    Néhány alap cipőt, ami kiemelkedik, ár/értékben jó, néha frissítve jól jöhet kezdőknek.
    Mert én is mire beestem megvettem az első akciós adidast(duramo) ami szembe jött velem.
    Egyébként az elődje egy Aldis "futócipő" volt, 3 hónap után beszakadt a talpa, és akkor láttam hogy kartonpapír keresztmerevítéses talpa volt...no comment még a kínai szint is minőség ezekhez a sajátmárkás cipőkhöz képest...
    Ég és föld volt benne futni, nem verte a térdem minden lépésnél(most betonon futok sajnos még városban lakom, ősszel költözöm "falura".) szinte lebegtem, ahogy kicsit bedőltem előre szinte magától ment a lábam, azt vettem észre hogy erölködés nélkül sokkal gyorsabban futottam, és kevésbé fáradtam..pedig csak egy cipőt cseréltem...Így lehet a napi 45 perces etapjaim nagyobb sebességgel, iramban fogom futni. emelem 7-8km/h átlagról 10-12-re.

    (thai boxer vagyok, alapból úgy indult hogy állóképességet növelek a napi futásokkal, de megszerettem, feszültségoldásra is jó egy hosszú melós nap után, főleg mert mindig este megyek futni, ilyen kánikulában pláne jobb, meg amúgy is..a csend, sehol senki..)

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák