Hirdetés

Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz lenox #32320 üzenetére

    Én sosem beszéltem csapatról amíg valaki -lehet te- fel nem hoztad én szimplán megnéztem Webber eredményeit és utána Hamilton eredményeit,amit egy korábbi hszben írtam erre jöttetek,hogy ez nem jó mert Webber Minardival kezdett.De ez engem hol érdekeljen már ne haragudj én azt látom hogy Webber ~ 160 verseny x pont y dobogó stb stb míg Hamilton fele annyiból többet kihozott.És igen Hamiltonnak ugyan úgy megvolt a kötelező gyenge éve a 2009es.Én hivatalos számokat írtam le neked amiket te kis kereséssel ugyan úgy megtalálsz,de az hogy csapat ponttól kezdve a bálna párzási szokásait is beleveszed hülyeség.

    "mikor Hamilton nem volt az F1-ben, illetve amikor Webber sereghajto csapatban volt. Igy marad a 2009-2011"

    2007 miért marad ki meg a 2008 ha már TE a 2009es évet beleveszed amikor a Mclaren fapados volt.

    Nézzük meg amióta Hamilton az f1ben van(2007től) és ugyan azokat a számokat fogod találni mint amiket én leírtam de gondolom 2007-2008as idénnyel már nem a neked megfelelő dolgok jönnének ki.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Aktív témák