Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolthee

    senior tag

    válasz Ujjlenyomat #662 üzenetére

    "Mivel elsősorban az inakat akarom megerősíteni, úgy terveztem, hogy minden apró részt 2 hétig végzek legalább."
    Ez majd azért nem megy majd olyan könyvszerűen, majd meglátod. ;)
    A hasizom első gyakorlatára (térdfelhúzás) például sokan mondják - köztük én is - , hogy felér legalább a 3-as szinttel...vagyis oda kellett volna tenni. Nem vagyok nagy paca meg egy kis fittségem is van, de ha jól emlékszem legalább 2-2,5 hónapig izzadtam vele. Bár hozzá kell tenni, ott sem mindegy, hogy mit hogyan csinálsz. Azt vettem észre, hogy ha kicsit szivacsosabb, süppedősebb felületen csinálod (kanapé széle) sokkal nehezebb, mint egy keményebb széken. Ennek valószínűleg az lehet az oka, hogy utóbbinál kevésebb erőt kell fordítanod a törzsed megtartására.

    Evésről annyit, hogy én mindent megeszek, nem nagyon válogatok. Este viszont nem terhelem meg nagyon a gyomromat. A Fegyencedzés 2 már erre a témakörre is kitér. Ami viszont biztos fontos a regenerálódásnál, az az alvás. Alapvetően szellemi munkát végzek, de ha nem alszom eleget (legalább 6 óra) akkor érzem, hogy nem úgy mennek a dolgok.

    Még annyi, hogy a kézenállástól ne ijedj meg, ha nem megy majd a 2 perc szintidő. Ha már meg van a kellő egyensúlyod és megy minimum 1 percig, szerintem próbálgathatod majd úgy kinyomni a testsúlyodat. Persze csak kis mozgástartománnyal indítva. Aztán majd ahogy erősödsz, úgy mehet egyre mélyebben.

Új hozzászólás Aktív témák