Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    Na mehet a sunyiba a játék ;] Épp a kezdő rendszerekben gondoltam, hogy megyek felszíni munkát végezni, pont miután már rájöttem hogy hogyan is megy a csillag-rendszerek felfedezése. Erre láttam valami fura jelet, mondom megnézem. Megaship, de alig találtam hogy hogyan kéne scannelni... Megvolt, erre 2 percen belül kilőttek, mert story szerint támadás alatt volt. Ekkor még nem néztem át az összes kezdő rendszer, nem csinálgattam mindent bennük amit lehet...
    Hajóválasztónál nem volt semmi indikáció, hogy a 2. opció az nem a kezdőrendszerek valamelyikébe rak. Erre az fogadott, hogy "köszi, hogy itt voltál, de elmentél és permit rewoke..."

    Most nem tudom, hogy 800k-val haladjak tovább úgy, hogy már "élesben kell csinálni", és tudom, hogy van 10 rendszer amit sosem láthatok, vagy kezdjem újra, picit nagyobb lendülettel, mint előtte.....

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák