Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz kiskuplung #34922 üzenetére

    Szabin vagyok, elég sokat kockultam. 3+9 ugrásos műhód simogatás 10 milla, szóval ASP Explorerrel elég gyorsan jött a pénz. Nem mondom, hogy mindig volt ilyen. Többnyire 3 megállós volt csak 5 milla felett, de kettő ilyen 10-est megcsináltam egy 9 millás meg elúszott, mert kilőttek. Mindegy, ami volt elmúlt, gyorsan el is vertem 50 millát. Most van szűk 5 millám és ha kipukkan a hajó az 3m élből, szóval most nem fogok lövöldözni egy darabig.

    Mondjuk a kabinokat, FSD-t, Adv. scannert átmentettem transporttal, szóval nem nullán van a Pyton, de a bányász cuccok pl. elúsztak meg még egy pár több millás cucc, mert gondoltam minek vacakoljak vele, ha 10-esével jön a lé, aztán most meg rájöttem, hogy azért nem mindenhol ilyen összegeket ajánl, szóval mehetek vissza... birodalmi emberek jobban tejelnek nekem taxizáskor, pedig nem is húztam a reput náluk. Azzal szembesültem, hogy sima küldiket egyáltalán nem dobják nekem „idegen” helyen amikor csak úgy találomra leszállok valahol, csak bányászatot és az ASP-ben meg a max bányász cucc volt, amit bele lehetett tenni és nem tettem raktárra a hajócsere előtt, szóval …most meg kéne. A Fedesek viszont dobnak mindent, de gagyi pénzekért, nem vágom. Az egész tök érthetetlen, mert minek kockáztassak 3 millát (kilőhetnek) valami kalózvadászaton ami fizet 300 ezret ha pár térugrással kereshetek 10 millát? Picit hülyén kezdhettem el, vagy a játék tervezői nem gondolták végig.

    Mindegy egyelőre túl akarok lenni a gagyi ladikokon.

Új hozzászólás Aktív témák