Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    -Úgy látom, hogy a tegnapi hírlevél (megjelenési dátum) rendesen betett az ED közösségnek. Én összességében még mindig optimista vagyok. Szerintem nov. 22-én kapunk még plusz tartalmakat a jelenlegihez képest. Új hajókat, fejlesztett térképeket ... A bétázók kedvét kicsit feldobja majd a Mercenary Edition bónusztartalma is. A várható DLC pakkok (planetside, FPS, on board bejárhatóság...) pedig tovább javítanak az összképen. Sok fog múlni a balanszírozáson is. Megfelelő szintre kell belőniük a kereskedelem, bányászat, felfedezés, fejvadászat, küldetések javadalmazását. Ha ez sikerül, akkor nem lesz gond. A netkód érdekes probléma. Soloban egész stabil és játszható az ED. Open Playban viszont drasztikusan romlik a játékélmény. Sok a dc és a lag, amik miatt általában visszamegyek Soloba. Mindezt úgy, hogy ugyan azon a szerveren fut mindkét játékmód és ugyan azokat a tartalmakat látjuk/kapjuk Soloban és Openben is :F Laikusként ezért gondolom, hogy ha a jelenlegi szerverkapacitást megnövelik (feltételezem, hogy a béta alatt nincs teljes üzem), akkor lényegesen javulhat az Open Play minősége is.
    - Nagyon jól néznek ki az új hajók. Méretük alapján az Anacondával vannak egy súlycsoportban, csak kicsit vaskosabbak. A méretarány a piros karikában látható eberek méretéből kalkulálható:

Új hozzászólás Aktív témák