Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Hát ilyen már tényleg nincs. Még be sem fejeződött a (#15964) kommentemben meghirdetett rejtvénypályázat("vajon mitől lettem wanted" címmel - video link), és amire továbbra is várom a helyes megfejtéseket, de már itt a következő feladvány(videó - link). Ezúttal a kérdés az, hogy vajon ki bontotta le két lövéssel a pajzsomat? :F
    a: szellemlovas
    b: szellemharcos
    c: szellem a palackból
    d: Chuck Norris
    -
    És akkor ezt a gyökeret mosmáá tényleg tök*n fogom rúgni :(((
    -
    Mellesleg a hang alapján csakis rail gun-ról lehetett szó, de két lövéssel levakarni a hibátlan shieldet?(3 db A0 SB van fennt). :F Hát ez egy picit durva. Asp-okon szokott lenni rail gun(bár ugyan ritkán, de találkoztam már Eagle-n is ilyesmivel), és ha wingben vannak, akkor be is tudnak kopogni vele, de legalább 4-5 találat kell, hogy egyáltalán érdemes legyen felhizlalni a pajzsot az SCB-vel. Itt meg két lövés után szegény hajó ott ált pucéran, és pirulva. :U
    És ami a legviccesebb, hogy utána hiába néztem körül, a kutya nem foglalkozott velem, senki nem lőtt rám többet.
    Elvarázsolt egy hely ez az Acionna(a magyarázat nélküli wantweddé válás is itt történt), nehogy holnap meg összefussak a hétfejű sárkánnyal. Tényleg, lehet hogy ő volt? :F
    Vagy egy sunyi kis aszteroida, akit annak idején két ízben is inzultáltam? :U

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák