Hirdetés

Aktív témák

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz cscsabi #948 üzenetére

    Szia cscsabi!

    A BN-es üzletkötő elmondta, hogy az életpályád élethelyzetekből áll, és a megoldás nem fakultatív program.
    Miután Nálad is járt, megkérdezte, ki az, akitől megtagadnád ezeket az információkat.
    Aztán azt is, hogy kivel osztanád meg szívesen.
    A feleséged még jó hogy szükséges volt, bár minden családban máshogyan demokratikusak a pénzügyek.
    Ezek szerint nem tudott "behálózni".
    Szerintem az a baj, hogy az életpálya tervezést nem az általános iskolában tanítják, a pénzügyekkel úgy kell törődnünk hogy nem értünk hozzá. Amikor pedig egy tanácsadó feltűnik, nem a lényeget szűrjük le, hanem hogy b@sszus, nem vigyáztam, "levadásztak".
    Talán a sörreklám, a fehérnemű reklám, a tusfürdőreklám hasznosabb is, vagy csak élvezetesebb? Hát persze hogy nagyon izgi, amikor a spotban sejtelmesen csordogál a víz a zuhany alatt egy formás női mellen! Amikor befizettem a gyerek suliját, esélyem nem volt a pénztárnál kifordítani a zsebeimet és azt mondani: ".....sört iszom, ..... gatyát hordok és szagoljon meg, barackosmentásmandarin illyatom van, ugye nem kell fizetni".
    Azért nézzük már meg ki az aki kicsalja a pénzünket és ki az aki olyan helyzetbe próbál hozni, hogy gyarapodjunk.
    Aki azt mondja, teddd félre a jövedelmed 10%-át, mert az állam nem fog rólad gondoskodni, ne említsük egy lapon azzal, aki elkéri és azt aztán szó szerint magadra kenheted.
    De ha máshogy látod.....

Aktív témák