Hirdetés

Aktív témák

  • zizi62

    újonc

    Vampnak üzenem,ha róla 100 helyen leírják,hogy elmebeteg,az akkor már igaz lesz? Véleményed szerint az aki dolgozik azért,hogy sikeres legyen az hülye?Azt írod voltál MLM rendszerben.Oké! Meddig és mit csináltál ott? Követted azokat a feladatokat ami ahhoz kellett,hogy profitálni tudj belőle (ez minden munkahelyen így van,hogy a bérért dolgozni kell ez nem újdonság,itt sem kolbászból van a kerítés) ?Ezúton kívánok a továbbiakban mindenkinek tiszta szívemből sikeres és boldog életet.Ugyanis számomra ismeretlen fogalom a gyűlölet!

  • #64791808

    törölt tag

    válasz zizi62 #800 üzenetére

    Sajnálatos, hogy a te szüleid nem láttak el téged jó tanácsokkal. Leírom még egyszer, mert úgy látszik, nem érted: nem kaptam anyagi jellegű támogatást a szüleimtől.

    Továbbá kicsit unom, hogy a jó családi kapcsolatot, a jó szülőket és a jó anyagi hátteret mumusként hozza fel mindenki. Nem fogok elnézést kérni azért, mert jól élek, és mert apám elmondta, hogyan kell céget alapítani és mire kell figyelni. Büszke vagyok arra, amit elértem, és ha neked a szüleid annak idején nem segítettek, az nem az én sikeremet kisebbíti, hanem a te nyomorodat nagyobbítja.

    De, pedig el kellene olvasnod még egészen sokszor a hsz-eimet. Amikor tanfolyamon voltam, és minden szart megpróbáltak velem elhitetni, vagy amikor megfenyegettek, mert nem ismertettem konkrétan, mért nem akarok nekik dolgozni, az nem saját tapasztalat? Csak az a saját tapasztalat, amit x év munka után a cégnél szerzel? Elhiszem, 45 évesen (megjegyzem, anyám fiatalabb nálad) tartasz ott, ahol én most, világos, hogy volt időd tapasztalatot szerezni. Én azért vagyok ott, ahol, mert nem kell több tapasztalat ahhoz, hogy lássam, az említett cég milyen. Annyi épp elég volt.

    Egyébként ki mire hogyan vetíti ki a kudarcát? Kit irányít a gyűlölet? Nézd már meg, milyen hsz-t írtál itt először, aztán másodszor. Ott volt benne a gyűlölet, az irigység, az előítélet. Eleve feltételezted itt mindenkiről, aki nem zengett ódákat a BNetről, hogy teli van kudarccal és nincs kitartása. Aztán kiderült, hogy egyik sem igaz. Aztán feltételezted, hogy mindenki előítélettel áll a céghez. Kiderült, hogy mindenkinek van valamilyen sztorija már vele. Most pedig jön a magyar ember irigysége, az apuci-anyucizás. Egyébként te pszichológus vagy? Ha nem, akkor ne próbálj meg annak tűnni. Ha igen, akkor állati vacakul csinálod.

    Végezetül ne kívánj nekem te szívből semmit. Azért ne, mert egy-két hsz-szel ezelőtt ölni tudtál volna az irigységgel, úgyhogy a szívből jövő jókívánságaid gusztustalan, álszent mondatok. De az eddigi baromságaid mellé befér. Köszönöm, majd én gondoskodom a jólétemről.

    Amennyiben van még valami, az eddigiekhez hasonló, nyilvánvalóan valótlan állításod, előítéleted és irigy megjegyzésed velem szemben, akkor légy szíves, írd le egyszerre, hogy gyorsan hülyét csinálhassak belőled. Illetve nem, ez így nem igaz, nem az én érdemem. Hülyét csinálsz te magadból nélkülem is.

    Szerk: naugye, hogy hülyét csinálsz magadból?

    Ugyanis számomra ismeretlen fogalom a gyűlölet! -írod

    Ennek fényében olvassuk el együtt a 788. hozzászólásodat. Annyi harag és gyűlölet van benne, hogy védőruha kell. Vagy esetleg az irigység is távol áll tőled?

    csak nem anyuciék segítettek?Ja,így könnyü!

    Váltsunk át komoly módba, magázással. Tisztelt Hölgyem, nagyon sajnálom az Önnel történteket, de Ön beteg ember.

    [ Szerkesztve ]

  • Vamp

    senior tag

    válasz zizi62 #801 üzenetére

    Természetesen, ha 100 helyen leírják hogy az vagyok, akkor orvoshoz fordulok. A világ nálam ilyen fekete-fehér...

    Visszakérdeznék. Neked 1000 boltban azt mondják, hogy mondjuk az LG DVD-írók szarok, és ne vegyél olyat. Ezek mellé pontosan tudnád még, hogy minden egyes termékükben egy szériahibás chip van. Ezekután te fognád magad és dacból megvennél egy LG cuccot?

    A "minden munkahely" halmazba nem sorolnám bele az "MLM-es munkahelyet". Egyébként, ha érdekel, 16 évesen vettem részt MLM-ben, egy telefonos cég oltotta az embereket a jóval alacsonyabb díjszabásával, az üzletkötés meg a beszédforgalom utáni jutalékkal. 30E-ből "képeztek" valami kastélyban a világ másik felén. Volt annyi eszünk a barátommal, hogy időben kiszálljunk az egészből, mielőtt ránkdőlne az ismerettségi kör. Nem azért nem kerestünk vele, mert nem dolgoztunk (három hónapig csináltuk, szinte folyamatosan), hanem mert egyszerűen piacképtelen terméket árultak. Persze ezt akkor annyi idős fejjel, a bemutatott pénzkeresési ábrák ismeretében könnyen bevettük. Azóta foglalkoztam eleget az MLM rendszerrel, valamint az ilyen értékesítést választó cégekkel. Minden egyes vizsgált helyen kolbászból volt a kerítés, ezek ugyanis "fiatalos, dinamikus, sikeres" cégek voltak. Egyébként én úgy gondolom, ha valakinek minimális üzleti érzéke sincs, akkor mindegy milyen instrukciókat követ egy hasonló munkában. Házalásról, ügynöki melóról, és jutalékrendszerről beszélünk, NEM pedig hagyományos értelemben vett munkahelyről.

  • Dolby

    senior tag

    válasz zizi62 #800 üzenetére

    ez a szüleid érdeme és nem a tiéd Ez nem igaz, a szüleinek az érdeme hogy elindították, és az ő érdeme hogy élt a lehetőséggel. Ha a szülei érdeme lenne akkor maximum azt mondhatta volna el magáról hogy a szülei pénzéből él. Én ilyet nem láttam a sorai között

    de ha jól emlékszem volt olyan hiteles hozzászólás is aki konkrétan kapcsolatban van a céggel és a véleménye nem mások elmondásán alapszik,hanem saját tapasztalatain/TTommi 767/
    Ennek a hozzászólásnak a hitelességéről szerintem inkább ne beszéljünk. Egy hsz-ra beregisztrált valakiről van szó, aki arra sem méltatta a fórumot hogy még egyszer bejelentkezzen. Ezzel szemben állnak Cerebellumék és az ő tapasztalataik. Szerintem senki sem mondja azt hogy a Bnetesek között nem lehet becsületes ember, és dolgozhat tényleg azért hogy másnak is és magának is segítsen, de ettől még lehet negatív tapasztalat mind a rendszerükkel mind a dolgozóikkal kapcsolatban is. Ha ezt nem tudod elfogadni akkor nincs miről beszélnünk, mert akkor nem figyelsz másokra csak a saját véleményedet nyomod előtérbe...

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • miholeczt

    újonc

    Hali!

    Az érdekelne, hogy befektetést ismerősöknek miért nem ajánlanál? Ugyanis a kapot hitelkiváltási konstrukció esetében a tőkerészt ilyen befektetési alap dolgoztatná és a tájékoztató szerint a futamidő végére a felvett hitel többszöröse állna rendelkezésre? :W

  • TazLeacher

    nagyúr

    Egy érdekes dologra akadtam, így az utolsó oldal elolvasása közben. Mégpedig, hogy a BNetet védők viszonylag kezdők a Bnet-nél. Miért is? Mert amikor megemlítette valaki, hogy hány terméketek van, akkor egyikőtök sem ugrott elő, hogy egy sem!

    A BrokerNetnek nincs saját terméke. A pénzpiac termékeit közvetíti. Egy közvetítő cég. Ha szídod a terméket ne a Bnetet szídd, hanem a Bankot. Mitől másabb, mintha besétálnál a bankba? Több dolog közül válogthaszt, megspórolják az utánajárást, és kapsz évi 3000 Ft-ért adókedvezményt. Ennyi. Mondjuk úgy, hogy elég jól ismerem a céget. Volt szerncsém beszélgetni az egyik tulajdonossal, ismerek 7-es, 6-os, 5-ös pozíciojú embereket, kezdőket, olyanokat, akik abbahagyták, olyanokat is, akik szenvednek...

    A Bázisról meg annyit, hogy 30K most? Ezt nem tudtam...mire a 30K? Hát nem ebből él a cég. Ha meggondolod, hogy hol van a szeminárium, mennyi a terembérlet, és ebéd is van, lehet nem olyan sok az.

    Sajnos a legnagyobb baj nem a céggel, hanem soxor az "elengedett" kollégával van. Valamit nem tud, rosszúl mond, ezt meg valakinek sokba kerülhet...

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

  • Dolby

    senior tag

    válasz miholeczt #805 üzenetére

    Ezt kitől és pontosan mivel kapcsolatban kérdezed? :-) Illetve milyen hitelkiváltási konstrukcióról beszélsz, és milyen befektetési alap dolgoztatná a pénzt. Így bármi lehet a válasz mert nem sok konkrétumot írtál le..

    jer1cho
    a BNetet védők viszonylag kezdők a Bnet-nél.
    Kikre gondolsz? és ki írta hogy kezdők? :-)

    Ha szídod a terméket ne a Bnetet szídd, hanem a Bankot.
    A Bank szolgáltatása a termék, a Bneté pedig a tanácsadás. Ha a Bnetet szidja valaki akkor csak a tanácsadás miatt szidhatja, de ez összefügg. Ha a termék amit visz a Bnetes nem megfelelő az ügyfelének akkor bár a termék is felelős, adott esetben mégis a félretájékoztatás is (szándékosan vagy tévedésből) lehet oka a termék szidásának.

    Sajnos a legnagyobb baj nem a céggel, hanem soxor az "elengedett" kollégával van. Valamit nem tud, rosszúl mond, ezt meg valakinek sokba kerülhet...

    Ez a kulcs! Egy cég szerintem nem tekintheti elsődleges szempontnak azt hogy bővüljön és sok ügyfelet elérjen a rengeteg dolgozó által. Sokkal fontosabbnak kéne hogy legyen a dolgozók olyan szintű oktatása hogy az ügyfeleknek ne legyen okuk semmilyen panaszra. Viszont sajnos maga a rendszer elsődlegesen nem a minőséget hanem a mennyiséget díjazza és ez nagy probléma.

    [ Szerkesztve ]

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • haze71

    újonc

    Azt szeretném megkérdezni, hogyha ugyanazt a részvény portfóliót megvehetem a Brókernetes és Avivás munkatárson keresztül, melyiket válasszam. Mindketten csak mondják a magukét, de én nem tudom, melyiket válasszam?

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Dolby #807 üzenetére

    BNetet védők viszonylag kezdők a Bnet-nél. Miért is? Mert amikor megemlítette valaki, hogy hány terméketek van, akkor egyikőtök sem ugrott elő, hogy egy sem!

    Azok akik itt Bnetesek és nagyon védik a Bnetet. Én írtam, hogy kezdők. Az indoklást a fentebb leírnál nem tudom sajnos jobban megfogalmazni...

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

  • Dolby

    senior tag

    válasz haze71 #808 üzenetére

    Amelyik szimpatikusabb. Ha ugyanazt adják, akkor a termék nem különbözik, kérdés hogy melyiket szeretnéd hogy képviseljen téged ha lehet itt szó képviseletről...

    jer1cho
    Rendben, értem és semmi ellenvetés :-DDD

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Dolby #810 üzenetére

    HWSW fóumon volt róla szó, hogy annyiban különbözik, hogy a BNet-esnél magasabbak a költségek, még talán az is le volt írva, mennyivel. Meg van bónusz X érték fölött (egyszeri + pár %-ék).

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Dolby

    senior tag

    válasz Agyzuzo #811 üzenetére

    No ezt nem tudtam hogy nekik nem elég a sima jutalék hanem még rátesznek :-S Akkor viszont valószínűleg az Avivás fog nyerni.

    [ Szerkesztve ]

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • Nikitaa7

    tag

    Hello újra!

    Nem állok negatívan a Bnet-hez, meg érdekelne is, sőt szeretnék befektetni náluk,mert jók a konstrukciók sztem. Párom most kezdte el csinálni.
    Amit látok eddig, így az elején (mert arról nem nagyon beszélnek, csak az 5-6-7-es szintű nagy pénzekről):

    1. be fog igazoldóni itt is az MLM hátulütője, vagyis egyre többen ismerik, és ezért vagy már van befektetésük, vagy köszönik,de nem kérnek belőle.

    2. valaki azt írta, hogy vége a toborozzunk rengeteg tagok "akciónak". Nos ez mind szép és jó, hogy az elején meg akarták találni a jókat, de mi lesz azzal, aki most lép be? hm? mert amikor eljut vki oda, hogy megvan az 50 ügyfél, utána már hopp...miből is lehet pénzem? jah, ha folyamatosan gyűjtöm magam alá az embereket. De...

    3. ha csak felsőfokú végzettséggel lehet elkezdeni, akkor megkérdezném, hogy mégis melyik nyelveket beszélő, pénzügyi/közgazdász diplomával rendelkező fiatal akarna olyan helyen dolgozni, ahol nem kell nyelvet sem használni (ergo gyengülni fog a tudása), és egy bemagolt szöveget kell több száz embernek elmondania?!?

    4. elvileg arról szólna a dolog, hogy a Bnet milyen jó, egyedi, SZEMÉLYRE szabott lehetőségeket tud kínálni. Nos, első szinten az ember elkezdi megkeresni az ismijeit, majd kiderül, ha sikerül "eladnia" a terméket 4-5-6 embernek, hogy mindenkinek ugyanazt adta el, pedig arról volt szó, hogy személyre szabott ajánlatot kapnak... ez, egy becsületes és önérzetes kezdő Bnet-est is hazavág lelkileg, hogy ezért tanultam annyit, hogy átvágjam az embereket, ráadásul ugyanazt a bemagolt szöveget eldarálva kb 100 embernek?

    Én nem értek a pénzügyekhez, ezért nem is mennék el ilyesmit csinálnli. Mondjuk bemagolt szöveget csak magolni kell...szal nem mind1?

    ja és ne mondjátok, hogy nem kell vmi pénzhez kapcsolódó diplomásnak lennie, mert pl ha egy fiatal orvos azt mondja, hogy na jó, nem keresek sokat, hozzám ne jöjjön, hogy majd ő jó befektetést kínál nekem, mert HITELTELEN LESZ!

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Nikitaa7 #813 üzenetére

    Hát, ezt sem én mondtam... és mégis milyen igaz..!

    Szóval a te hsz-edből is kiderült, hogy nem kell közgazdász végzettség, nem kell pénzügyi ismeret és egyéb ügyesség ahhoz, hogy belássuk: nem fenékig tejfel a cég. A vélemény pedig egyre romlik, ahogy az ember kezdi kiismerni magát a pénzvilágban.

  • baba22

    újonc

    Sziasztok!
    Engem pár napja kerestek meg a Brokernettől. Nagyon kedvező dolgokat eml0tettek nekem, viszont, ugy gondoltam utánna nézek mégis a dolgoknak. Holnap kellene alá0rnom a szerződést, és átadnom a majd 30.000 ft.Tegzem hozzá külföldi v.ok, igy külön utaznom kell kb 400 km-ert BP-ig. Ahogy itt pár dolgot elolvastam, elment a kedvem. Mit csináljak, nem akarok pár száz eurot kidobni az ablakon. Tapasztalata mindenkinek negativ volt?
    Tegzem hozzá h én már rég nem hiszek a mesékben, szóval nem v.ok egy álmodozó tipus.
    köszi

  • Vamp

    senior tag

    válasz baba22 #815 üzenetére

    Ez esetben felejtsd el.

    Ha tanulni szeretnél, akkor vedd szó szerint, hogy a 30E forint tanulópénznek nem sok. Értem ezalatt azt, hogy miután kiábrándultál az egészből, visszanézve elmondhatod hogy "csak 30E-t vesztettem". Azt csináld, hogy lemondod az egészet. Persze ez a Te döntésed.

    Megkérdezhetem amúgy, hogy milyen módon kerestek meg?

  • baba22

    újonc

    válasz Vamp #816 üzenetére

    Egy ismerősöm ajánlott álitólag egy BNetesnek. Egyre többet olvasok vissza itt a forumon, es találok minden féle véleményt. Az tuti, h én a nap 24 órájában ezt csinálni nem tudnám. Első az egyetem, család, és csak utánna jönne ez. Félek h kudarcot vallanák. 30.000 a tanfolzam, aztán az alapitás v mi?Mikor kaphatnák pénzt is? Hány hónap elteltével? 3 üzletkötés és alapitás után? és mennzit? és az utazgatás?

  • Vamp

    senior tag

    válasz baba22 #817 üzenetére

    Először is. 30000 a képzés díja. Ezen kívül, ki kell váltanod egy vállalkozói igazolványt is. Nem tudom melyik országban vagy, és ez ott hogy működik, itt így szokás. Persze alapíthatsz vállalkozást is, sokkal-sokkal több pénzért.
    400 km oda-vissza, vagy csak oda? Kb. 5000 Ft-tal számolj egy útra 400km-re. Oda-vissza ez ugye 10000. Ha kocsid van, még több. A szerződéskötések utána, a szerződés típusától, valamint a rendszerben elfoglalt helyednek megfelelő jutalékot kapsz, ennek pontos összegéről kérdezd a szakikat. Csak rajtad áll mennyi pénzt keresel vele, de hangsúlyozom, ha kezdő MLM-esként kezdenél neki, a gatyád, és az összes időd is rá fog menni a dologra. Ezt a munkát mellékállásban NEM LEHET csinálni, ha keresni is akarsz vele, viszont csinálhatod 24/7 is, de egyáltalán nem biztos hogy egy forint jövedelmed is származik belőle.

  • #64791808

    törölt tag

    válasz baba22 #817 üzenetére

    Attól függ az egész, hogy van-e most elkülöníthető 50 ezred ezt kipróbálni. Ha van, tapasztalj, tanulj. De ha nem tudod főállásban csinálni, és nincs meglévő pénzügyi tapasztalatod, akkor elhasalsz, ugyanis te leszel a 23678. "egyetem-mellett-kéne-kis-pénz" típusú üzletkötő.

    Ha pénzügyi területen szeretnél dolgozni, akkor menj bankba. Ha call-centeres vagy, már az is valami, onnan már lehet tovább lépni, ott már sokmindent hallasz.

    Bárhogy is döntesz, majd írj, mi lett a dologból!

  • baba22

    újonc

    válasz #64791808 #819 üzenetére

    Természetesen jobban mennék bankba dolgozni, de az egyetem mellett ezt nem tehetem meg, és olyan jol hangzott az a napi 2-3 óra munkaidő amit mondtak, az még ugy belefér, bár az is szüken a nap 24 órájába. Még 100%-osan nem döntöttem, de nagy valószinüséggel, holnap nem lesz semmilyen szerződés aláirás, és a közgázi tapasztalataimat hagyom egy következő munkára.
    És hát az sem elhanyagolható tényező h 50 ezret alapba nem szeretnék bukni (bár ez nálam több lenne, utiköltség, vizum miatt), úgymond tanulási tapasztalatként.

  • baba22

    újonc

    válasz Vamp #818 üzenetére

    800 km oda vissza, de állitólag csak 1x kell BP-re menni, később Szeged a cél, ami már jóval kisebb táv.Nem tudom mi az MLM, de kezdő lennék az tuti .

  • Nikitaa7

    tag

    válasz baba22 #821 üzenetére

    Szia baba22. Egyetem mellett akkor csináld, ha rengeteg időd, és hozzáteszem ingyenes telefonálási lehetőséged van. ugyanis utazgatnod mindenképpen kell, és Magadat kell majd mások idejéhez alakítani. Volt, aki napi 1 emberrel ült le és mondta el neki ugyanazt, és mégis csak a 35.-ből lett szerződés! szóval ide ami kell:
    30.000
    aztán benzinpénz
    telefonköltség (legelőször telefonon kell meggyőzni az embereket, hogy miért üljenek le Veled tárgyalni)
    aztán utazás az emberekhez
    és idő - nem kevés.

    ja és ugye ki kell váltanod az önálló vállalkozóit, számlaképesnek kell lenned, ami megintcsak nem kis pénzbe kerül, bár nem tudom, hogy működik ez egy diák esetében.

    ez tuti, ez az induló alap. nyílván ezt mondják...minden MLM-es helyen ezt a napi 2-3 órát adják elő (nekem is egy Aloe Vera-s cégnél...eh) de ez napi 2-3 óra annak, aki már jól keres, megvan az ügyfélköre és van alatta annyi ember, hogy neki semmi mást nem kell csinálnia.

    [ Szerkesztve ]

  • #64791808

    törölt tag

    válasz baba22 #820 üzenetére

    Hát, így egyértelmű, így, hogy napi 2-3 órát tudsz fordítani rá, és még plusz költségeid is vannak, így garantáltan csak bukni fogsz rajta.

  • Weaver

    senior tag

    válasz baba22 #824 üzenetére

    így végszóként ezzel is zárulhatna a topic! :))

  • Tracktme07

    csendes tag

    Sziasztok!

    Megmondanátok nekem hogy azok akik leírják ezt az egészet azok miért teszik.
    Nem gondolhatná az ember joggal hogy ezek csak átkozott szerencsétlenek akiknek nem jött be ez az BNET és most keményen lefikázzák hogy másnak is rossz legyen?
    Honnan jön az a sok infó.Biztos forrásból vagy csak egy jól átalakított pletyka mégnagyobb megformáltsága egy sikertelen embertől?
    Akik meg annyira védik miért nem írnak egyértelműen arról hogy miért is jó ez a BNET.
    Ugyan azt a sablon szöveget nyomatják mint bármelyik tag.
    Miért nem tud valaki jönni és egy értelmes, használható kritikával mindenkit elnémítani és információt adni?
    Semmiben nem segítik itt az embert ezek a hozzászólások.Csupán arról adnak tanúbizonyságot hogy ők sem tunak az egészről semmit.
    Üdv, Tracktme07 :(( :(( :((

  • Dolby

    senior tag

    válasz Tracktme07 #826 üzenetére

    Vagy egyszerűen csak te nem látsz semmi információt az egészben. Egy cégről vagy bármiről alkotott vélemény két féle lehet. Nem tudom hogy neked mi lenne az hogy valaki megmondja a frankót? Mi alapján mondhatja meg bárki is? Mindenki személyes tapasztalatokat mondhat csak. És ezek lehetnek: Ügyfél - jó/rossz tapasztalattal, Munkatárs - Jó/rossz tapasztalattal. Szerintem itt mindegyikre volt már példa. Még konkurens cégek munkatársai szólhatnak esetleg hozzá, éspedig vagy logikusan érvelve vagy egyszerűen a maguk malmára hajtván az ügyfelek véleményét.
    Azt várod hogy majd jön valaki aki egyik csoportba sem tartozik, csak mondjuk az összes tanácsadó céget, az összes piaci terméket és az általuk elért eredményeket ismeri, azokat összeveti és méri az ügyfelek elégedettségét, a tanácsok hatékonyságát és a mindezt még ide be is körmöli?
    Ha csak ezért regisztráltál be akkor megnyugtatlak többet nem kell benézned a topicba, ilyen nem lesz. Mindenki csak az általad olyannyira semmire sem méltatott saját véleményt tudja/fogja leírni mivel csak ez létezik. Amúgy pedig:

    Nem gondolhatná az ember joggal hogy ezek csak átkozott szerencsétlenek akiknek nem jött be ez az BNET és most keményen lefikázzák hogy másnak is rossz legyen?

    1. Ha nekik nem jött be és lefikázzák akkor vajon azok akik a véleményükre adnak azok mit tesznek? Elkerülik. Ezáltal a szerintük rossz szolgáltatást nem kapják meg. Akkor miért is lesz másnak szar? Ha én valamelyik autót szarnak gondolom tapasztalatok alapján és ezt el is mondom és a barátom ezért másikat vesz akkor a barátom szarul járt? Nem, legalábbis az énáltalam átadott információk alapján nem. Tehát ennek csak akkor lenne értelme ha én szarnak gondolnám és ezért az egekbe dícsérném hogy mindenki megszívja vele...
    2. Ha valamit rossznak gondolok akkor egy nyílvános fórumon ahol köztudottan a véleményeket lehet megírni, miért kéne mást írnom, mint ahogy gondolom?

    Biztos forrásból vagy csak egy jól átalakított pletyka mégnagyobb megformáltsága egy sikertelen embertől?

    Ezt egy módon fogod megtudni, ha utána jársz. De ismételten kérdezem én. Ha nem vagy kíváncsi mások gondolataira, és nem vagy hajlandó elfogadni azokat, akkor miért olvasod el?

    Ugyan azt a sablon szöveget nyomatják mint bármelyik tag.

    Ez pedig maradjon a tagok problémája, hiszen ha nem tudják rendesen elmondani hogy miért is jó, mivel tud szolgálni az ügyfélnek, az azt jelenti hogy vagy maguk sem hisznek az egészben vagy nem tudnak bánni az ügyfelekkel. Bármelyik is legyen az igaz, nem túl bíztató a jövőjükre nézve.

    [ Szerkesztve ]

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • mókuscica

    újonc

    Mindenki ismerje meg a céget! Akinek nincs saját tapasztalata,vagy ha van is ,
    olyan aki a saját hibájából szúrta el, mert lehet,hogy csak egy kicsit tanulni kellett volna, és nagyobb erőfeszítést venni magán a siker érdekében az ne írjon olyan véleményt, ami miatt megrendítí azok lehetőségeit akik élni szeretnének vele!Ez egyáltalán nem piramis rendszer nem kell senkit magad alá szervezni ha nem akarsz! Már a piramis rendszerből kiindulva, ha azt nézed mindenki piramis rendszerben dolgozik, még egy nagyobb bolt is, vagy más cégek ,vállalkozások! Tehát az egész ország egy nagy piramis rendszer, ha úgy akarod látni! Csak tanulni kell, ez a siker kulcsa! Egyesek viszont lusták voltak, és most panaszkodnak a kudarcaikról! :W
    Én belevágtam, és nem adom fel! Ez egy olyan lehetőség, ami mégegyszer nem adódik az életben! :))

  • BrOpsI

    újonc

    Sziasztok!
    Igen újonc vagyok itt 1 hozzászólással,de mégis ember,tiis elkezdtétek valahol:)
    véleményem is van a Bnetröl!!jó is rossz is!!
    A rossz az hogy vannak tanácsadók akik tényleg nem veszik komolyan és csak a haszon érdekli őket!!!sajnos van ien,de azért ahol én vagyok ott még csak normális emberekkel találkoztam,nekem pont most van egy ügyfelem akit minden bank elhajtott hogy nem vehet lakást hitelre...egyik banki ügyintéző se foglalkozott vele...és mien érdekes hogy meghallgattam,továbbítottam a hiteles kollegához,aki már intézi is,és nemsokára meglesz a lakás!!!ja és ezen nekem max minimális haszon lesz,ha lesz...mivel sokat mentünk hozzá házhoz!!viszont jó érzés volt látni hogy boldog mert meglesz élete első saját lakása!!!
    Szóval minden éremnek 2oldala van...sajnos

  • Dolby

    senior tag

    válasz BrOpsI #829 üzenetére

    A rossz az hogy vannak tanácsadók akik tényleg nem veszik komolyan és csak a haszon érdekli őket!!!

    Igen sajnos van. És sajnos a Bnetben sok olyan van aki vagy csak belekezdett de abba is hagyta, és sok aki lehet szuper meg hiper csak éppen az emberekkel nem foglalkozik. Éspedig ahogy azt már leírtam 1x, a cégeknek meg kell válogatniuk a munkatársakat, nem lehet mindenkit felveszegetni, mert ha ezt teszik akkor jön a gyanú hogy kizárólag az érdekeik vezérlik őket, és ez az érdek a gyors pénzkeresés, nem a hosszútávú jó arculat és hírnév kialakítása.

    Milyen érdekes hogy csupán ezért a témáért szerintem már legalább 100 ember beregisztrált és többet nem láttuk csak 1 hsz erejéig. Vagy nem merik felvállalni magukat az emberek, vagy ez a topic sokkal jobban megmozgat pár embert mint bármi más itt a prohardveren.

    BrOpsI
    Ezt nem célzásnak venni, üdv a csapatban és remélem hogy látunk még!

    [ Szerkesztve ]

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • floridaaa

    csendes tag

    Sziasztok!
    Hetekóta vissza vissza térek hozzátok!
    Érdekes!!!!!!!

  • floridaaa

    csendes tag

    Áprilistól a Bázis ára: 38.800.-
    Viszont amit az OKJ-s sulurol írtatok,az csak fele összeg! Két éven belül le kell vizsgázni! 9 hónapos suli és 240-280.000.-!!!!!!!!!!!
    Több órahosszákat olvasgattam itt és nem igazán láttam véleményt az ugynevezett "szakmai vezetőkről" segítőkről "Teim vezetőkről"!
    Szivesen venném ,azok véleményét akik Bnetnél dolgoznak,hogy mik a tapasztalataik a segítségnyujtásrol,tanitásról,bizalomról!!!!????? Mert ugyebár az lenne az értelme a csapatmunkának,és a jutaléknak amit kapnak az alattuklévőtől!!

  • Dolby

    senior tag

    válasz floridaaa #832 üzenetére

    Az OKJ-s a jelenlegi helyzet. Talán májustól, talán kicsit később, pontosan nem tudom megmondani, de valamikortól már nem vehetnek fel munkatársat a cégek ilyen OKJ-s képzés vagy diploma nélkül. Tehát ha dolgozni akarsz először OKJ vagy diploma és utána jöhetsz...

    A másik kérdés nem rám tartozik :-)

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • floridaaa

    csendes tag

    Azon nem is problémáztam a Brokernetnél,hogy esetleg kevés a jutalék,vagy hogy a felettem levő emberek is kapják minden kötésem után a jutalékot! DEEE! az a durva,hogy sajnos nem hogy segítenének az uj munkatársnak,hanem csak gusztustalanul le akarják nyulni!
    Elméletileg jól működhetne az amit oktatnak is,hogy tanítsd az alattadlevőt és folyamatosan kapod a pénzt utána,csak sajnos ez a gyakorlatban nem így működik!!!!! Én nem sajnálom senkitől,de nem hogy segítség sehol,még ki is akarnak csinálni????Hol itt a bizalom és a csapatmunka??Hogy menjek így tárgyalni? Tudás nuku,prospektusok kiadvágyok nuku,email értesítések nuku!!!!! De a kuncsaftjaid kellenének!!!!És erről a vezetőségnek szerintem halvány sejtése sincs! Mert folyamatosan megy az alakoskodás! Ha pedig van, az meg mégnagyobb gáz!
    Én odamentem dolgozni! Első alkalommal szembesülnöm kellett avval hogy a szakmai vezetőm meg akar vezetni!Azt akarta ,ne tudjak szerződést kötni csak vele,feléért!!!! Nem elég a közel annyi jutalék!!! Utána folyamatosan mentek a miliomegy kicseszések,hátráltatások,információ visszatartás,0 segítség ,0 tanítás,sőt ha kötöttem szerződést csinált olyan cirkuszt hogy a fejem majd le égett!! Félt,hogy nehogy leelözzem,mert akkor nem kap utánam jutalékot! Utána mentem tovább,és probátam mástol segítséget kérni! Eleinte kaptam is némi segítséget és jött az én kis vezetőm aki leállította ezt az illetőt hogy nem kellene! Okéé! Mentem tovább a következő emberhez,aki alapbol szoba sem akart velem állni,még a tel.számát sem adta meg.Mástol kellett elkérnem! Egy másik illető ráhatásával állt szóba velem! Kijelentette hogy neki nem éri meg segíteni,mert nem kap utánam semmit,és Ő huszezerért indítja be az autóját! Végülis JAAAAA! 330.-/egységet
    Ekkor már 0" segítség" :F után,mindhárom ember kb 130 000.-kaptak utánam fejenként!!!!!!

  • floridaaa

    csendes tag

    Ő csak ugy tárgyal ha felét neki adom!! Jaaa és adjam oda a 100-150 fős névsorom,telefonszámokkal,majd Ő szétválogatja! Igaz nem ismer róla egy személyt sem!!! Hát nem adtam! Nem most jöttem le a falvédőröl!! Számoljatok!! Fele egységem/persze az ő szorzójával/ + utánam a jutalék+az ügyfelem összes vendégköre! Jó üzlet! Kinek?????
    Ez a csapatszellem!! Nem 20 tárgyalást kértem csak 2-3-at! Amit elvileg kötelességük lenne,ezért kapják a jutalékot! Na végülis kialkudtam 3 tárgyalást ugymond ingyen! Semmit nem beszéltünk elötte,semmit el nem magyarázott utána! Tanítás nuku! A második ügyfél kicsit jól állt anyagilag,a kolléga már a 3 helyre el sem akart menni! Végul elmentünk de nem tárgyalt! Sőt egyiknél sem jutott el a-z-ig! Nem véletlen! Majd Ő visszajár ide,mert nem is rossz hely!!! Megegyeztünk,ezek után ha kell tárgyalni nekem,csak feléért! Ha szükség lesz rá majd szoljak! Elöbb bejárok oktatás elött az irodába kis papírkámmal a csomo kérdésemmel,szakmai vezető soha sehol és tojik rám,kérdezem másik kollégát,ő csak téblábol és kikerülget,és ez az autó beindítos lazán netezget! Ücsörgök darbig,hátha egyszer valaki szán rám kis időt,de neeeem! Szólok másnak,magyarázza már el ezt! Elmagyarázza ,míg a kis netezős megjegyzi,: Nagyon kiokosítjátok még a végén profit csináltok belőle!!!!
    Tehát maradj hülye,csak add oda a listád és a kuncsaftod,ha" birsz "kössél,mert abbol is csurran,ja és szervezz magad alá embert,mert akkor annak is van egy listája!!!!!! Nem kell hogy megtanítsd,hisz te sem tudsz! Ezekután letámadott a /netes,autó indítós/,hogy szerveztem tárgyalást? Minden hétre több embert,akár több napra is? Mert jön és csinálja! Ne hogy kárba vesszenek! Én vágtam egyfajta arcot!! Rájött se lista ,se ügyfél innen nem esik le! Erre kikerültek! Ha így vagyúgy nem megy akkor majd másképp veszik el!!!!!!!!!!!!! Én ahol lakom,mindenkit ismerek,és bíznak bennem! Ezek a kis felettesek összedugták a fejüket,és kitaálták,milyen jó kis hely ez! Van egy alattuk lévő ember akinek van itt tanyája és ismer két embert. Szerveznek egy előadást,elhívják a nagyfőnököt,az a két ismerős meg összeszedi az itteni embereket,akik számukra idegenek mellékesen! Ja és mindez a hátam mögött,de én ne menjek oda,mert én ismerem az embereket,és majd akkor velem kötnek nem velük!!!!! Szép mi??? Eddig azt sem tudták hol van ez a hely,azt meg végképp nem hogy hogy állnak itt az emberek anyagilag!!!!!!! Na most akkor ilyenkor mi a teendő??? Mindenhol ilyen drága a csapatszellem?? Vagy csak nálam? És ezek az emberek kapnak utánam jutalékot??? Bizzál a feletted lévőben??? Segítség??? Vajon tudják ezt a nagyobb főnökök,mi folyik alattuk???????

  • floridaaa

    csendes tag

    Kiváncsi lennék egy olyan ember véleményére aki a Brokernetnél dolgozik,és magasabb pozícióban van!!!!!!! Hogy ilyenkor mi a teendő! Hogy lehet így haladni és dolgozni????????

  • alexxxx

    csendes tag

    válasz floridaaa #836 üzenetére

    igen igen..ismerös a helyzet....bár állitolag a kosa erika mondta,hogy a szakmai vezetőnek nem az a dolga,hogy kisérö üb-ékre járjon de ha igen akkor felezni kell.bár 3 űb állitolag jár neked ingyen...
    és utána akkor te már pénzügyi tanácsadó vagy:):):)
    irj egy emailt a kosa erikának:):)

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz alexxxx #837 üzenetére

    Szia! Te is Bnetes vagy ? Vagy voltál?
    Én nem kértem toronyórát láncostól!!! Avval tisztában vagyok,hogy erre nincs idejük,és kevesebb is a pénz! Én csak tanulni szerettem volna!,meg tisztában lenni avval amit másoknak ajánlok! Nem tizfillérekről van szó!!!!!!!
    De ami engem felháborít,hogy ha már nem segít,legalább ne csináljon ki!
    Tanítani pedig kötelezö lenne ha már felveszi utánam a 100ezreket!
    Nem ez van hirdetve?????? Hol a korrektség???
    Így mit kezdjen egy kezdő,ha kezét lábát megkötik??
    Igen érdemes lenni írni és elmondani a vezetőségnek! De ebből még egy perc sem telt el!!!!!!! :K

  • floridaaa

    csendes tag

    A másik aranyosság!
    Oktoberben már volt sejtésük,és kaptak is róla körímélt,hogy a tőzsdén oriási zuhanás várható! Mégis egy szónélkül hagyták hogy Sanghaiba,Maharadzsába,Ázsiaiba betegyem a saját és családom pénzét közel 6M értékben! Egy szavukba került volna hogy Te barom tedd be biztnságiba egy fél évig! Másik kollégámat 1M konkrétan rábeszélték 100% sanghaira! Ez a durva! Egy szavukba került volna! És kollégák vagyunk!

  • BrOpsI

    újonc

    válasz floridaaa #838 üzenetére

    Szia!
    Szerintem szólj a 7es vezetődnek hogy mit csinál a szakmai vezetőd!!!!és ha lehetséges,akkor kérd át magad valaki oan alá akiröl tudni hogy normálisan tanít!!
    Sajnálom hogy ien "vezetőd" van...

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz BrOpsI #840 üzenetére

    Szia! Nem tudom mi a jó! Akiket eddig felsoroltam,a szakmai vezetőm 3-as,a másik 4-es,a harmadik meg 5-ös! Borítsam a bilit? Megérdemelnék nagyon! Csak utána hogy járok oda közéjük??????? Nem tudom hogy átlehet-e kérni magam máshová?

  • Nikitaa7

    tag

    Hali!

    Az én hozzászólásaim nem pletyka alapján íródtak, hanem párom kezdett bele, és az ő tapasztalatait, észrevételeit írtuk le ketten. Őt már több, mint 2 éve fűzte egy 6-os szintű emberke (mivel van befektetése a Bnet-nél), és az a baj, h az elején a sok pénzzel meg a jó kocsival,gyors meggazdagodással hülyítette, azután, amikor túl volt az 1 nap bázis képzésen, még mindig nem tudott szinte semmit a Bnetről, majd volt 2 nap másik képzés Székesfehérváron, és ez után a 3 nap elteltével leültek és 2 óra beszélgetés alatt derült csak ki, hogy hoppá, hát azért itt vannak cikis dolgok - minek ide felsőfokú végzettség?, a 2 beszélt idegen nyelvből 1et sem kell majd használni, tehát elkophat!!!, egy előre megírt szöveget szinte bárki be tud magolni, és ha most már ilyen végzettséghez kötik, ki az isten fog annyi embert maga alá vonzani, hogy abból meg is éljen?

    Hozzáteszem, hogy párom nagyon is elkötelezett volt az elején, úgy indult neki, hogy azért szeretné csinálni ezt a munkát, mert örül, hogy van egy hihető dolog, amivel segíthet az embereknek a jövőjük boldogabbá tételével, egyfajta missziónak tekintette, főleg, hogy a személyre szabott ajánlatokkal hirdeti magát a Bnet.

    Viszont a befektetéseik jók,egyediek, de most pont nem érdemes elkezdeni, amikor ilyen pénzügyi helyzetben vannak a magyarok/Magyarország, plussz a tőzsdei válság...bár bevásárolni ilyenkor lehet:)

    A segítségről csak annyit mondott, hogy: "bár ezt csak nagyon kivételes esetben csináljuk, de az első pár tárgyalásodra elmegyek veled, ha gondolod".

    A többi vezető is ilyen? Vagy van, aki segítőkészebb? erre nagyon kiváncsi vagyok, mert nagyon hiányoltuk ezt a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

  • Nikitaa7

    tag

    válasz mókuscica #828 üzenetére

    Mókuscica! Te szerintem nem igazán értetted meg a Bnet rendszer lényegét, ha ilyeneket írsz.

    Méghogy nem kell bevonzanod embereket? Akkor felejtsd is el, hogy valaha is ebből fogsz megélni, ugyanis a befektetések után csak egyetlen egyszer kapsz jutalékot (azt is csak 2 hónap múlva), és mivel maximum 50 ügyfeled lehet, emiatt egyszer max nagyobb összeghez jutsz, és ha nincs alattad senki, akkor bizony búcsút is mondhatsz a további jövedelmednek!

    Ráadásul más piramis rendszerek úgy működnek, hogy az alattad lévők ha jól dolgoznak, akkor Téged tolnak egyre feljebb, itt pedig, ha Te nem műkösz olyan jól, és az alattad levő magasabb szintre jut, akkor szépen elveszted azt a pénzforrást, mert kitörlődik alólad és bár Te dolgoztál vele, Te hoztad be, ha hamarabb eléri a Te szinted, mielőtt Te feljebb lépnél, akkor már nem lesz belőle pénz többé.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Nikitaa7 #842 üzenetére

    "Hozzáteszem, hogy párom nagyon is elkötelezett volt az elején, úgy indult neki, hogy azért szeretné csinálni ezt a munkát, mert örül, hogy van egy hihető dolog, amivel segíthet az embereknek a jövőjük boldogabbá tételével, egyfajta missziónak tekintette"

    Szerintem itt van az egyik legalapvetőbb probléma. Ez tisztán üzlet, semmi misszióról meg segítségről nincs szó, üzletkötők léteznek évszázadok óta és soha nem arról szólt a dolog, hogy a másiknak legyen jó. :) Ez a hülye pszichológiai ráhatás meg marketing, aminek sajnos a legtöbb ember be is dől.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz Nikitaa7 #842 üzenetére

    Szia!
    Én is valami ilyesmiért mentem ide dolgozni! Hogy olyan dologgal szolgálhatok amivel jót teszek az emberekkel! Nem is evvel van a probléma szerintem,hanem a felállított rendszerrel és a kollégákkal!
    A MENNYISÉG RÁMEGY A MINŐSÉG JAVÁRA!
    Belehajtják az embereket,hogy még még nyomjad befelé a pénzt!
    Az éves díjért csak egyszeri jutalékot kapsz,de közben gardírozd az ügyfeled pénzét 20 évig!
    Az egyszeri nem sok jutalékért! Ezért a tanácsado megköti a szerződést,és utána elfelejti az ügyfelet! Nem fogja hívogatni keresgetni stb.,mert azt ki fizeti meg neki? Se ideje se pénze rá!
    Emiatt rengeteg panaszt hallok vissza ügyfelektől! Mindkettőjüknek igazuk van!
    Eseti befizetésért szinte filléreket kapunk,holott avval van a legtöbb gondunk,és folyamatosan,akár 20 évig! Párszáz forintért???????
    Az állandó teljesítmény miatt a kollégák már egymást nyulják le! Az ügyfeleket,egységeket,pénzt!
    Ennek mi lesz a vége? A Brokernet evvel rontja el a renoméját!
    Több millio forintott menedzselj 20 évig,egyszeri 30 000-ért? A költségeidet nem fedezi,ha normálisan állsz a dolgokhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Persze ha csak a kötésig érdekel,akkor még belefér :)

  • Vamp

    senior tag

    válasz Nikitaa7 #842 üzenetére

    Azért mégegyszer, utoljára elmondom, hogy mindenki megértse.

    A Bnetnek NINCSENEK saját termékei, a piacon jelenlevő pénzintézetek (bankok, biztosítók, szakosított hitelintézetek stb...) cuccait ajánlják, kvázi árulják az ügyfeleknek.

    Florida. Ha ennyi nem volt elég, mondd már meg, mégis mi venne rá, hogy kilépj a cégtől a halál odvas, sirályürüléktől kissé horpadt f*szába? Nagyon vigyázz, mert az MLM-ben pontosan az általad leírt dolgok miatt csalódnak megannyian az egész világban.

    Valaki itt a normális munkahelyet hasonlítgatta megint az MLM-hez.
    Ki nem szarja le, mi van egy hagyományos rendszerű melóhelyen, ha egyszer MLM-ről van szó? Teljesen más rendszer a kettő, de olyannyira, hogy még a hátrányokat sem lehet egy szempont alapján nézni! Ne keverjétek a szezont a fazonnal, aki nem biztos abban amit ír, miért postol baromságokat?

  • Old Eagle

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kicsit bután és bizalmatlanul állok a Bnet-hez! Próbáltam az elejétől végig olvasni a topikot, de nem tudtam zöldágra vergődni vele!

    Minap volt nálunk egy Bnet-es. Tudja, hogy több megtakarítási formába is fektetem a pénzemet. Én az értékállóságot és a kiszámíthatóságot tartom szemelőt ezért megtakarításaim is materiálisak!
    Sajnos - vagy nem? - nem tudott meggyőzni! Ezt inkább a személyes kudarcának tudom be, mert csak a pénzről tudott beszélni. Nem beszélgetett. ( Hozzá teszem, hogy a felkínált lehetőségek - banki, biztosítási - befektetések sosem érdekeltek!) El kell fogadnunk azt a tényt, hogy sok ember nem ért - !!! én sem értek !!! - a pénz fialtatásához.

    Mikor látta, hogy a pénzemből nem fog látni egy fillért sem, akkor felrakta azt a lemezt, hogy milyen jól lehet evvel keresni és én is csináljam ezt. Ekkor egy kicsit kifaggattam!
    Amit elárult: havi 6-7 kötés esetén 350e-et keres ( bruttó! ). Költségeit még nem számolta!!! ( :W ) Szerinte könnyen összeszedhető az említett ügyfélszám annak ellenére, hogy 16.-án még nem volt e hónapban egy sem! E hónapban én voltam a 32. ügyfél! Szerinte hatalmas karrier áll előtte és hosszútávra tervez a cégnél! Kívánom neki bár még csak két ( 2 ) hónapja csinálja! ;-)
    Kíváncs vagyok, hogy egy év múlva milyen lelkesedéssel fog dolgozmi és ugyan ilyen véleménnyel lesz-e?

    Szerintem: a mai Mo.-i gazdasági helyzetben, - dollár, euró árfolyam és inflációs kilátások mellett - az embereknek egyre kevesebb megtakarítása lesz. Mindenki egyre jobban eladósodik! Ezen a közelgő kormányváltás se fog segíteni. Pénzbeni befektetésekben gondolkodni szerintem meggondolatlanság. 10-15 évre kézpénz megtakarításban tervezni - miközben lesz ( !!!!!!! ) egy eurózónához való csatlakozás is - badarság! Kívánom, hogy ne legyen igazam és a pénze mindenkinek annyit érjen - persze reálértéken - mint most, de én úgy gondolom, hogy ebből csak a bankok fognak jól kijönni. A kisbefektető, értékpapírtulajdonos és a biztosításikötvénytulajdonos fog rosszul kijönni. :(

  • Dolby

    senior tag

    válasz Old Eagle #847 üzenetére

    Ezt inkább a személyes kudarcának tudom be, mert csak a pénzről tudott beszélni.

    Ha egy tanácsadóban az ügyfél konkrétan azt is meglátja már hogy mi a gondja vele az nagy probléma. Általában "csak" annyit tudnak hogy nem volt szimpatikus, de olyan apróságokból tevődik össze a szimpátia hogy nem nagyon szokták tudni miért volt az, vagy miért nem volt. Mivel te konkrétan felfigyeltél rá hogy őt csak a pénzed érdekli - tehát ezek szerint csak a saját érdekében van ott - akkor vagy rengeteget kell változnia vagy váltania kell szakmát, és ilyen hozzáállással nem is csodálom hogy 32 ügyfélnél volt a hónapban és még nem volt szerződése.

    Illetve rengeteg olyan szerződés van amin éppenhogy spórolni lehet az ügyfeleknél, csak mivel ezek olyan kis pénzt hoznak az üzletkötőnek - például: bankszámla, lakásbizti, magán nyugdíjpénztár stb - ezért általában nem foglalkoznak vele (illetve nem is tudom hogy Bnet ilyennel foglalkozik-e egyáltalán), viszont ezek azok amiken az ügyfél érzi hogy tényleg nem csak a pénze érdekel.

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • Nikitaa7

    tag

    válasz Agyzuzo #844 üzenetére

    Nem, nála nem pszichológiai hülyítésről volt szó, mert a szakdolgozatát is ebben a témakörben írta, hogyan tudnák az emberek minél jobban megalapozni a jövőjüket.

  • Nikitaa7

    tag

    válasz Old Eagle #847 üzenetére

    Na, ha még csak 2 hónapja csinálja, akkor az tuti, hogy egy fillért sem kapott még XD

Aktív témák