Hirdetés

Aktív témák

  • Never George

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #550 üzenetére

    Köszönöm a segytséget!

    csak iszonyű hülye vagyok ehhez!

    Amiket leírtál, leírtatok, 1 árva betűt nem értettem belőle! :( Sajnos!
    Én bemyegyek a bankba és megmondom, hogy mit akarok?

    honnan tudjam? El sem tudom mondani hogy mit akarok!
    Jaaaa. de:
    Odamegyek a nőhöz, leülök, és megmondom, hogy figyu, itt a pénz, sok pénzt akarok belőle pl holnap!
    Azt sem tudom mi az a portfólió, meg izéé, meg bigyó, meg alapok meg amiket leírtál!

    sajnos :(

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Never George #551 üzenetére

    Bemész vmelyik UniCredit fiókba, és szépen mondod, hogy láttad a neten, hogy ök forgalmazzák a Pioneer alapokat és kezdő vagy még a témában, de szeretnéd, ha segítenének összerakni neked egy erős portfóliót, 6-7 féle alapból. Megmondod, hogy lehet benne nyugodtan kockázatosabb is (pl. emerging markets, greater china, a magyar részvényeket én nem ajánlom) és segítnek neked onnantól, mit hogyan kell. Persze azon is múlik kihez kerülsz, de a bankok egyre jobban megválogatják, kiket tesznek ilyen felelősségteljesebb pozíciókba, úgyhogy nagyon nem kell félni. Ami lényeges, hogy nyílt alapokba fektess, mert azokba később is tudsz még rakni pénzt.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • g@bo

    nagyúr

    válasz Bman81 #553 üzenetére

    Teljesen oké tanács... inkább unicredit, mint bnet életbiztosítás... ;]

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Bman81 #553 üzenetére

    Egy bank jobban oda tud figyelni az alkalmazottakra (már csak az alacsonyabb létszámból adódóan), mint egy MLM alapú cég, ahol a mennyiség a legfontosabb. Az utóbbi időben egyébként rengeteg kellemes csalódás ért több bankban is, mikor bementem körbekérdezgetni, hol mik a kondíciók, őszintén szólva nem hittem volna - a Citi banknál pl. az ügyintéző konkrétan megmondta, hogy jobban járok, ha az ő alapjaik helyett az UniCredit-hez megyek és a Pioneer-t választom, hiába nem érdeke hogy ne ott nyissak számlát... A K&H-nál dettó belefutottam egy csajsziba, aki hihetetlenül korrekten állt hozzá a kérdéseimhez és meglepő módon a piac egy elég széles szegmensét ismerte (más bankok, biztosítók termékeinek viszonylag nagy részével is tisztában volt).

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • g@bo

    nagyúr

    válasz Agyzuzo #556 üzenetére

    de egy tisztán jutalékos pénzügyi kommunikátor :DD ezt nem teheti meg, éhenhalna....

  • CineDOG

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #552 üzenetére

    Így papíron ez sem rossz:
    http://www.pioneerinvestments.hu/monthly_reports/LU0132177345.pdf

  • neduddki

    nagyúr

    HI!

    MOat mongya haverom, hogy az szomszed falusi turabol A380-val indultak haza, bazzzzz:- )))

    udv

    neduddki

    p.s. na jo a tobbi resze se volt kutja

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

  • Ecike

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #546 üzenetére

    A 3 válaszodra azt szeretném irni,hogy igazad van főként ezekkel a cégekkel tartjuk a kapcsolatot,de még ott van az OTP,ING ( ami gagyi sztem), és még rengeteg egyéb ilyen bank illetve befektető cég. Az 5nél pedig annyit,hogy hiába vagy kezdő,mégis könnyebben eljutsz az incentive utakra,mint egy vezető illetve 5ös pozícióban lévő ember.Szia :R :C

    Szeretkezz ne háborúzz,akinek meg nem inge nem veszi magára vagy kimossa és utána veszi fel:P

  • G.né

    újonc

    válasz #32577792 #2 üzenetére

    Te Akkor Barom vagy, hogy az egy .....

    Szóval nem mindegy, hogy 1-2 bankkal van vali leszerződve, vagy mindeggyikkel.

    Téged jól átvertek, mert a bankok azonos százallékot adnak minden kötés után, tehát, ha független vagy, nics érdekedben átverni az ügyfeled....

    Legközelebb gondolkodj mielött írsz :W

  • Skynet258

    veterán

    válasz G.né #561 üzenetére

    Ami azt illeti, az első postod neked sem sikerült túl értelmesre...vegyél vissza, mert nem leszel itt hosszú életű, nem szoktunk itt egymással így beszélni :(((

    Nem mellesleg 3 éves postra csináltál itt kirohanást...pff... :C

    [ Szerkesztve ]

    https://geekpulse.hu

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Skynet258 #562 üzenetére

    Hát egen, elég szánallmas (mint a százallék :DDD).

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • TimY27

    újonc

    Hali!

    1 kis segítségre lenne szükségem!
    Van 1 kis befektetni való pénzem, de nem tudom eldönteni, hogy mennyivel jobb az nekem ha a brókerneten keresztül fektetem be, vagy ha bemegyek pl. a unicredithez!???? :F
    Beszéltem már 1 bn-es tanácsadóval és elég kecsegtetőnek hangzik az ajánlata! De annyira lehetetlennek tűnik nekem az a nyereség, amit nekem felvázolt még a leg minimálisabb hozamokkal is....szal!? Egyáltalán mi a vélemény a brókernetről, mennyire lehet megbízni bennük?

    Légyszi, adjon vki vmi használható tanácsot! Köszi

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz TimY27 #564 üzenetére

    Lásd az 552-es HSZ-em. Ezt javaslom Neked is + hogy valamennyire olvasgass utána a bef. alapoknak, semmi egyébről nem szól a történet.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Never George

    csendes tag

    Kicsit jobban belementem a BrokerNet rejtelmeibe!

    És nem semmi!

    Maradjunk a teljesen konkrét és bizonyítható tényeknél, mint kiderült, az egyik munkatársam (és nagy haverom) Szerződést kötött a Brokernetnél!
    Évente kell berakni egy általa meghatározott összeget!
    Évente 300.000-ret tesz be!
    Először berakta 300.000-ret majd betette a második. 300.000-ret, megnéztük a számláját, hogy hogy áll, mert őt i nagyon érdekelte, mert nem foglalkozottt vele egyáltalán, neki ez olyan pénz volt ami csak úgy volt, és egyáltalánem hiányzott neki!
    NOS: :D
    87 % -ot hoztak neki össze, 1 év alatt! Ami valljuk be nem is olyan rossz :D :D Enyhén szólva! Utánna néztünk, : Aki 2006.10.10 és 2006.11.00 között tett be pénzt a kínai shanghai expressz-be vagy hogy is kell írni pontosan, az 89 és 102% között hozott 1 évben! Sajnos (bárki megnézheti) aki pl 2006.11.20. környékén tett be, az "csak" 50% körüli éves átlaggal zárt! Ami valljuk be szintén kurvajó (bár a 100% jobban hnagzik :D ), az átlagos banki éves 6 - 8% hozammmal kecsegtető éves lekötéssel szemben!

    Kérlek tényleg szóljatok ha hülyeséget írtam!
    de kb minden amit írtam az tény! Remélem :)

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Never George #566 üzenetére

    Na jó, tisztázzunk valamit...

    - A Brokernet NEM bank.
    - A Brokernet NEM biztosítótársaság.
    - A Brokernet NEM alapkezelő.

    A Brokernet csak biztosításokat KÖZVETÍT, tehát amit a barátod pénze elért, az nem a Brokernet érdeme, hanem az AVIVA biztosítóé (pontosabban azoké az alapkezelőké, akik a Shanghai és Maharadzsa alapok működéséért felelnek). Ehhez nem kell Brokernet, mert ha a barátod bemegy az AVIVA-hoz, ugyanúgy el tudja érni ezeket az alapokat mindenféle közvetítés nélkül.

    Jól húzó alapba bármilyen banknál és bármilyen biztosítónál lehet pénzt befektetni, csak szánni kell rá egy kis időt és MEGNÉZNI néhány honlapot...

    És ha valaki tényleg jól húzó alapot akar és minimális költséggel, akkor inkább a bankok palettáján keresgél...

    Vagy méginkább: megtanul devizázni és havonta csinálja meg a 87%-ot. ;)
    (És ezt nem gizdázásból mondom, mert kb. 2 hét ráfordítással bele lehet tanulni, ha valakit tényleg érdekel, hogy a pénzéből pénzt csináljon).

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Momonyi

    újonc

    válasz Agyzuzo #567 üzenetére

    Nagyon korrekt hozzászólásaid vannak, néhány ezek közül komolyan elgondolkodtatott.
    Most például ez a devizázás.. :)
    Azt írod, hogy némi beleásással meg lehet tanulni. Oké: rászánok időt, energiát, egy kis agyi kapacitást, de HOL KEZDJEM :F

  • Ecike

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #567 üzenetére

    Nem tudom,de szerintem te is eltévedtél,mivel a brokernet nem CSAK biztosításokat közvetít,kezdjük ott,hogy azt nem is ők csinálják,ők csak utánna járnak....a BN befektetésekkel foglalkozik.Ezen kívűl van még a Bankbroker és a Palladium (ez foglalkozik a biztosításokkal). Az meg a másik,hogy igen bemegy az AVIVAhoz,csak abba nem gondolsz bele,hogy az AVIVA jócskán vonle kezelési költséget+még isten tudja mennyi minden marhaságot. Nekem pedig volt oszttársam is bent van a BNnél kb 6honapja és ez alatt az idő alatt a szülei pénzéhez 67,5%hozamot csiált,azért szerintem ez magáért beszél.....Meg az is h édesanyám velem akar kötni kb 4 szerződést,pedig anyám nem éppen sorolható az ostoba nők közzé,pont ellenkezőleg.
    Igen ám,ha valakinek van rá egy kis ideje az tényleg megtudja egyedül is oldani,de ugyan áruld már el,hogy ki a fenének (már bocsánat), van erre ideje????A magyar emberek többsége napi 14 órában dolgozik,ha nem többet,mint például anyum is és a másik fele meg hiába is próbálná akkor sem tudná megérteni ezeket,mint pl barátnőm,szerintem jo h van ez a cég és segít az embereken,amíg én nem kezdtem el itt tanulni addig gőzöm sem volt semmiről a pénzügyi világban. Miota itt tanulok egyre többet tudok rolla így tudok segíteni az ismerőseimen,akiknek tudom,hogy vagy ideje nincs vagy esze hozzá és büszke vagyok arra,hogy itt lehetek.
    Erről ennyit :C :R

    [ Szerkesztve ]

    Szeretkezz ne háborúzz,akinek meg nem inge nem veszi magára vagy kimossa és utána veszi fel:P

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Ecike #569 üzenetére

    "a BN befektetésekkel foglalkozik.Ezen kívűl van még a Bankbroker és a Palladium (ez foglalkozik a biztosításokkal)."

    Befektetésekkel? Akkor miért is kell biztosítást kötni mellé, hmm? :)
    Lehet szépíteni, de az a tényeken nem változtat.

    Igen, köszönöm, tudom hogy a cég többi része mivel foglalkozik. A Platea-t kihagytad, amit már évek óta képtelen beindítani. ;)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Momonyi #568 üzenetére

    Néhány oldal:
    http://tozsdeiskola.hu/
    http://bpforex.hu
    http://www.strategybuilderfx.com/

    Vannak kereskedő botok is, ha valaki nem mer teljesen a saját szakállára kereskedni.
    Ha érdekel bővebben, dobj egy privit.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • CineDOG

    csendes tag

    2fajta banktól van hitel ajánlata (5milla, 20év, chf), az egyiknél havi 29.9eFt a törlesztő 1-10évig, 10-15évig 17.9, 15-20évig pedig 13.6eFt. A másiknál 26.6, 18.6, 9.3eFt. A tőkét pedig 3részletben, 10.évben, 15.évben, 20.évben törlesztenénk vissza.
    A hozamra az 5millára nem mondott semmi extrát, csak kb.6%-ot. Lehet több is, tizen%, de lehet kevesebb is.
    Majd megkérdi a bankot, beáll-e 3.-nak az állam és a takszöv után (tőlük van a lakáshitelünk).
    Bankbrokeri díj: 1.9%.

    Aki nem értené, felvennénk a kecóra 5milla hitelt, azt befektetné a bankbroker.
    Mondjuk az ilyen.olyan díjak, mire megkapja az ember a hitelt, elég durvák.

  • Never George

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #567 üzenetére

    Köszi a választ! :D
    Én nem mondtam, hogy a Brokernet BANK meg stb!
    Én azt tudom, hogy a haverom (és már én is) befektetetta Brokernet-nél, és kapott 87%-ot,!
    Engem nem érdekel, hogy nem a brokernet volt hanem valaki mögötte, engem az sem érrdekel, hogy ha mögöttük, a fogtündér volt, vagy maga Hook kapitány!
    Brokernetnél kötöttünk szerződést, és egyszercsak több pénzünk lett! A brokernet akkor is jó :D Nem ? :D

    És amúgy én is voltam a CIB bankba, különböző alapok után érdeklődni!
    SEmmi igazán kedvezőt nem halllottam! A rekord amit ajánlani tudtak, éppen csak meg sem közelítette a 30%-ot, és az is 10 % esély van rá, hogy 30 lesz :D
    A 87 meg 100% valljuk be sokkal jobb!

    Amúgy ne érts félre, köszönöm a válaszokat, sokat tudtam meg tőled, látszik hogy kicsit vágod a szakmát, mert én egyáltalán nem, sajnos!

    [ Szerkesztve ]

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Never George #573 üzenetére

    A CIB pont nem egy erős bank ilyen szempontból. Amúgy meg nem azon múlik, ki mit mond, mert mondhatok én neked 300%-os hozamot is akár, nincsenek kőbe vésve az adatok. Lehet -54% is. Remélem pár éven belül nem kell hozzányúlnod a befektett összeghez, mert ha nem eseti számlára került ez az összeg, fognak érni kellemetlen meglepetések.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Bman81

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #567 üzenetére

    Saját alapkezelő hamarosan lesz és az UL mellett fogunk értékesíteni Concorde, Pioneer, saját stb. alapokat (mellett, nem helyett!!!).Így haladunk a komplexebb szolgáltatás felé. Persze ezt csak azok csinálhatják, akik plusz suli elvégeznek banki és befektetési imeretekből.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Bman81 #575 üzenetére

    És ha lesz saját hova lesz a "függetlenség"? :)

    "Persze ezt csak azok csinálhatják, akik plusz suli elvégeznek banki és befektetési imeretekből."

    Helyes.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • CineDOG

    csendes tag

    válasz CineDOG #572 üzenetére

    Mi lenne, ha ezt a hitelt a jelenlegi állami kamattámogatásos kiváltására használnánk?
    Érdemes lenne?

  • Bman81

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #576 üzenetére

    Saját biztosító is lesz. A függetlenség inkább attól függ, h egyenlő legyen a jutalék. Egyébként, aki akar most is bele tud kötni a függetlenségbe, tehát semmi nem fog változni.

  • Bman81

    csendes tag

    válasz CineDOG #577 üzenetére

    Általánosan nem lehet erre válaszolni.
    Meddig tart (tartott) a támogatás, mekkora a hitel, mi a tulajdonos szituációja stb.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Bman81 #578 üzenetére

    Saját biztosító, saját alapkezelő - szerinted egy cég mennyire érdekelt abban, hogy a saját termékeit értékesítse elsősorban? :) Nem a jutalék itt a lényeg, nézd a cég szemszögéből, az ő érdekük így azzá válik, mint bármelyik másik biztosítóé - bővíteni az ügyfélkört, amennyire csak lehet.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • tildy

    nagyúr

    válasz Never George #566 üzenetére

    Maharadzsa, és a sanghai tényleg jól hozott. Remélem nem nagyon fognak mínuszba menni a következő pár évben. Én is ugyanígy raktam be , mint az ismid.
    De azért én ilyne nagy hozamokat már nem várok.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • Bman81

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #580 üzenetére

    Persze, h érdeke, de az is érdeke, h megőrizze a függetlenségét. Másrészt meg a többi biztosítóval szembe ez a lépés csak az ügyfeleknek eredményezhet jót. Azaz nem akarják majd elveszteni a régi és leendő BNet-es ügyfeleket.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Bman81 #582 üzenetére

    Igen, csak nekem ez a dolog kicsit ellentmondásos.
    Gondolkozz a biztosító szemszögéből. Adva van egy üzletkötő cég, aki eddig a te termékeidet is forgalmazta. Erre ez a cég létrehoz egy saját terméket, saját biztosítót és emellett forgalmazza egy akkor már konkurensnek számító cég termékét? Ez nekem kicsit paradox. Itt már elég komoly érdekellentétek vannak. Az eddigi fő partnerből rivális lesz. Mondjuk kíváncsi vagyok a gyakorlatban hogy fognak erre reagálni a biztosítótársaságok és hogy mennyiben változik meg a BN képzése (nyilván a saját termékek lesznek hangsúlyosak). Orwell Állatfarmjára fog hajazni szerintem a dolog - minden megoldás egyenlő, csak vannak, amik egyenlőbbek. ;)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Ciczwarek

    újonc

    Nos kedves egybegyültek, talán elfogadják egy olyannak a véleményét is, aki 11 éve van jelen a közvetítői piacon. Két és fél éve pedig van szerencsém a BROKERNET munkatársának mondani magam. Lehet fanyalogni, lehet fikázni, lehet ördögöt kiáltani és tömjénezni az MLM hallatán, csak egyet nem lehet: figyelmen kívül hagyni a teljesítményt, amit 1999.-es alakulásától ez a cég letett az asztalra.
    Tény, ez a "szakma" nem arról szól, hogy mutassák meg az íróasztalomat, mondják meg mit kell csinálni, ja és hogy mennyit fizetnek érte. Kezdeti időszakban sokkal fontosabb szerepe van a következetes kitartó tevékenységnek, mint a különleges tudásnak. A tudást nálunk nem lehet csak elméletben megszerezni. Úszás; biciklizés; szex csak szakirodalomból nem tökéletesíthető. Rossz hír: az ügyfél tanít meg bennünket emberekkel bánni. Minden munkatárs, a szintjének megfelelő tudásanyagot kap, pontosan azt, ami a továbblépéséhez szükséges.De! Ügyfelet "keríteni" nem tudunk helyette, és helyette elmenni sem fogunk hozzá.
    Az aki "csak" a tudást kívánja levenni, így rá fog jönni, hogy ez csak akkor megy, ha csinálja. Hiszen a képzések teljesítményszinthez vannak beállítva.
    Nos szívesen veszem fel a kesztyűt bárkivel, csak azt kérem ne úgy mondjanak itéletet valamiről, hogy nincs kellő információjuk róla. :R

  • netwolf

    csendes tag

    sziasztok!

    azért mennyit változik a világ a november eleji ázsiai hozamok kissé vissza estek, szomorúan látom a pioneer adatait...az ember mindig, akkor nem száll ki mikor kellene:-(, persze hosszútávra tervezünk, de elnézve a európai ingatlant, az ázsiai papírokat és a magyarokat, amcsiról nem is beszélve, nem lesz nagy kasza... na ez a kockázat és ezzel nem villognak 1 ideig asszem a brókernetesek és a többiek se...de lehet, hogy rosszul néztem a papírjaimat:-)

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz netwolf #585 üzenetére

    Nem nézted rosszul, bizony nagy esések voltak.
    Viszont, ilyenkor érdemes pénzt betenni, mert óccsóér adják a bef. egyésegeket. :)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • benny23

    tag

    válasz Agyzuzo #567 üzenetére

    Szerintem sem ártana tisztázni ezt-azt!
    A Brokernetes alapokat CSAK a Brokerneten keresztül érheted el! De próbáld meg nyugodtan ha bemész az AVIVÁhoz, hogy elérhetőek-e onnan. Csupán annyiban a Brokernet érdeme amit Never George írt, hogy a Brokernet találta ki azokat az alapokat és a Brokernetes tanácsadó oda helyezte el a pénzt. Talán nem véletlenül. Szerinted attól, hogy valaki megnéz néhány honlapot profi befektetési tanácsadó lessz? Jól húzó alapok a bankoknál? Bank ment már csődbe? Igen! Biztosító? Nem! Bizonyára tudod miért! Még egy példa a bankok megbízhatóságáról: az "isteni és szent" OTP nem is olyan régen fogta magát és VISSZAMENŐLEG megemelte a hitelkamatokat. Szerinted hány ember nem tudja fizetni azóta? Ez a legundorítóbb dolog amit valaha láttam a pénzpiacon. Ennyit a bankok megbízhatóságáról! Te bizonyára rendelkezel brókeri szakképesítéssel. Véletlenül én is és 2 éve dolgozom a szakmában és közel sem tudok mindent! Kicsit nézz utána annak, hogy hol mennyi a költség és mit adnak érte mielőtt ilyeneket írsz! Hadd kérdezzem meg, hogy 2 hét alatt hol tanultál meg devizázni? És az is érdekelne, hogy lehet 1 hónap alatt azzal 87%-t keresni. Ha megmutatod nekem tutira otthagyom a szakmámat és rádbízom az összes pénzem.

    Engem nem szeretnek sokan és te sem fogsz de tisztelnek mégpedig azért mert nem osztom az észt olyanról amiről fingom sincs. A tanácsadók munkáját pedig nem kéne lehúzni. Tény, hogy vannak akik szarul végzik a dolgukat de az is, hogy mindenhol vannak selejtek. Viszont nem véletlenül tanuljuk napról-napra a szakmát és nem véletlenül figyeljük a világgazdasági eseményeket, újdonságokat amik hatással vannak a pénzpiacra. Szerintem így kicsit nagyobb rálátásunk van mint az átlagembernek de lehet, hogy tévedek! A számomat megtalálod ha akarod, állok elébe a véleményednek.

    [ Szerkesztve ]

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz benny23 #587 üzenetére

    El vagy tévedve. :D
    Ezzel a demagóg dumával sokmindent kiérdemelsz, csak a tiszteletet nem, főleg nem az enyémet. :D

    Egyébként a bankcsőd az valóban olyasmi, ami naponta előfordul, igaz? :D Mert a bankok azóta sem biztosítják magukat ugyanúgy keresztbe, mint a biztosítók, hát nem? :D De csak neked elárulom, még a bankhoz sem kell ragaszkodni, mert arra is van alternatíva, hogy te magad nyiss számlát egy alapkezelőnél és milliók sem kellenek hozzá.

    Devizázni nem nehéz, mivel elég logikusan működik, ha nem adsz-veszel idióta módon, el sem tudod rontani. Tudod, az alapszabály ide is igaz - olcsón venni, drágábban adni. Itt a 400x tőkeáttét miatt tudsz ilyen horribilis %-okat elérni, de inkább olvass utána, te profi tanácsdó. :D Abban igazad van, a két hét erős túlzás, egyénfüggő. Aki nem teljesen "szüzen" fog neki, elég hamar rá fog érezni és rutinossá válik.

    A BNet-es alapokat meg más néven el tudod érni. UGYAN AZT. Ez csak a marketing, hogy ezek ilyen-olyan extra, máshol fel nem lelhető alapok. Azért mert más a neve? Ugyan már... (Nézd meg az AVIVA honlapját, ott van az Ázsiai Részvényportfólió néven - fú, azért mert nem úgy hívják hogy Shanghai Express egyből bevakul a paraszt? Hát szerinted hülyék dolgoznak az AVIVA-nál, hogy letiltják a saját ügyfeleiknek azokat az alapokat, amiket ők forgalmaznak - mi abban nekik az üzlet?) Az OVB és az összes többi hasonszörű cég is ezt csinálja, mindnek megvannak ugyanazok a termékei, csak más néven futnak.

    A BNet-nél lehet hogy sikeres vagy az agresszív hozzáállásoddal, de itt nem.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz benny23 #587 üzenetére

    Ja igen, a devizázásra csak egy konkrét példát tudok neked mondani.
    Megmutattam az egyik ismerősnőmnek kb. 4-5 hete - róla tudni kell, hogy semmilyen szinten nem volt képben a dologgal kapcsolatban, a befektetési alapokról is csak úgy "hallott". Szorgosan nekiesett, vett 1-2 könyvet a témával kapcsolatban, meghallgatott néhány előadást, majd belevágott - és 3 hét alatt (3 HÉT!), megduplázta azt a pénzt, amivel elkezdett ügyködni a devizatőzsdén. Ez szerintem magáért beszél...

    De szépen fel lehet látogatni a www.strategybuilderfx.com címre, onnan le kell tölteni a progit, csinálni gyorsan egy logint és lehet demószámlázni, hogy az ember kipróbálja magát. Érdemes az USD/CHF és GBP/YEN párosokat kipróbálni.

    [ Szerkesztve ]

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Never George

    csendes tag

    Én full kezdő vagyok!
    Egyvalamire szeretnék mindenkit kérni aki megfogadja, az megfogadja, aki nem az nem!
    De egymás fikázását mellőzzük már!

    Ezek a veszekedések tök jók szerintem, nem is a veszekedés erre a jó szó, inkább vélemény nyilvánítás, csatározások stb! És ami nem elhanyagolható hogy ezer és 1 új információt szerez az ember, nagyon sok új dolgot tud, és tanul meg az ember ezekből a hozzászólásokból! Inkább erre kellene rámenni, és nem arra hogy már-már anyázzuk egymást! Én nem tettem idáig sem, és nem is fogom!

    De továbbra is folytathatjuk a Brokernet és más befektetéses témát!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Never George #590 üzenetére

    Az a baj, hogy az a tapasztalatom, hogy a BNet-esek borzasztóan szemellenzősek. Nem AKARJÁK észrevenni, hogy a piac nem csak az ő Unit Linked termékeiből áll. Ezért próbálok több alternatívát felhozni, hátha nekik is leesik, hogy érdemes nyitott szemmel nézni a pénzpiacot, nem készpénznek venni, amit valaki mond nekik egy előadáson és azt ismételgetni...

    Aki profi tanácsadó, az ismeri és össze is tudja hasonlítani a piacon levő termékeket azokkal, amiket ő közvetít, különben az egész elveszíti az objektivitását. Adott esetben tudja, hogy az ügyfélnek nem az Ő megoldására van szüksége, hanem valami egészen másra és ezt el is mondja neki. De nagyon sok a "bepalizós" üzletkötő, akinek amúgy halvány fogalma sincs arról, mi is történik a piacon, csak nyomja, amit a kezébe adtak (és ez most nem BNet függő, mert bármilyen pénzügyi MLM céget mondhatnék).

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Never George

    csendes tag

    Bár nem egészen ide tartozik de........
    Elmondom egy apróságot, hogy én hogy jártam!

    Ott volt a haverom aki berakta azt amiről beszéltem, évi 300.000 Ft-ot tett be a Brokerneten kersztül a Kínai Shanghai részvényalapba! 87%-kal zárt!
    Mikor ezt megtudtam és láttam is, elkértem azonnal a telefonszámát, hogy akkor beszélgessek vele! Egy beszélgetésen még nem veszíthetek semmit!

    Elmondtam, hogy menni pénzem van, és hogy évente nagyobb összeggel tudnék beszálni és lekötni "úgymond" ! Meghatároztam ezt az összeget, ami milliós nagyságrendű évi berakásról szól! Azután az eseti számlára vagy taktikai számlára (ki hogy hívja) is tettem annyi összeget, ami akár optimális esetben esetleg még fedezheti is azt az összeget amit évente kell beraknom! Szóval ez a kombináció ellátja egymást! Vagy nem, ahogy alakul ugye :)
    Erre az történt, hogy azt mondta, hogy OK, kössük meg a szerződést, és utánna hozzátette, hogy a kötés után lépjek be, és legyen én is ilyen broker, mert lát bennem fantáziát, nem vagyok hülye, jó a beszélőkém stb! Remélem nem csak duma volt :D

    Ezután pedig az történt, hogy vele miután szinte mindent megbeszéltünk, csak úgy szimpla érdeklődés képpen, szerettem volna találkozni és beszélgetni egy másik brokerrel is, csak kíváncsiságból!
    Erre Ő, ez a msáik Úr azt mondta, hogy amit a másik bácsi ajánlott az kicsit gáz, már arra kis apróságra gondolok, hogy előbb kössek szerződést és utánna lépjek be vagy fordítva :) Ugyanis az történt volna, hogy ha megköti velem a szerződést, akkor ő kap jutalékként kb 600.000 Ft-ot! Viszont ez a 2. Úr, elmondta, hogy Ne, Előbb lépjek be, végezzem el a "sulit", oktatást, papírokat stb! Aztán ha már üzletkötő vagyok akkor kössem meg magammal az első szerződésemet :D És az előbbi 0 Ft felállás helyett 320.000 Ft a saját jutalékom a kötésem miatt! Ami szerintem kurvára nem elhanyagolható! Ez nem csak egy apróság amit az első Úr kifelejtett! Őt is megértem végülis hiszen ez üzlet, csk ez kicsit gátlástalan módszer! Szerintem! Persze ezzel az egyes szintről azonnal kettesbe lépek át, de ez már más tészta és másik történet!

    Huhh ez kicsit hosszúra sikeredett!

    Röviden hihetetlen külömbségek vannak ember és ember között! Valaki a másért van, van aki csak magáért, attól függetlenül mind a 2 nagyon nagy szakember, ebben biztos vagyok, sőt tudom! De a 2. Úr figyelmessége, eelég sok pénzt nyom vissza a zsbembe, perrsze ős is kap, csak nem 600.000a jutaléka csak 200k mondjuk, de erre azt mondta, hogy hossszabb távon többet hozok neki, mintha most lehúzna, és hogy ő hosszabb távon gondolkodik előre! Így helyes szerintem!

    [ Szerkesztve ]

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Never George #592 üzenetére

    Bizony, amint a példa is mutatja, rengeteg múlik az üzletkötőn és a hozzáállásán.
    De az alapvető probléma az, hogy aki biztosítósnak megy, az azért teszi, mert gyorsan szeretne meggazdagodni és a kapzsiságában "elfelejti" átgondolni, hogy az ügyfél megérdemelné a teljes tájékoztatást (mit megérdemelné, a PSZÁF által meghatározott szabályrendszer alapján KUTYA KÖTELESSÉGE lenne ezt megtenni!). Úgyhogy a lényeg, hogy legyen meg az első befizetés, legyen leadva a kötvény, a többi az eseteg döntő többségében már nem számít.

    Az a taktikai számla, amire gondolsz egyébként egy olyan dolog, amihez nem kell biztosítást kötni, na pont ezt nyújta neked egy bank pölö... Vagy egy alapkezelő közvetlenül.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Never George

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #593 üzenetére

    Igazad van nagyrészt! Tény hogy legalább 90 % úgy gondolkodik, hogy gyorsan gazdagodjon meg! Amúgy a BrokerNet-nél ha jól tudom ez a szám is pont 90% ugyanis ennyi a "lemorzsolódás" Részben gondolom emiatt! Arról nem beszélve ami szerintem egyértelmű, hogy : az elégedett ügyfél visszatérő ügyfél! Nincs értelme téves, vagy hiányos infóval szerződést kötni, hogy utánna véres szemmel nézzenek rám! Ezzel elveszíytve őt, és mindenki mást is aki ő hozott volna! Ezek tök egyértelmű dolgok!
    Szerintem!

    Én ha üzletkötő leszek (amúgy remélem), én olyan meber vagyok, aki szeret szimplán segíteni, az üzletfeleim nagyrészt személyes jóbarátaim lesznek elsősoban akikkel általános iskola első osztályától tartom a kapcoslatot, sőt szinte minden nap velük vagyokazóta is! Miért állítanék hülyeséget, vagy miért verném át őket! Minek?
    Egész egyszerűen vannak ismerőseim akik (jelentős réteg) minimálbérért dolgoznak és nem jutnak egyről a kettőre!
    Fantasztikus érzés segíteni a másoknak, ha nem hiszitek próbáljátok ki! Nézd meg egy 58.000Ft-ot kereső ember arcát, amikor adsz neki mondjuk 200.000 Ft-ot aki sosem látott még annyi pénzt egszerre! Elmondhatatlan, leírhatatlan! Ha tudok neki segíteni, az nekem már elég és hogy ezért még némi pénzt is kapok öröm a köbön!
    Vannak barátaim akik most végeznek az egyetemen és talán nem havi 150.000-ből szeretnének élni, és ha ilyen befektetésekkel tudok neki segyteni, az ő pénzéhez, az ő idejéhez, az ő terveihez igazodva akkor mindenki jól jár!

    NEm mondom, hogy a Brokernet az Isten! De hogy ők is tudnak jelentősen segíteni az biztos!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • ysoltee85

    aktív tag

    válasz Never George #594 üzenetére

    Igazán válaszolhatnál a privát üzenetre,vagy msn-en! tudtommal megrendeltél egy weboldalt, ami már félig kész van, és azóta nem reagálsz semmire! ha már nem aktuális akkor legalább mondd azt! :(((

    többiektől bocs az OFF-ért!

    Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

  • bajuszati

    tag

    válasz Agyzuzo #589 üzenetére

    Hello!
    Már régóta foglalkoztatnak a befektetések, tőzsde stb.
    Eddig nem volt saját fix keresetem,nivel júniusig egyetemista voltam, de most hogy már dolgozok, úgy gondolom a pénzemet nem bankban kellene elértéktelenítenem.
    Érdekesnek tartom az írásaidat...meg persze A TÖBBIEKÉT IS. :R
    Tudnál ajánlani egy két könyvet írást,esetleg saját fórumot amin képbe lehet kerülni a deviza témáról.
    Manapság sok a szennykönyv ami a hirtelen gazdagságot hirdeti,,,,na ilyenre nem vagyok kíváncsi....
    Sokkal jobban éredekel a devizapiac, a külföldi befektetések stb.
    Ha nem okoz nagy gondot irhatsz privátot is.
    Kösz a segítséget.
    :)
    Hi!

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz bajuszati #596 üzenetére

    Privi ment.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Never George

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #597 üzenetére

    Egy ilyen privátot én is elfogadnék :D

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Bman81

    csendes tag

    Gecser Ottó utána Farkas András is csatlakozott hozzánk. Remélem senki nem gondolja, h ilyen kaliberű emberek már a pénz miatt jönnek...
    http://www.penzcentrum.hu/cikk-1008943-1.html

    És még valami:
    http://www.awd.de/relaunch/holding/en/index/investor_relations/aktionaersservice/aktionaersservice/archiv/originaldaten/ir_releases/2007.articleparsys.0008.DownloadFile.tmp/071203%20CR%20EN.pdf
    Innentől kezdve a BNet egész Európa legnagyobb független pü.i tanácsadó cége.
    Azt meg, h mi lesz a következő pár évebn, nem is írom le, mert úgysem hiszi el senki...

Aktív témák