Hirdetés

Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Bman81 #599 üzenetére

    Azt írd le pár év múlva, belőled mi lett. :)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • ShutUp

    újonc

    Na akkor mindenkinek aki közel van a szopáshoz:

    (Elöljáróban annyit, hogy, nem tudom ha pénzt fektetsz valahova a Brókerneten keresztül, jól jársz e. Lehet igen, lehet nem, kitudja, tényleg lehet, hogy kúrva jól jársz, gőzöm sincs. Nem értek hozzá. De nem erről beszélek, hanem arról, hogy, ha elmész nekik "dolgozni" NA AKKOR ROSSZUL JÁRSZ)

    1.) Ha valaki azt mondja a fórumon, hogy a brókernetbe belépve brókerként vagy tökmindegy miként, bármi módon nyert, pénzt keresett, jó lett neki akár egy kicsit is stb. HAZUDIK!

    2.) Senki ne higyjen semmilyen mocskos szövegnek, hogy milyen jól kiképzik majd és milyen hej de jó lesz neki. Nem lesz. Egy bölcs ember mondta valamikor ha pénzt akarsz keresni, dolgozz. Ez nem az ez, ez, nem is tudom...ez ilyen kunyerálás.

    Lehetséges hitegető szövegek, hogy legyél bróker: (amiket onnan tudok, hogy engem próbáltak megszopatni, és még eszes gyerek lévén is tényleg basszus majdnem belementem, hál Istennek, nem.)

    1.) "Figyu itt a cégünk újsága, látod milyen szép, látod a grafikonokat? Ugye milyen jól törekszik a cég és milyen jól megy neki? Neked is így fog, mert a része leszel"

    2.) "Ezt figyeld, itt a fizetési csekkem, látod milyen sok. Na? Neked is ilyen lehet."

    3.) "Én megcsináltam, pedig csak érettségim van. Elkötelezettség kellett hozzá, és sok idő. Neked miért ne menne? Menni fog ha az agyaddal koncentrálsz."

    4.) "Figyu, multkor elcsesztem egy ügyfelet, mert rosszul mondtam el mi lesz a pénzével. Beszéltem a főnökömmel, "kiképzőmmel" elmondta, hogy kellett volna. Megint találkoztam a leendő ügyféllel elmondtam neki úgy ahogy a főnök Sanyika mondta és úgy már összejött. Na látod milyen kúrva jó vezetőink,trainereink vannak? Ne félj menni fog."

    5.) "Figyu tudod az úgy megy hogy mi Kínába nyomjuk a pénzt mert az nagyon megy és a mi cégünk az kikerül mindent, mert így meg úgy, figyu lerajzolom, és ezért csak jót okozunk az embereknek. Nem akarsz te is jót okozni? Ez a legjobb dolog a világon!"

    És a hibátlan korrektség se tévesszen meg senkit, ugyanis arról is beszélnek, hogy

    6.) "Elcseszheted, igen. El! Igen nem mindenkinek jön be, igen! Nyomni kell, igen. Készen állsz? Készen kell álni, igen. Van olyan "kollegám" aki 1 éve jár ide és még egy üzletet se kötött, mert béna, ennyi. De ha úgy csinálod ahogy mondják te nem leszel ilyen. Rajtad áll ! Igen nyomni kell, de megfogja érni!

    7.) "Igen 30.000 Ft a bélépés igen. Sok? Az. De vissza fog jönni. Meg kapsz mandzsetta gombot. Meg majd 5 csillagos hotelben lesz a 3. átképzés és ott már arany mandzsetta gombot fogsz kapni"

    Ja és a kedvencem, ha azt mondod, hogy neked azt mondták itt csak veszteni lehet. Nos erre a válasz:

    8.) " Igen ki volt az? Ő, hogy csinálta? Te annak hiszel aki vesztett? Aki vesztett persze, hogy azt mondja, hogy ezzel nem lehet nyerni. Tudod ő vesztett. Ha olyat kérdeznél akinek bejött akkor az nem azt mondaná, hogy nyerni lehet vele? He? He? He? Na? Akkor miért annak hiszel aki elcseszte, mert béna volt, vagy mert nem fordított rá elég időt, vagy mert nem figyelt, vagy mert nem úgy csinálta? He? He? Higyj annak akinek bejött, mert csak azt csinálta amit mondtak neki!!! Bla Bla Bla "

    Ha a brókernetbe belépsz magad alá toborozni kell embereket És tökmindegy, hogy ők hogy fognak szerepelni, legyenek alattad mert neked AZ JÓ. Minden rohadék csak a saját javát nézi. Elhitetnek ezek veled minnndent, de minnndent, csak lépjél be.

    És miért is kell nekik, hogy belépj? Mert nekik abból csak hasznuk származik. Elmész valakihez akinek van pénze. Elmondod neki azt amit a szádba adtak: hirdeted a céget. Utána, hogy veled mi történik az kit érdekel? Őket? Miért érdekelné? Ők csak azt mondták, hogy itt a lehetőség.

    Nyíííílván valóóóan van pár mákos, agyonhajszolt, szétb***tt csávó akinek mondhatni bejött, csurran-cseppen. De senki ne higyje, hogy ő lesz az. Addig annyit kell hazudni, cselezni, pofázni, félremagyarázni, győzködni, barom dolgokat, meg annyi mák kell hozzá, hogy az nem igaz. Semmi értelme. Nem jutsz feljebb, nem szerzel ügyfeleket. Senki ne higyje, hogy majd "ő". NEM, NEM, NEM. Senkit ne tévesszen meg az sem, hogy "itt csak öltönyben lehet nyomulni".

    Ez egy házalló munka, elmenni emberekhez, hogy adják olyannak a pénzét akinek ügye csak érettségie van. Bazzeg ha pénzel akarsz foglalkozni felvételizz egy egyetemre, tanulj tanulj tanulj aztán majd meglátod, hogy is megy ez.

    ui.: Matematikai összefüggések:

    Hit + Brókernetbe belépés mint kezdő bróker = bukás.

    uui.: Azért írtam ezt le, mert mocskos, legalja dolognak tartom ezt. És fáj a szívem azokért a naív lelkekért akik belemennek. Rohadjon meg az egész.

    uuui.: Ja és persze ezt az egészet ne csak a brókernetre értsd hanem az összes ilyen cégre ami ilyenekkel hiteget, csak én mást nem ismerek, engem ebbe akartak mindenáron beszervezni. Úram Isten, de tényleg milyen alja félrevezetésekkel. Hihetetlen.

    embereeeek!

  • g@bo

    nagyúr

    válasz ShutUp #602 üzenetére

    :R

    az összes MLM /piramis/ alapú céget kerülni kell, ahol csak jutalékért dolgoztatnak, majd akkor kapsz pénzt ha hoztál 100 forintot, abból 3 a tied melókat én kerülöm. egyértelműen a vérszívásra megy, ha pediglen belebuksz, te vagy a hülye, nem a rendszer.

    ha lesz mégegyszer il ferro, oda is lépjetek be, újra. mert a magyar sosem tanul. :R

  • Pistuka

    újonc

    Csá Agyzúzó! Írtad ezt a devizázás dolgot... Érdekelne bővebben. Feltudjuk venni valahogyan a kapcsolatot? Eligazíthatnál egy kicsit a témában! + letöltöttem ezt a strategybuilder programot, és lenne néhány kérdésem a működésével kapcsolatban. Előre is köszi! Cső

  • HoTDoG

    tag

    Hát majdnem sikerült belépnem nekem is egy Brokernethez hasonló MLM típusú céghez. Konkrétan a Bridge Hungary zRT-hez, amely 1 éve alakult Balázs Attila vezetésével, aki a Brokernetből vált ki.

    Az egész úgy kezdődött, hogy gyakornoki munkáról szerettem volna beszélgetni egy banki dolgozóval. Aztán persze erről szinte alig esett szó, csak jött a termékajánlás/rámtukmálás. Voltak fenntartásaim a dologgal, de hasznosnak is találtam valamennyire. Befizetek egy nagyobb összeget + évente/havonta egy kisebbet, amelyet akár a befizetett nagyobb összeg is kitermel, ezt forgatják, stb, és 20 év alatt csinálnak 40 milliót, ami ad egy kis anyagi biztonságérzetet, bármi van. Végül nem mentem bele, mondtam, hogy átgondolom a dolgot. Aztán még ajánlotta, hogy az ELLA bankhoz vezessük át az OTP-ből a folyószámlámat, mert az ELLA szinte teljesen ingyenes, és ami nagyon fontos, dombornyomott visa kártyát kapok hozzá!!! Aztán erről írtunk egy számlát, de azóta sem fizettem be, mivel egyetemistaként a havi 1-2-szeri utalással, meg készpénzfelvétellel, a 6800 Ft-os ELLA-hoz való belépés is évek múltán térülne meg. Szóval hagytam ezt is.
    Aztán pár hét múlva telefonon keresett meg, hogy be van-e már fizetve ez ELLA-s számla, meg gondolkoztam-e a befektetésen. Aztán mondta, hogy mi lenne ha elvégezném ezt a tanácsadói tanfolyamot, és már én tudnám a saját pénzemet kezelgetni és én kapnám érte a jutalékot. Hozzá kell tegyem, ügyesen építette fel az ügynök a stratégiáját, mert mindig csak egy pici információmorzsával szolgált, amire az ember könnyedén ráharap.

    Bridge Hungary reklám:
    -A Bridge Hungary független cég, a Brokernet már nem, mert az AXA felvásárlásával elvesztette a függetlenségét, és már több céggel van szerződése mint a Bnetnek x év alatt.
    -A cég filizófiája, hogy mindenkinek eljuttassuk ezt a dolgot, mert ez egy JÓ dolog. Az emberek alig értenek a pénzügyekhez és mi JÓT akarunk nekik.

    És mért jó az, ha ennyi embert szerveztek be ilyen ügynöki munkára?
    -Mert ez egy MLM típusú cég, és a cél az, hogy ez mindenkihez eljusson, mindenkinek rendben legyenek a pénzügyei, mert akkor nagyon JÓ lesz.

    Na mondom üsse kő, elvégzek egy ilyen tanfolyamot, amely 27800 Ft, egy teljes szakmai nappal, majd utána 4 db Hétfőn, este előadással, aztán majd forgatom a saját pénzem, meg a szülőkét, tesókét, nagyszülőkét, stb, és ez pont jó lesz egy kis zsebpénzjutáshoz. Már az elején sem gondoltam, hogy én ezt komolyan csinálnám, csak mondom ha ebből kapok jutalékot hát ok. Na aztán a tudtomra adta, hogy ebből csak egyszeri jutalékot kapok, és az igazán nagy pénz abban van, ha magam alá -hát ahogy ő mondaná, csúnya szóval :) - beszervezek embereket. És ha hiszek benne, akkor már 2 év múlva másfél milliót fogok keresni, úgy, hogy semmit nem csinálok, mert alámdolgoznak a többiek. Higgyem el, hogy két év alatt beszervezek 15 embert, akik maguk alá szerveznek 2-2-t, kötik a szerveződéseket és már dől a lé. Csak hinnem kell benne.
    Innentől már csaptam volna le a telót.
    Aztán mondta, hogy bizony ezeken az előadásokon meg szakmai napon öltönyben kell megjelenni, mert a pénzügyi világban ez így szokás. És higyjem el, hogy majd amikor megyek a városban, a csajok hogy meg fognak nézni, odajönnek hozzám, alig fogom magamról lerázni őket. Tapasztalatból mondja. :D:D:D Ezen már tényleg csak nevetni tudtam.
    Aztán meglátom mennyire fognak tetszeni ezek az előadások, mert ennek a Balázs Attilának milyen kisugárzása van meg karaktere. Meg milyen szépen tud agyat mosni és lyukat beszélni a hasba...

    1 szónak is 100 a vége, vicc ez az egész. Jauzsika bácsi Paszab legfelkapottabb kőművese felmegy, elvégzi ezt a tanfolyamot, a szakmai napon minden csillog-villog, mindenki öltönyben, kaja dögivel, aztán az előadásról kijön, hogy neki pár hét múlva már S mercije lesz a városi bevásárolgatásokhoz. Aztán ő a pénzügyi tanácsadó, aki majd odajön hozzám, és elmondja a magasrangú közgáz tanulmányaival, hogy ez mért éri meg nekem. Mert ugyebár ezeken a fantasztikus előadásokon sem a pézügyi dolgokról beszélhetnek, hanem a marketingszövegről amivel lyukat lehet beszélni más hasába.
    Na ne.

    Semmivel nem másabb ez sem mint akármelyik piramisjáték, amway, forever products, porszívók, stb, stb, csak itt éppen nem izzadásgátlót, hanem "pénzügyi" terméket adnak el. Az, hogy ezek a pénzügyi termékek mennyire fognak beválni, azt nem tudom, nem értek hozzá. DE Mindenki beszél a Brokernet sikeréről, meg megbízhatóságáról, mert már lassan 10 éve működik, de ha jól tudom egy ilyen terméket 10-20 évre kötnek... Szóval pár év múlva majd kiderül.

    Hozzá kell tegyem, olyanról sem hallottam, és valszeg nem is fogok, hogy egy ilyen "pénzügyi tanácsadó" azt mondta volna valakinek, hogy Uram/Hölgyem, ez Önnek nem éri meg, Önnek erre és erre van szüksége, a mi cégünk ilyet nem tud biztosítani, nézzen szét itt és itt, esetleg tudom ajánlani ezt meg azt.
    Nem is tudna ilyet mondani, mivel szinte fingja sincs az egészről, csak egy betanított munkás, rabszolga aki elmondja a betanult agymosó szöveget.

    Akiknek meg bejön ez a piramisjáték, azok az alapítók, akik valamikor jó közgazdászok voltak, és kiszagolták ezt az egészet, meg akik még az elején belépnek, és mellette fanatikusan csinálják ezt az egészet, rengeteg szerencséjük van, és mellette rengeteg olyan ismerősük aki belemegy a játékba, és akiknek szintén van még elég balek ismerősük a játékhoz.
    10000-ből talán egynek van ilyen szerencséje.

    Na szóval ennyi, én is óva intek a belépéstől mindenkit, a befektetés részéhez nem értek, azt majd kifejti egy okosabb, jártasabb aki ezzel foglalkozik.

  • HoTDoG

    tag

    Még valami...

    Nem is tudnék egy olyan munkát végezni, ahol az emberek tájékozatlanságát kellene kihasználnom, házról-házra járni és nyomni a süketdumát. Valahol bevennék, valahol kiröhögnének, aztán majd évek múlva mondanák, h jaj tudod a "pénzügyi tanácsadó".
    Másrészt az ember az ilyen beszervezéseket általában a családjában, baráti, ismerős körében kezdi, ami pedig a kapcsolatok romlását eredményezi. Előbb-utóbb úgyis mindenki rájön miről szól ez az egész, és akkor már nem fognak sokba nézni.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz HoTDoG #605 üzenetére

    Remekül megfogtad a lényeget! :R

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • g@bo

    nagyúr

    válasz HoTDoG #605 üzenetére

    igen, végre, egy újabb értékes beszámoló. :R

    jöhetnek a frissen regisztrált milliomos agymosottak, védeni a rendszert, hajrá.

    lehúzás a köbön. ennyi pénzügyi szolgáltatást eladni nem lehet, ebben a lecsúszófélben /?/ lévő országban, könyörgöm. hogy minden cég a rokonokra, ismerősőkre, saját befektetésre hivja fel a figyelmet.... vicc.

  • Bearni

    csendes tag

    Hát kérem szépen ilyen a magyar, ha valami nem sikerül neki, akkor biztos őt baszták át. És persze rögtön anyázni kell. Sajna erre a munkára sem alkalmas mindenki, én se lettem fogorvos. Ez igy müködik, ilyen az élet: a gyengébbek lemorzsolodnak pár hét alatt. Ők nem hülyék,nem bénák, csak erre alkalmatlanok. Lehet hogy máshol meg sokkal jobban fognak érvényesülni.

    ÉS SZERINTEM AZ MONDJON VÉLEMÉNYT AKI MÁR LEGALÁBB 2-3 HÓNAPOT ELTÖLTÖTT A CÉGNÉL!! Köszke

    Lehet vitatkozni, hogy jó vagy sem. A probléma az hogy az emberek nem ismerik fel saját képességeiket. Pl amikor egy 120kg-os nő miniszoknyában és topban a legjobb pasit szurja ki magának a diszkóban. Ennyi. Remélem ebből mindenki megértette.

    Amugy azt javasolnám mindenkinek, hogy ha eddig se volt egy rendes öltönye, akkor ne most nézze ki, ez nem neki való. Az se árt ha van egy kis tartalék zseton, ami kitart 1-2 hónapig. És az se árt, ha az ember nem 17 éves, meg nem is 50. Elég sokan kurva jól megélnek ebből, és mégtöbben egy forintot se láttak soha. De sok embernek el se kellett volna kezdenie ezt az egészet. :W

    :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :(( :(( :(( :O :O :)) :)) :)) :)) :) :) :)) :)) :)) :DD :) :C :O

  • Bearni

    csendes tag

    Ha lesz időm, szívesen válaszolok néhány kulturált kérdésre. Vitatkozni nem fogok senkivel. Igazából én se ajánlanám ezt a melót senkinek se szívesen. De ez is csak egy munka, és van ennél sokkal rosszabb is. Ennyi.

  • ShutUp

    újonc

    válasz Bearni #609 üzenetére

    Jajjjj bazdmeg hagyjad már ezt a "magyar vagyok anyázok mert szar nekem" baromságot. Nem fiacskám, tudod vannak dolgok amikről ORDÍT bazdmeg, hogy kamu, szopás, kerülni kell. Nem látod, hogy hogyan vágják át a kis orcádat? Saját képesség meg apámfasza. Képességnek gondolod azt hogy egyrészt hülye vagy mert bedőlsz meg hiszel nekik, másrészt átlépsz egy olyan szemétláda stílusba, hogy te lyukat beszélsz a szerencsétlen hozzánemértők hasába stb?

    Meg nem gondolkodsz el azon, ha tényleg olyan egyértelmű, hogy tehetség kell ehhez a munkához, de ezek mégis MINDENKIT azzal hitegetnek, hogy milyen könnyű, "de jó lesz" így meg úgy, akkor mégiscsak át akarnak kicsikét baszcsizni? Milyen cég az ilyen?

    Itt senki nem NYAFOG, hogy "ó de kár, milyen nehéz ebből a bróker szarból megélni" hanem próbáljuk ÓVA inteni azokat akik jóhiszeműen elhiszik a sok kecsegtető ajánlatot, hogy MESSZE kerüljék el.

    Gyengébbek lemorzsolódnak? Bazdmeg nem. Nem azért mert gyengék, az erősek is lemorzsolódnak. Azok maradnak akik piszok szélhámosok tudnak lenni. Akik mindenáron belepofázzák az agyadba a sok üzelti baromságot, amiről igazából fogalma sincs. Csak arról van hogyan kell eladni. Ezenkívül még szervezi is a szarba az embereket a saját hasznából. Szerinted aki ezt abbahagyja és nem csinálja többet az gyenge?

    Hallottál már arról hogy FELSŐOKTATÁS? Igen? Akkor miről beszélsz te? Öltönyről, képzésről? Milyen képzésről? Milyen munkáról?

    "Ez is csak egy munka". Nem, nem érted, hogy nem? Nem az. Nekik talán te vagy a munka eszköz, de amit csinálsz az nem az.

    Ja meg még ha beletörődsz is, hogy te igenis baszod az embereket át akkor is mocsok nehéz az egész. Ha bekapcsolod a tv-t folyik belőle a sok BANK reklám. Kamat így-úgy megtakarítás lófasz meg minden, ismeri mindenki. Továbbá kinek van ma magyarországon pénze? Keveseknek. Olvasgassál szépen megtalálod, adósodnak el a picsába a kis emberek, a kis és közép vállalkozások, mindenki. (multikat hagyjuk azok semmi módon nem adják neked a pénzüket, természetesen). Szóval nincs pénz, de akinek van az is nagy bankokba teszi a pénzét mert ezt hallja. Erre bazdmeg megjelensz a csengőnél, hogy

    "Csókolom lenne-e egy kis megtakarított pénze mert a mi cégünk aztán mostan úgy megoldja a pénzügyi dolgait, hogy húúú, én nem értek persze hozzá fikát se, de el tudom magyarázni, teccik érteni, litér?"

    Na most nem arról beszélek, hogy gáz hogy nehéz. Ki nem szarja le. Az a lényeg, hogy A KÉPZÉS ALATT A SZÖGES ELLENTÉTÉT AKARJÁK AZ AGYADBA TUSZKOLNI. Eeez igen kérem Szilágyi úr. Te meg erre azt mondod ez is csak egy munka van nehezebb. Ne bassz már, komolyan? Ha a bányász lennél Derka Derkasztánban és a napot nem látnád egész nap, az tényleg rosszabb munka vóna, ötöst neked, hármat faszom.

    ui.:
    Mit lehet ezen vitatkozni?
    uui.: hát ez egy kicsit vulgár lett, boccs. De talán így ütősebb :D

    embereeeek!

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz ShutUp #612 üzenetére

    Öcsém ez kész. :DDD Jót röhögtem. :D

    Amúgy a hiteles témában sajnos marhára igazad van... Lassan oda jutunk, hogy már a kaját is részletre vesszük. A 10 ezres tételekre is odafirkantják már az áruhitel lehetőségét, bizony ma inkább a hitelek pörögnek és ez csak egyre rosszabb lesz. Adósódunk, Nyuszómuszó, akár így is szólhatna a reklámszlogen, csak az nem annyira ügyfélcsalogató.

    Egyébként az a gusztustalan, aki úgy dumál meg egy szerencsétlent, hogy hitelt vetet fel vele hogy azt befektesse merhogy az milyen jó kis biznisz. Na azokkal van nekem igazán nagy bajom. El akar adni egy befektetést? Istenem, próbálkozzon, vagy bejön vagy nem. De több olyan sztoriról tudok, ahol sajnos az ügyfél bele lett hajszolva egy jó kis hitelbe, merhogy milyen jó, azt majd jól befekteti és még jól is jár. Mert a drága jó üzletkőtőnek kellett az a rohadt egység az utazáshoz/10 rongyos kitűzőhőz/sorsjegyhez. Az, hogy kinek mennyire rak keresztbe, az mellékes.

    Még számomra is meglepő amúgy, hogy tud sok ember ilyen meló mellett nyugodtan aludni? Ezt amúgy most (és a fentieke is) teljesen cégfüggetlenül írom, mivel általános dologról van szó.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Bman81

    csendes tag

    válasz ShutUp #612 üzenetére

    Ezzel kezded:
    "Jajjjj bazdmeg hagyjad már ezt a "magyar vagyok anyázok mert szar nekem" baromságot."
    Aztán meg jön ez:
    "kinek van ma magyarországon pénze? Keveseknek. Olvasgassál szépen megtalálod, adósodnak el a picsába a kis emberek, a kis és közép vállalkozások, mindenki."
    Jót nevettem rajtad. :D
    Egyébként én lassan 2éve vagyok a cégnél és teljesen nyugodtan alszom. Nem is értem, miért ne tudnék. Persze én csak a magam nevében tudok beszélni.

  • vaságy

    újonc

    válasz Agyzuzo #613 üzenetére

    Üdv mindenkinek!
    Végigolvastam az utsó 10-20 hsz-t. Elég tarka...Egyébként BN-es ügyfél vagyok, de érdkelne más befektetési formula is. Eddig a Pioneer alapokról hallottam, hogy jók,de állítólag most az se muzsikál valami fényesen.

    Agyzúzóhoz (de máshoz is) kérdés:
    Eddig 2 éves díjamat fizettem be a BN-be, de továbbiakat nem tervezem. Csakis a taktikai oldalra. Eredetileg is ez volt a tervem, sőt ha akkoriban tudtam volna, hogy UL biztosítás nélkül is lehet jól húzó bef alapot (pl shanghai) találni, talán be sem lépek. Mi történik , ha 2 év után az éves díjat nem fizetem, viszont a taktikai oldalon meg ott ficereg egy olyan összeg , amiből fedezhetném. Átrakhatják ők???

    Egyébként ki mit javall, mibe érdemes manapság feccolni??

  • g@bo

    nagyúr

    válasz Bearni #609 üzenetére

    fogorvos és a betanított pénzügyi kommunikátor.... :DD nem ugyanaz a súlycsoport.

    kicsit belegondolsz, nem véletlen vagy jutalékos üzletkötő gép.

    de miért kell másokat belehajszolni? elhitetni, hogy jó?

    ócska meló, jutalék, vállalkozói jogviszony, lehúzás. ennyi éppen elég. emberdaráló, ahol nem a legjobb marad meg, hanem a legsimlisebb.

  • vaságy

    újonc

    válasz g@bo #616 üzenetére

    Nem csak ebben a szakmában, hanem másütt is a legsimlisebb szokott a legjobban járni.Az más , hogy hogy tud esetleg éjccaka aludni... :( :(

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz vaságy #615 üzenetére

    Ha nem jelzel a biztosító felé, akkor automatikusan levonják az éves díjat az esetiről. Díjtalanítani kell, erről küldeni kell nekik egy nyilatkozatot. Az esetit annó nem lehetett használni díjtalanított számla esetén, az új szerződéseknél tudomásom szerint már lehet, kérdezz rá annál akivel kötötted, vagy akár a biztosítónál, hogy a tiédre mi érvényes.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • ShutUp

    újonc

    válasz Bman81 #614 üzenetére

    Rajtam te ne nevessél, ha nem érted mit beszélek.

    Magyarországon keveseknek van pénze, sokan eladósodnak, ezt a tényt megállapítottam. Azt is megállapítottam, hogy a brókernetbe brókerként belépni, elkezdeni dolgozni szar. Valamint kikértem magamnak azt, hogy valaki szerint csak azért anyázzuk a brókernetet mert nekünk nem sikerült, meg mert pesszimista magyarok vagyunk és másokat okolunk a hibáinkért. Merre látsz te ellentmondást?

    Na mostmá teccik érteni! Aludjál!

    Puszi

    [ Szerkesztve ]

    embereeeek!

  • g@bo

    nagyúr

    válasz ShutUp #619 üzenetére

    nem csak a bnet a xar, ilyen országban, ilyen feltételek mellett, ez egy ócska meló.

    nincs pénze az embereknek, és kell egy pár droid, aki a fejeseknek kikaparja a gesztenyét.

    hozzám jöhetne ügynök, pároslábbal vágnám ki, sőt, haver bepróbálkozott, mondom ugye nem.... de. akkor lécci, ne. őt is beoltották, úgy beszélt, mint egy fanatikus, életveszélyes.. mondom neki nincs egy vasam se, hálistennek hitelem se, padlóra vágott fletócska tevékenysége. :R

  • Weaver

    senior tag

    válasz ShutUp #602 üzenetére

    na jól megfogtad a lényeget. hál' istennek nekem személyes tapasztalatom nincs,de a közevetlen környezetemben annál több ilyen van. példának okáért van egy jó barátom, akinek jól megy a szekere. csóri barátnője nem tudott elhelyezkedni sokáig, és belehúzták ebbe a köcsög brókernetbe. kábé 200.000 ft minusznál gondolta, hogy ideje lenne abba hagyni. hogy mire ment el a pénz?
    -belépés
    -BP-re utazgatás a képzésekre
    -kiváltani a vállalkozóit
    -kajtatás a leendő ügyfelek után
    -telefonálgatás

    3 ember volt akire több mint biztosra vette, hogy üzletet kötnek vele. aztán jöttek sorban a szokásos szar kifogások, hogy most január van, asszony nem ment bele, most mégse esedékes......kábé emiatt a 3 "biztos" ember miatt gondolta úgy, hogy érdemes belefeccölni a lóvét. de mint említettem sajnos nem lett belőle semmi, és -200K-nál állt le szegényem. egy Győr környéki faluban lakik, ami nem mellesleg nem könyítette meg a dolgát.

    aztán biztos vannak sikertöténetek is, én nem hallottam ilyenről.

  • attiati

    veterán

    válasz ShutUp #619 üzenetére

    miez a topik itt? :) erre még van kereslet mai világban? ;] ;]

    "brókernetbe brókerként belépni, elkezdeni dolgozni szar"

    Brókerek tőzsdei üzletkötők, akik jobb esetben Bloomberg rendszerük mellett ülnek, magánügyfelet szemtől szemben a legritkább esetben látnak.

    A sok ügynököt, akiket brókernek gondolnak sokat, én még tanácsadónak se nevezném.
    A jobb fajtájára a legnemesebb jellemző: Ha kidobják az ajtón, visszamászik az ablakon. :DD ;] de köze nincs bróker szóhoz.

    [ Szerkesztve ]

  • tkazmer

    addikt

    válasz vaságy #615 üzenetére

    a pioneer alapok, ha minden igaz, a nagymúltú ca utódai, ez alapján annyira rosszak nem lehetnek, de konkrét tapasztalatom nincs velük

    [ Szerkesztve ]

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

  • Weaver

    senior tag

    ....illetve van 1 db ember aki a brókernetnél van és ebből szedte g*cire magát. ő még az elején szállt be a buliba (1997-98), amikor még értelme is volt. saját elmondása szerint mára már ~80 ember van alatta, és nagyon szereti a munkáját. van egy nagyon nagy merci dzsippója, meg egy sport mercije is, szal tényleg van sok zsetonja. (csak akkor nem tudom miért van mindkét autón BNET-es rendszám.) ő már "meetingeket" és behúzási előadást tart azzal az okos fejével.

    ehhez még annyi tartozik hozzá, hogy a konditermi közösségben mindenki utálja és egy nagy buzinak tartja, de ahogy illik ennek ellenére nyalnak neki.

  • Bearni

    csendes tag

    válasz ShutUp #612 üzenetére

    "uui.: hát ez egy kicsit vulgár lett, boccs. De talán így ütősebb " -Ez azért kellett a végére, köszönöm. Gondolom haragod a cég ellen szól és nem ellenem. Azért reagálnék egy kicsit az elhangzottakra.

    "Hallottál már arról hogy FELSŐOKTATÁS?" - közgazdász volnék, de tényleg nem a Brokernetben tanítottak határprofit intervallum számításra :) Amugy 3-4 szintet elérve egész érdekes az oktatás. Első 2-3-4 hónap oltári hülyeségek.

    És leirtam azt hiszem azt is , hogy ezt nem ajánlom senkinek. De ugyan igy müködik az otp,ing.... is. Maximum csak később később szervezel be magad alá embereket.

    "Te meg erre azt mondod ez is csak egy munka van nehezebb. Ne bassz már, komolyan? Ha a bányász lennél Derka Derkasztánban és a napot nem látnád egész nap, az tényleg rosszabb munka vóna, ötöst neked, hármat faszom." - Kamionrakodó is voltam fiatalabb koromban napi 10 órában, hidd el szarabb volt. :)

    Amugy csak arra akartam rávílágítani, hogy sok ember tényleg bedőlt a hülyeségeknek, de vannak akik bizony megélnek véletlenül belőle ( és nem 10 éve kezdték). Ilyen figurák is vannak. Persze 1 a százból-ezerből.

    Hát mindenkinek további kellemes dührohamot kívánok :DD :)

    U.i.: Küldöm a pozitív energiát a monitoron keresztül. Érzi már? :DD

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Bearni #626 üzenetére

    3 kérdésem lenne, mert értelmes gyereknek látszol:
    1) Mi a te saját befektetési filózfiád?
    2) Milyen befektetésed van?
    3) Mit mondasz a már meglévő és az új ügyfeleknek, a részvényárak és befektetési alapok hónapok óta tartó mélyrepüléséről? A hírek tele vannak vele, ezért gondolom sokan rákérdeznek (főleg aki a csúcson fektetett be pár hónapja).

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • trebitsh

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #589 üzenetére

    Üdv Mindenkinek! A minap találkoztam a BN "agitációjával" egy baráti elbeszélgetésen.
    Öszinte leszek, csak az üzleti részéről volt szó. Részben, mert az előadó most kezdte ezt a tevékenységet, másrészt, az Ö allítása szrint csak előadási gyakorlat amit hallunk. Ha úgy tetszik mi voltunk a "rokonok ", az első felírt emberek azon a listán. Úgy mentem oda, hogy tutti nem vágok bele semmi MLM rendszerre épülő üzletbe. Itt van "némi" rossz tapasztalatom, így érthető a dolog. De a jó ismeretség okán meghallgattam Őt. És nem hangzott el semmi beszervezős buli, csak a befektetés, biztosítás és hitelkonstrukciók. Kezdett érdekelni a dolog, a lényeget felfogva. Belemelegedtem a beszélgetésbe és szabadon kötetlenül beszéltünk a dologról. MLM sehol!
    Az utolsó öt percben kérdeztem rá, hogy lehetnék én is ilyen tanácsadó féle? Mert, ha ilyen hozamokat lehet realizálni akkor nem máson keresztül fogom a pénzemet befektetni, hanem magad Uram, ha szolgát nem akarsz eltartani.
    -Persze lehetek munkatárs, de azt a mentorával kell egy hasonló beszélgetés alkalmával egyeztetni. Belementem, sőt izgalom kerített hatalmába, hogy hátha ez lesz az a tevékenység.
    Pár nap múlva, tali, az ismerős előadó, a mentora és én. .Belecsaptunk a lecsóba a kötelező pofavizit után. Itt a fórumon BN-es és nem BN-es is tudja mi hangzott ott el. Kőkeményen MLM építésről és a jó hálózat nyújtotta lehetőségekről. A két hónap no lóvé, ezen idő alatt Tb, adó és utazási költségeken átsiklottunk. Nem esett szó a 200k '"vizsgadíj"-ról sem. A 29 800-ról igen.
    Majd viszonylag alapos ember lévén kerestem néhány, ezzel a témával foglalkozó fórum oldalt. Így jutottam ide. Élvezetes olvasmány volt.
    Egy napig nem keltem fel a net mellől amig a kezdetektől mostanáig el nem olvastam és ellenőriztem bizonyos mértékben az itt elhangzottakat.
    Az írások időpontját is ide sorolom, ha már reagálni akar valaki egy témára, az légyszi ellenőrizze azt. :O
    Agyzuzo, Téged választalak! Érdekelne mindenképpen a deviza befektetéssel kapcsolatos velem is megosztható infóid, akár vagy inkább pü-ben. Főleg a már említett írásos anyag, a link-eket és néhány hozzászólásodat engedelmeddel mentettem.

    "Az Élet olyan, mint egy folyó, úgy is oda jut, ahová jutnia kell"

  • RI/OS

    őstag

    Nekem is van egy érdekes történetem. Informatikai céghez mentem rendszergizda állásra,
    bejön az interjúztató srác(osztályvezető) Tök jól eldumáltunk, minden kb fél óra. Mondja, oké majd felhív.

    2 napra rá hív, hogy a cég egy belső embert áthelyezett blablabla szóval az állásinterjúnak értelme sem volt. Nah, mind1. És erre elkezdi, hogy nagyon szimpatikus voltam neki az állásinterjún, és keres embereket a vállalkozásába, találkoznunk kéne, hogy megbeszéljük, hogy érdekel-e.

    Na én mint tapasztalt, akit már párszor át akartak baszni sikertelenül, mindjárt gondoltam, hogy miről is van szó. De ugye hátha tévedek, egy tali sosem árthat. Találkoztunk, és jött a szokásos MLM szabvány az utazásokról, a kocsikról, stb.. :D

    Na most nem akartam megbántani a srácot, mert egyébként egy értelmes kultúrált szimpatikus ember, de a végére már sajnáltam, hogy ő is kis agymosottka :))) És gondolom az egész fizetését bele öli ebbe a szarba... :(

    Azt nem tudom, hogy alapvetően értelmes normálisan gondolkodó embert hogy a faszba tudnak így behülyíteni?

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz RI/OS #629 üzenetére

    Egy szó: kapzsiság... Elhitetik vele hogy Ő is lehet olyan, mint azok, akik előadás tartanak és 30 milliós kocsikkal érkeznek és hirtelen elcsúsznak a racionális gondolkodás talaján...

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • pingucika

    újonc

    brokernet- mindenkinek személyreszabott megoldás? elhittem, aztán mondták itt egy termmék, na ez jó mindenkinek mindenre, ha az ügyfél már az elején mondja hogy nincsen pénze akkor hagyd ott a francba menj másikhoz! EZ TANÁCSADÁS? nem így indult, szerinted kiváltottam a vállalkozóit? hát tényleg nem

  • g@bo

    nagyúr

    válasz Agyzuzo #630 üzenetére

    dehogy, sokan szeretnének pénzügyi komunikátorok lenni. ez a kárrier.

    van még a piacon pénz, csak sok kommunikátor kell, aki összekaparja... :))

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz g@bo #632 üzenetére

    Aki meg ebben hisz talán még rosszabb. :DDD

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • bajuszati

    tag

    Hello!
    Tetszenek az érveitek...
    egyébként ha valaki elvégzi a közgázt, meg esetleg valami brókertanfolyamot...az minek dolgozna egy cégnek...miért nem megy dolgozni saját maga számára...

    Gondolkoztam én is befektetni amikor láttam a Sanghai részvényalapok növekedését.
    Ha egyszer részvényt veszek azt a tőzsdén fogom megtenni, nem pedig egy közvetítő cégnél.

    Jó ez a topic....felnyíthatja egy két ember szemét...és ha már 1 embernek is megjön az esze...MÁR MEGÉRTE...

  • vaságy

    újonc

    Én annyit tanultam, hogy megvárom, amíg a shanghai nagyjából visszaméne a vételi árfolyamra, és kiveszem a taktikait. Meg elmegyek egy tőzsde-tanfolyamra.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz vaságy #635 üzenetére

    :R
    www.tozsdeiskola.hu
    www.ebroker.hu

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • CineDOG

    csendes tag

    Nekem egy kollegám mesélte, hogy pár éve be akarták őt is szervezni a brókernetbe, és amikor a menő csóka busszal ment el hozzá vidékre, azt mondta bambi.

    Decemberben (vagy mikor) a bankbrókeres is buszozott hozzánk, pedig elég szarul jár errefele, vissza meg én vihettem a városba.

    Már nem tudom, hogy a neten, vagy egy könyvben olvastam valami ilyesmit: ha már a hentes is a részvényt veszi, akkor gyorsan el kell adni.

    Erre vonatkoztatva: ha már a hentes is befektetési szakértő, akkor abból ki kell szállni... vagy be sem.

  • vaságy

    újonc

    válasz Agyzuzo #637 üzenetére

    Te is a www.tozsdeiskola.hu-ban kezdted? Én oda készülök...

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz CineDOG #638 üzenetére

    Én ezt egy John D. Spooner könyvben olvastam (Gazdag akarsz lenni, vagy csak ökörkösz?). Marha jó kis könyv, érdemes elolvasni annak, akit érdekel a tőzsde.
    Meg itt is érdemes szétnézni: www.bagolyvar.hu

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz vaságy #639 üzenetére

    Jövőre szeretnék menni a haladóra. Idén sajnos már nem fér bele, viszont egyik ismerősnőm megy, majd őt kifaggatom. Brozasztóan hasznosnak tartom, aki megengedheti magának anyagilag, az mindenképp végezze el, egész másképp fog hozzáállni a befektetésekhez utána. A jó tudás pedig hatalom.

    Egyébként még egy érdekes oldal: www.10percentpermonth.com.

    Az MLM ügynökösdihez visszatérve: baromira viccesnek találom, hogy a legtöbb cég (de a BNet biztosan), az ügyfélkábító szövegét a Kyosaki-féle Gazdag papára építi sok pontban. Egy a lényeges difi. A könyv KONKRÉTAN óva int mindenkit a magát "pénzügyi tanácsadónak" kiadó biztosítási ügynököktől és kifejezetten átlagosnak, vagy sokszor az alattinak tartja a bef. alapokat. Ezt nem szokták említeni... valamiért. :D

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • misirulez

    senior tag

    Sziasztok!
    Sajnos egyszer én is azon "szerencsés" emberek közé tartoztam akik meghalgathatták, egy (BNet-hez hasonló) pénzügyi cég magyar vezérigazgatójának, a munkához való motivációját. (szó szerint nem tudom idézni, de a lényeget leírom)

    Ő egy kísérletet mesélt:

    " Három jóllakott majmot bezártak egy ketrecbe, egy többméteres rúddal aminek a tetején egy banán van. Telt-múlt az idő, a majmok éhesek kezdtek lenni. Nosza az egyik gondolt egy nagyot, hogy ő felmászik a rúdra és lehozza a banánt, igen-igen a tervével nem is volt semmi baj, csak mikor épp eljutott volna a banánhoz, hirtelen egy hidegvizes vízsugárral le lett locsolva mert volt egy érzékelő a banán előtt. Hangos üvöltés kíséretében visszaült a többi majomhoz.
    Majd jöttek a kísérlet vezetői és kivezették a póruljárt majmot és a helyére egy új majmot hoztak.
    Az új majom is éhes volt ezért elindult a banán felé. Majd amikor majdnem elérte volna, a másik két majom hangos üvöltéssel próbálta neki jelezni, hogy ne tegye. nem is tette. ő is visszaült a többiekhez. Majd kicseréltek még egy majmot. Ez így ment egészen addig ameddig az eredeti "majomcsapatból" már egyik tag sem volt ott, viszont az újan érkező majmok közül sem érte el senki a banánt, hiszen a többi majom mindig kiabált, pedig ők már nem is tudták, hogy miért kiabálnak, csak azt tudták, hogyha valaki fel akar mászni akkor kiabálni kell.

    És mi az érdekes a történetben?
    Csupán annyi, hogy az a bizonyos érzékelő, csak az első alkalommal, locsolt vizet. Ha valaki másodszorra ment volna oda ő már megszerzhette volna a banánt, de a többi MAJOM lebeszélte róla.

    Mit gondoltok? Lehetséges, hogy aki titeket le akar beszélni a ti eltervezett munkátokról ők is majmok? mert irigyek arra, hogy ti sokra fogjátok vinni, és félnek, hogy később kissebbségi érzésük lessz mellettetek? Vagy mert az ő egyik rokonuknak a szomszédja annak idején egy hasonlóba vágott és neki nem jött össze? "

    (ő úgy mesélte, hogy késő este a tv-ben látta, szerintem pedig csak ő találta ki, de nem tartom kizártnak, hogy ilyen valóban volt)
    Én azt mondom NO KOMMENT!
    Körülbelül a gyomrom forgott, amikor körbenéztem a történet után és mindenki mosolygott, hogy hűűű de vicces történet volt, és hűű de vicces, hogy akik engem le akarnak beszélni azok majmok és miiiinddd irigyek bezzeg én nagyon sokra fogom itt vinni...

    aha....

    gondolom mondanom sem kell, hogy ez a bizonyos körbenézés után hazamentem és jópár napig nem igazán tértem magamhoz, hogy úúúristen hovamegy ez a világ, az ilyen és ehhez hasonló pofátlan hatás-vadászokból, lesznek az "igazgatók". És egy átlagos ember be is dől nekik?

    [ Szerkesztve ]

  • filt3r

    újonc

    válasz Josh #30 üzenetére

    Szia Josh,

    nem szoktam fórumokat olvasni, de erre valamiért ráakadtam és még a kíváncsiság is rávett, beleolvastam.

    Rossz érzés volt végigkövetni, ahogy szépen lassan lebeszéltek a munkáról, illetve arról, hogy elkezdj tanulni és dolgozni a Brokernetnél...
    Érdekes volt, hogy egyetlen pozitív példát sem hoztak Neked, nem gond.

    Az viszont mélyen felháborít, hogy egyik beszélgető partner leveleiben sem olvastam (igaz, nem olvastam el mindegyik hozzászólást!) a Brokernet Akadémia kifejezést... (Kérlek! Nézz utána!)

    A legérdekesebb a "van nekem egy barátom, aki..." szövegek voltak, röhej! Lehet, hogy biztosítási ügynöki mentalitással kéne dolgozni, nem mindenáron mindegymilyen "pénzügyi" megoldásokat (programokat) kellene letuszkolni boldog, boldogtalan torkán, hanem lehet, hogy meg kéne hallgatni, meg kéne hallani az igazi feladatot...
    (az az igazság, hogy itt a "gyorsansokpénzt" mentalitással nem lehet komoly és főleg! gyors sikereket elérni - még, ha az egyik legjobban fizető SZAKMA is ez!)

    Az pedig, hogy az ügyfél magára marad egy szerződés megszületése után?
    - Nem tudom ki találta ki, de nemes egyszerűséggel: NEM FEDI A VALÓSÁGOT!
    (Személyes példák alapján!!)

    Természetesen itt is sok a kókler, lelketlen munkát végző és őszintén szólva sok olyan ember is van, akikre még az "ember" kifejezést sem szívesen használnám...
    (sajnos nagy a létszám, de már írtják a férgesét!)

    Hozzászólásaik alapján valószínüleg fogalmuk sincs ezeknek az embereknek, hogy mi is a munkánk valójában és el sem tudják képzelni, hogy milyen mennyiségű és minőségű információkat kapunk (tanulunk, ha úgy tetszik).

    Ez pedig, amit Tőled olvasok (feltételezem 0 Brokernetes tapasztalattal):
    "Na ilyet akarok én tanulni, a befektetések csínját bínját, de nem a brokernet előadásában, hanem valóban használható tudást....."

    --> Ez kiakasztó! Igaz nem Téged hibáztatlak, maximum abban talállak hibásnak, hogy nem saját magad tapasztalai útján írod ezeket a sorokat, hanem mások véleménye alapján.

    Ennél több esélyt kell adnod magadnak a jövőben!

    Üdv.

  • g@bo

    nagyúr

    válasz misirulez #642 üzenetére

    honnan derült ki, hogy másodjára nincs locsolás?

    mert a majmok csak a rossz hírt közölték, közölhették egymással, a jót a jóllakott főmajom műsoron kívül publikálta.

  • filt3r

    újonc

    válasz filt3r #643 üzenetére

    Helyesbítenem kell!!

    Tovább olvastam a hozzászólásokat és van itt egy két nagyon értelmes és nagy tudású (pozitív értelemben!!!) hozzászóló, részemről le a kalappal "Agyuzo" előtt... (de találtam még egy két gyöngyszemet, akiknek élvezet olvasni a sorait, KOMOLYAN!)

    Azt láttam, hogy párszor elbeszélt egymás mellett a két hozzászóló és ebből származtak a viták.

    Jó látni, hogy valójában akik értenek hozzá, azok ugyanazt gondolják, legfejlebb más megvilágításban és más érveket erősítve! Nyílvánvaló, hisz ami igaz, az igaz!

    Vannak azonban primitív írások, sajnos mindkét részről, ezeket sajnos nem lehet kiszűrni a fórumból, nagyon kár... ( a legjobban az zavar, ha Bnetes ír nevetséges sorokat...)

  • Szaddam

    újonc

    válasz Agyzuzo #641 üzenetére

    Engemet szerény kis emberkét is megkereset a nagy BN, hogy én kellek nekik.
    Én viszont "ravasz voltam mint a kismacska" egyből elkezdék utánna olvasni a forumokon ennek a BN-es dolognak. na má mosta csak arra gyüvök rá a józan paraszti éssze, hogy ez egy kur.a nagy szo.pás.

    Komolyra fordítva a szót köszönöm nektek, hogy megmentettetek ettől az oltári nagy szop.stól Én anno a Fu.damentához akartam bekerülni, ott volt egy kető rossz tapasztalatom. Többek közt annyi, hogy sokkal több pénzembe került mint a BN ben elhangzottak. De alapvetően az alaphangok ua
    pl.: "üzleti öltözék" Kb +60 80 Eft
    tanf: 30 Eft
    utazások 30 Eft
    vallalk ig 10 Eft+havi 40Eft TB ADO stb
    kötöttem is pár LakK-t asztán elfelejtették kifizetni
    Én nem végeztém közgt én sima informatikus vagyok de a fundame.ntáék jol beszopattak.
    na nem is bosszankodok szévasztok

  • Never George

    csendes tag

    válasz Szaddam #646 üzenetére

    Részben iagzad van, és mégsem!
    A Bnet, kurvajó azt tudom, én új vagyok, de
    1.: csak pénzből lehet pénzt csinálni:
    2.: üzleti öltözék? Jobbesetben egy szép öltönye mindenkinek van otthon, akár temetésre, akár ballagásról, stb! De ha nincs, tény hogy venni kell (érdemes)
    3.: tanfolyam 30k (ez tény)
    4.: vállakozói igazolvány 10k (ez tény)
    5.: 40.000/hó + tb + adó stb! Akkor már kihagytad a könyvelődet is! Csak ez nem teljesen igaz, ha nappalis sulis vagy mondjuk, vagy van főállásod, akkor ez a bizonyos 40-50.000/hó, ez kb NULLA Ft ! Ami azért csak kevesebb egy picit!

    Ha belegonolsz, van 1 főállásod (csak példa) keresel mondjuk: 100.000 Ft/hó
    Plussz a BNet-nél 1 héten kötsz 1 emberrel, magyarán 1 hónaoban 4 ember, akkor 1 hónapban 8 óra meló kb! Ami még durván 150-200.000 netto, ha csak a legegyszerűbb, legkisebb üzletet (befektetést kötsz) ami az ügyfélnél 200.000 Ft /év!
    Persze ez sok mindentől változik ez az összeg, de minium 100.000 Ft/hó havi 4 ember esetén! És ez csak az elején, mert kséőbb a jutalékod emelkedik de nagyon!
    Mint relatív kezdő brókernetesként tudom! Eslő hónapban annyit sikerült kötnöm,és nem nekem jó, hanem az ügyfeleknek, akik nagyrészt ismerőseim, barátaim, családom, és jómagam is volt, hogy 1 hónap alatt szintet léptem, sőt 2-t! amivel a jutalékom 1 kötésnél nem 20, hanem 38k! A fizum 75%-kal emelkedett! Az tény hogy nincs állandó fix havi fizetés, tehát ha otthon ülsz nincs léd, de ez korrekt is szerintem!

    Ami valljuk be kibszott jó, rohadt nagy segíytség egy családnak ahol a családfő mondjuk nem netto 100-at visz haza, hanem 220-at! Már megérte!
    Plussz nem 1 embert ismerek, aki csak azért lépett be a BNet-hez, hogy a pénzügyekkel totálisan tisztában legyen, kitanulta a szakmát "fogalmazzunk így" és kész! Azt a 30.000-res oktatást már megérte!
    Én nem mondom, hogy gyere BNet-esnek, mert aki nem lát benne reményt, hanem csak üzletet az talán nem is jó! Szeretni is kell szerintem kicsit! és ha valaki kétkedéssel csinálja a munkáját az rányomhatja a bélyegét a munkájára!

    Huhh ez kicsit hosszabb lett mint gondoltam!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • misirulez

    senior tag

    válasz Never George #648 üzenetére

    Síkit az iq.
    Látom felső vezetődnek a motivációja megmaradt benned, csak az a baj, h részletekben. :D

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Never George #648 üzenetére

    "Ha belegonolsz, van 1 főállásod (csak példa) keresel mondjuk: 100.000 Ft/hó
    Plussz a BNet-nél 1 héten kötsz 1 emberrel, magyarán 1 hónaoban 4 ember, akkor 1 hónapban 8 óra meló kb!"

    Na megnézném, ezt hogy hozod össze baze. :D
    Az első 30-ból jó ha egyet fogsz kötni, de még a nagyon dörzsölt, nagyon durván nyomulós üzletkötők se kötnek 10-ből 2-3-nál többet...

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Aktív témák