Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    Azt mondtam, hogy lassan 10 ezret mentem már az I3-al?
    14,4kw/100km az átlagom 9,2k km-en. 2-3 hét és meglesz a 10k, a hétre még van kb 5-600 tervben.
    A mai 250km-emet pl a népligeti ingyenes DC Volán töltőnél támogattam meg 12kw-al, hogy bőven elég legyen a tervezett teljes távra, és ne kelljen figyelnem a tempót, toltam is egy 150-es tempomatot a nulláson hazafelé - maradt bőven töltésem alapon - kb 20 km Gyál-Halásztelek, vicces volt egy matt barna GLE400D-vel jöttem szinte végig, nagyon nevetett a tempon amit toltam előtte - mert előre engedett. :)
    Számoltam is egy kicsit:
    Mobiliti - 68,2kw - 11.400 Ft (itt volt ac töltés, jó szar az átlagár, már ritkán használom, kezdeti ballovések “ára”)
    MOL - 29,9kw - 4.200Ft (ide érkezik 12%-os BMW I kártya kedvezmény hamarosan)
    Ingyenes töltés (Lidl, Penny, ingyenes városi töltők) ez nagyjából van csak meg: ~63kw - 0Ft
    Otthoni töltés: - 1164kw - 44.232Ft
    Összes felhasznált áram: 1324kw
    Tehát: 59.832Ft
    Akinek van kedve számoljon benzin/gázolaj árat 10k km-re meg adjon hozzá legalább egy olajcserét is. :)

    Ezt meg csak úgy itthagyom, ne legyen morgolódás, tankolok 100-as prémiumot is, de drasztikusan kevesebbet.

Új hozzászólás Aktív témák