Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz freaghill #50035 üzenetére

    Pontos és teljes véleményt csak azután tudnék mondani miután láttam az autót, de találkoztam megszámlálhatatlan E46-al és nekem az a tapasztalatom ,hogy amik a képen szerepelnek rozsdák azzal az autó még jó pár évég gond nélkül tud menni.... Én továbbra se látom ezt olyan drámai dolognak mint ahogy a többiek... 2003-06-20 a gyártás. A régebbiek ~2000 vagy 2000 előttiekkel több probléma van / lehet. Pl kiszakadnak a hátsó rögzítési pontok a hídnál. Itt ilyen nincsen..... Ha el tudod képzelni benne magadat akkor megnézetném ha nem és full para a dolog akkor hagyd.... Leginkább maga a hátsó híd rozsdás meg a csonkállvány maga a karosszéria felületi rozsdás innen a képekről.... lámpát le lehet polírozni tükörlapot fűthetőt újat fillérekért lehet bele venni ajtót is lehet venni rá ezek esztétikai dolgok. Költségmentes ilyen áron nem lesz egyik autó sem !!! Vagy egy olyan összeget mondasz rá amiért nyugodt szívvel megvennéd és reális is persze... :D

    Holnap érkezik a lakkfekete díszléc szettem ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák