Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz KAMELOT #42159 üzenetére

    Semmi baja?!?! Biztosan öregedett pár évet a váltó. Alapból se mai darab... Olaj nélkül nincs kenés... A csapágyakat megeszi stb stb... Alapból is elkopnak hát még olaj nélkül ráadaásul az az "olaj" ami lejött köszönő viszonyba nincs a váltóolaj színével rommáégett szerencsétlen "maradvány" olaj... Sajnos mert a kartert kicseréled máshol is folyhat pl átvezetőnél vagy elöl az olajpumpánál is ahol ott a szimering, O gyűrű olajpumpa alatti csavar tömítéseknél is tipikusan szokott folyni szóval lehet majd vele probléma. Egy ilyen olaj nélküli járatás után levettem volna a vezérlőtömböt szelepeket kivenni kitakarítani vezérlőtömb váltó közötti tömítéseket kicserélni átvezető alap,hogy csere mert szinte kivétel nélkül folyik a benzinesekben de a dízelekben is.

    (#42153) BMW001

    Új X5 be mutatkozott be minden 100% volt,hogy a 8-asba is benne lesznek. én szerintem az LCI 7-es fogja elsőként megkapni a már kint lévő modellek közül után az 5-ös

    (#42155) Xero

    "A lézer fényszórók is végre hozták az elvárható szintet." Miért az i8 meg a 7-es lézerlámpájával mi a probléma ??? ugyan az a technológia van benne mint a most futó szétriákban és az Osram gyártja. Szerintem az i8-ban is jó meg a 7-esben is én mindkettővel mentem és nagyon jó volt mindkettő sőt nekem a "sima" LED-es lámpákkal se volt problémám

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák