Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negro

    őstag

    válasz CharlieDrop #32897 üzenetére

    Ott linkelte BMW001 a papirt, hogy tele tankal, atlagos 75kilos user -el 1585kg (felszereltseg fuggvenyeben valtozo)

    (#32898) chess001

    Nem tudok, ezert irtam, hogy 30 literrel tankolva ergo majd fele tankal is csak 1500 kilo. Es az auto sulyarol beszelunk nem pedig arrol mennyit nyom ha ulok benne... A TC-es M3 tesztben is sofor nelkul mertek, ahogy a forgalmiban se a soforos suly szerepel. Azzal indokoltad, hogy az 5er -el nem lehet es valo sporotolni mert nehez nem arra valo meg minek bele a manual. En meg leirtam, hogy a sor6ok nem nyomnak tobbet mint egy E46 M3 es mivel manual nagyon jokat lehet vele palyazni es csapatni is legalabb is az M sport kivitellel. Nem tudok mar mi tobbet hozzafuzni. Persze egy 1200 kilos E36 kompakthoz kepest nehez igen.

    (#32900) H.Ezredes

    Nyilvan, csak gondolom neki se ert volna ez annyit amennyivel dragabban adjak a 3.2-es verziot. Ritkabb is, tobb a valasztek a 3.0-bol. Nalam ezek lennenek a jozan ervek miert nem a nagyobbik. :) Meg siman el tudom kepzelni, hogy aki csinalta neki a Datsunt (nem emlekszem a szakira) raepit majd egy turbot Karottanak 400 loval es jonapot :)

    [ Szerkesztve ]

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

Új hozzászólás Aktív témák