Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SocketA

    aktív tag

    válasz MPeter87 #26228 üzenetére

    (#26228) MPeter87 A motorkód alapján meg tudod nézni a felépítést. Én sajnos nem értek az e90-hez. Egy ideig nézegettem őket, de sajnos egyre jobban elkeseredek:
    Az e46 nekem mindigis tetszett, de már féltem megvenni, mert öregnek tartottam. Aztán beleugrottam, és most nagyon örülök neki, mert nagyon vágytam rá!
    Most viszont a legnagyobb bajom az, hogy fogalmam sincs, hogy ez után mit veszek majd.
    Az e90-ről mindenki mondja, hogy már nem olyan. Pár tuningolt változatot leszámítva nem is tetszik annyira, belül meg nagyon vacak minőségnek tűnik.
    Van egy családtag, Ő is visszasírja az e46-ot, hogy leváltott E90-re. Már az e90-et is el akarja adni, csak az F30-ban nincs túl sok újítás (számára).

    Talán pár év múlva, ha lesznek gyerekek, akkor egy F10-ben elgondolkozom...

    Viszont, hogy a kérdésedre is válaszoljak: Az automata váltot én nagyon meggondolám a helyedben, mivel igazán sportos vezetéshez nem való (vagy maximum az SMG), viszont szinten egy nagy hibalehetőség, ami nagyon drága javítással járhat.
    Az olaj bele kb. 60eFt. Olajcsere a BMW-nél 130-150eFt körül van az automata váltóban...

    Bár azért ezek az árak inkább egy e46-nál riasztóak, E92 tulajdonosokat gondolom annyira nem vágja földhöz.

Új hozzászólás Aktív témák