Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Zewa #15739 üzenetére

    Sokaig abban a hitben eltem... Aztan itt a forumon hobizoli elkezdte reklamozni a gazos autokat. En meg kicsit k0rbe szimatoltam. Van itt Pakson egy 540i, amibe beleraktak a komoly injektoros gazt. Magan a MID-be van telepitva a software resze, onnan tudod szabalyozni, es onnan tudsz minden fontos infot kiolvasni. 15 literes atlaggal jar most, 150k km ota benne van a rendszer. Kicsit gyengebb lett tole az auto, de minimalis. Uzemanyag koltsegben ott van mint en. Klubbon meseltek, hoy van gazositott M5 is Mo.-n. Aztan beszeltem egy 330i tulajjal, akinek gazzal 11l az atlaga. Tehat piszkosul megerne. 280k, plusz jo ha van okos MID.

    Nyaron szeretnek menni. Mar ha nem jon kozbe semmi sem...mert van aki ezer kovet megmozgat, hogy maradjak. :)

    Dragon: a teljesitmenyt mar annyira nem is, a 204 lo egyaltalan nem szamit soknak napjainkban. Oregecske mar, de ugye kepvisel egy erteket. Mivel muszakilag kifogastalan szemben a tobbseggel, es a km is garantalt, leellenoriztetheto. Sot, garanciat vallalok arra is, hogy 12k km alatt 1deci olajat nem eszik meg. De ugye ez csak nekem lesz ertek, mas lehet nem is azt nezi, hanem az arat. Aztan majd tudatosul benne, hogy lehet megsem a legolcsobbat kellett volna megvenni.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák