Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz leviske #69655 üzenetére

    Nekem brocken 1 esem volt sokáig, de simán tudta hűteni a 8 magosat 4.6 on. Egy titka van, az amit leviske is írt, hogy kell rá két jó venti. A hőt nagyon jól felveszi, csak el kell érni azt, hogy le is adja.

    ... Végigolvastam amiről lemaradtam az elmúlt pár napban. Még jó hogy nem jártam erre. Ide jönni trolkodni, meg wikipédiával dobálózni az gáz! Főleg felkiáltójelezni, olyannak (nekem) aki már egy ideje fx-et nyüstöl. Elárulom, hogy jeleneleg 4,7Ghz-n használom a cpu-t 1,425v on. Szóval ne ENGEM tessék kioktatni itt, aki segíteni próbál, (sajnos nem első eset, hogy nekem esnek emberek mondatokért), hanem az első az összefoglaló, ha nem értesz hozzá, vagy nem mered, akkor ne nyúlj hozzá, kérj meg valakit segítsen. De már tele van a hócipőm azzal, amit itt néha egy két ember megenged magának... Bezzeg mikor tesztelek, és mutatok valamit akkor meg elbújtok és még csak hozzá sem szóltok... szóval most kicsit betelt a pohár...

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák