Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz subaruwrc #67879 üzenetére

    Nálam saber lap, 8 magos @4,7G-n, ventik hab beállításaihoz hasonlóak. vrm max 65 fokos volt eddig, prime, vagy ibt alatt. (az már más, hogy a cpu mennyi volt ekkor :DDD ). Nálam a gyenge pont (amit a mai napig nem értek), az a pci1 -nél levő sensor értékei. Volt már hogy 85 fokosnak is írta ekkor már küldte a riasztást a thermal radar. És érdekes, hogy nem cpu nyúzás alatt jött ki, hanem kb 4 óra mad max után jött a piros riasztás a játék alatt, hogy túlléptem a kritikus 84 fokot... Azótta sem csinált ilyet, lehet bug volt, viszont a mad max játék továbbra is elfűti ezt a területet, és csak ez...

    Megmondom őszintén ezek stabilitás tesztek mindenkinél más és mást jelentenek. Én ibt 10 kör, és legalább 3 játék ha tesztelek. Semmi értelmét nem látom a prime 4-5 órás teszteknek. Nekem játék alatt legyen stabil, aki szeret ennyire tesztelgetni ám hajrá, de fölösleges nyírni szerencsétlen lapot szerintem ezzel. Nálam a bevált módszer: ibt 10 kör, aztán crysis 3 -(itt sokszor elhasal még akkor is ha az ibt jó lett), Dying light, majd a végső challenge egy egyszerű nintendo emulátor. Itt az esetek felében elhasalt még akkor is, ha minden más jó volt. Annyira érzékeny a rossz tuningra, hogy 2 percen belül kivág a marioból/tankos játékból, ha nem tetszik neki a feszelés, vagy a Mhz.

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák