Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Riccsiz_h

    aktív tag

    sziasztok !

    Kb. 1 hónapja írtam ide a topicba melegedési problémák miatt, de sajnos csak most volt vele időm foglalkozni újra. Köszönöm az akkori segítségeket

    Tehát ASUS M5A97 LE R2.0 alaplap, egy FX-8320 (semmi tunning) + Cooler Master EVO 212 a szettem.

    A problémám pedig: az utóbbi 1 évben főleg ha meleg az időjárás (ezáltal a szoba is melegebb) sok játék közben hirtelen droppol az FPS-em (mondjuk 300-ről 40-50-re) egy olyan 10-20 másodpercig majd ismét rendben megy minden 5-10 percig. Minél tovább játszom annál gyakrabban fordul elő.

    Csináltam egy Inter Burn Testet és a hozzá mért értékek:

    Amikor droppol az FPS-em akkor a CPU (a leírás szerint amit olvastam ez a tokozás hőmérséklete) 64-68 fokja visszakúszik 58 körülre és akkor jön vissza az eredeti FPS szám

    Még a topic leírásában szereplő finombeállításokat nem végeztem el, mert gondoltam előbb megosztok több információt hátha mással van a baj. Esetleg nem tudom mennyit számít de ilyen gépházam van:

    1 CPU hűtő + 4 ház ventilátor van benne (paint tudásommal bekarikáztam hol vannak benne nekem a ventilátorok :D )

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Riccsiz

Új hozzászólás Aktív témák