Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz belaazallat #60198 üzenetére

    Szia! Fent van, de annyit segített catzillán, hogy az összeomlós cpu teszten beesik 7re az fsp, utánna felmegy vissza kb 24-26 ig, de egy pöttyel sem ad többet, de már nem is érdekel.
    Épp akartam írni, aztán látom le is meradt a kép, de megtartom a beállítást amit itt délután majomkodtam össze. 8150 es, 4,2 re húzva (20,5*205) 1646Mhz DDR3 9-9-9-27 es időzítéssel (nb freki 2262, ht freki 2468), és 1,312v on stabil (próbáltam 1,296 volttal is, de prime95 alatt behal az 5 mag állandóan, mindegyik más 0error) Stabilan tud 4.4-4.6 Ghz-t is, de azt már csak 1,36-1,38 volton, de annyira elmelegíti a lapot is meg a léghűtést is, hogy a prime kb 5 perc alatt 70 fok fölé pörgeti a kupakhőt. Tudom játék alatt nem ez a mérvadó, mert az életben nem lesz ennyi a hőmérséklet, de tartós tuningra szerintem ennyi pont elég. Aida szerint kb egy hajszállal tud többet a cpu szinte minden tesztben mint egy gyári 8350 es. Így stabil, nem melegszik (55 kupak 48 magok), amire meg kell pont elég, a vidkáryából ennél többet úgysem tud kisajtolni :DD :DD

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák