Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz mackosajt #60172 üzenetére

    prime95 öt szoktam alapul venni, más úgysem melegíti el ennyire, kivéve amd overdrive, az is tudja szépen fűteni.. de azt valamiért nem szeretem mert valahogy nem jól látja a feszültséget, bármit is állítok a biosban ő mindig 1,312 voltot lát.. ami szintén érthetetlen. HWmonitor, + asus progi, ezek legalább jól olvassák az értékeket nálam.
    Más én is lefuttattam a catzilla-t.. hát érdekes pontokat kaptam, bár nem olyan rosszat mint gondoltam. 14700 körül volt a vége 4,4Ghz-n, és 1141/6300 vidkártyával. (gainward phantom 760). De ami érdekes, hogy cpu score-ra csak 308 pontot adott, ha felraktam a két fixet, akkor is, és érdekes, hogy fix előtt 7fps-nél megállt a beszakadás végén, míg fix után leeseik 7 re, de utánna visszamegy 23fps-ig... de pontot egy darabbal sem ad többet.
    Még egy fontos kérdés: A win7 64 nálam úgy van fönt, hogy nem telepítettem ujra a wint proci csere után (phenom II x4 970), számít ez valamit, vagy procicserénél nem kell reinstall?

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák