Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz Sanyaaa26 #5016 üzenetére

    Osztottam szoroztam és a tag hülyeségeket beszél.A monitor és az ssd durván 80 ropi+ ha az új árát nézzük és a 6970 2gb is jóval drágább(20-30 a különbség még itt a PH-n is) mint a 6950 ami ráadásul"csak"1gb.Az FX és az I5 nagyjából partiban van,de a 6950 gyengébb így az a gép kevesebbet tud.A házatok is ugyan azt a szintet képviseli és a táp is nagyjából egálban van(mondjuk a GX 650-es pont egy tré kiadás a CM-től).A i5-ös lap nem tud normális CF-et ami nem lényeges,de azért behatárolja a felhasználhatóságot.A másik gép egyedül a + 4gb rammal és a kétszer akkora vinyóval tud többet,de ezeket be lehet olcsón is szerezni.Igaz,hogy jön az Ivy és tuti nagyot fog durranni,de az AM3+ is jön új proci és különben is ez jósolgatás és hókuszpók.A 7-es széria olyan baromi drága,hogy az már felháborító,így pont a 6970-es lett a best buy,mert még elviselhető áron komoly teljesítményt képvisel...Összességében a te konfigod jobban össze van rakva,nagyobb az össz teljesítménye és a cf lehetősége miatt időtállóbb+több lehetőséget is kínál
    Szerintem jó áron kínálod és amennyivel drágább annyival többet is tud,csak ne lenne ez a fene nagy pénztelenség.

Új hozzászólás Aktív témák