Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz eldiablo #49695 üzenetére

    Lefekvés előtt letöltöttem és mentem egy az R11.5-el magam is ennek örömére.
    Eddig csak az R15-öt hajtottam.., állítólag ebben a verzióban (R11.5) könyékig benne volt az Intel "sportszerűsége".., Yllgrim linkelte is ide egyszer a peranyagot.

    Tekintettel a múltkori esetre most igyekeztem csínján bánni a fesszel, találtam is egy tökjó beállítást! :K
    A ramokkal (időzítés/órajel) kellett volna még játszanom, de már baromi lusta voltam hozzá, meg igazából egy turtúra őket finomhangolni az egyes benchmarkokhoz, elég fapadosak.

    Nézek majd R15-öt is ezzel a beállítással, az 5Ghz-es 820pt után olyan 840re saccolom de majd kiderül.
    Ramokat is belövöm majd normálisan, remélhetőleg találok 1800mhz környékén cl8as beállítást.

    Mivel csak az általad mutatott eredményhez tudtam hasonlítani, ránéztem hwboton a toplistára [link], ha nem rontottam el a szűrést.., azt kell mondjam mustárral elmegy! :D :B

    Kicsit hül még az idő és megtekerem 5.3-5.4-en is.. :K

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák