Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lee56

    őstag

    válasz Habugi #43883 üzenetére

    Detto mint nálam, szintén phenomhoz vettem még a lapot jó előrelátóan, és nem panaszkodhatom rá, az évek alatt semmi problemát nem okozott, gariztatva is csak egy közeli villámcsapás miatt lett, mert kivágta a LAN-t rajta. :) Azért FX tuningnál volt egy kis gixer, hogy az elején kicsit szenvedős volt megtalálni jó fsb-szorzó-feszültség arányt az optimális, akár 24/7-ben is stabil beállításhoz. Főleg hogy nekem, csak szorzóval, valamiért nem akart 4GHznél tovább állni, pedig próbáltam hozzá 1.5V-ot is kiváncsiságból, de azzal sem volt stabil a kicsike. Viszont úgy a második napon azért, már kezdett enyhülni a fejfájásom, mert FSB-vel azért sikerült egy tisztességes tuningot kihozni belőle. :)

    Igaz igaz valamelyik későbbi _rev_ nem sikerült túl jól ebből a tipusból, erről már én is olvastam, de az tuti hogy az alap _1.0 nagyon jól sikerült. Nem is csoda hogy innen csak lefele mehettek, sajnos. Bár az uccsó r_4.0 szerintem már javítva lett ilyen szempontból, és azon már digi VRM vezérlés is van. Most hirtelen nem is tudom, hogy Zk-nak melyik volt, de szerintem már ő sem :D

    No Comment

Új hozzászólás Aktív témák